17 августа 2017 г.

Головна

Дні відкритих дверей у Краєзнавчому музеї міста

У Дергачівській міській раді та Краєзнавчому музеї міста протягом вересня тривають Дні відкритих дверей. Тематично-оглядова екскурсія "Шануймо рідне, серцем закликаю..."

подробнее »
Ніколи знову!

З нагоди 70-ї річниці завершення Другої світової війни біля Вічного вогню в м.Дергачі відбулася церемонія покладання квітів.

подробнее »
Тематичні екскурсії «Дергачі - це моя Батьківщина! У Дергачах - вся моя родина»

У рамках відзначення ювілею міста, з метою популяризації звичаїв і традицій рідного краю у Дергачівській міській раді відбулися зустрічі батьків і дітей – першокласників з міським головою О.Лисицьким. У краєзнавчому музеї міста проведено тематичні екскурсії «Дергачі - це моя Батьківщина! У Дергачах - вся моя родина».

подробнее »
Оголошення про громадське обговорення!

Дергачівська міська рада пропонує мешканцям міста долучитися до громадського обговорення з питання добровільного об’єднання територіальних громад. Зокрема, відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», рішення №1226-VI «Про схвалення проекту Перспективного плану формування територій громад Харківської області»XXXVI сесії VI скликання Харківської обласної рада, Методики формування спроможних територіальних громад затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 08 квітня 2015 року № 214 пропонується об’єднати територіальні громади

подробнее »
Оголошення про громадське обговорення!

Виконавчий комітет Дергачівської міської ради пропонує мешканцям міста долучитися до громадського обговорення з приводу перейменування низки вулиць міста. Зокрема, відповідно до «Закону України про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», пропонується змінити назви наступних вулиць, провулків та в’їздів:

подробнее »
Інформація для громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи

Управління праці та соціального захисту населення Дергачівської РДА інформує громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, проживаючих на території Дергачівського району, з питання внесення, змін до деяких законодавчих актів, а саме у зв’язку з прийняттям Закону України від 28.12.2014 №76-VIII «Про внесення змін та визначення такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України», ст. 60 якого визначається право вибору особами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, пільг та компенсацій.

подробнее »
До уваги депутатів Дергачівської міської ради

Статтею 12 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції в Україні» передбачено подання декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік депутатами місцевих рад

подробнее »
АКТУАЛЬНО

Встановлення місцевих податків

подробнее »
Відкриття головної новорічної ялинки Дергачівського району на площі Перемоги

Веселий та піднесений настрій охопив усіх присутніх під час урочистого відкриття головної новорічної ялинки Дергачівського району на площі Перемоги.

подробнее »