25 ноября 2017 г.

Головна

Успіхи наших футболістів

Багатими на футбольні події регіонального масштабу і врожайними на призи і нагороди стали травневі дні для юних футболістів ФК «Дергачі». Наші хлопці успішно боролися на футбольних полях в різних турнірах, гідно представляючи рідну Дергачівщину і ніхто з них не залишилися без заслужених нагород!

подробнее »
Передача ліків для мешканців Дергачівського району

Директор БМФ “Малоданилівська громада” Ходарєв Олег спільно з засновником Благодійного фонду “ФАРМ ВАРТА” Денисом Шевченко передали ліки для мешканців Дергачівського району на суму чотириста тисяч гривень. Ліки для хворих були передані через Дергчівську міську раду. Дергачівській міський голова О.В. Лисицький від усієї громади висловив слова вдячності та вручив Подяки.

подробнее »
Візит до храму Різдва Пресвятої Богородиці у місті Дергачі.

У період робочої поїзди до округу народний депутат України Володимир Кацуба спільно із міським головою Олександром Лисицьким здійснив

подробнее »
Особистий прийом громадян народного депутата України В.М. Кацуби та міського голови О.В.Лисицького

22 березня у приміщенні Дергачівської міської ради Народний депутат України В.М. Кацуба разом з міським головою О.В. Лисицьким провели особистий прийом громадян. Мешканці мали можливість поспілкуватися із депутатом та звернутися по допомогу у вирішенні особистих питань.

подробнее »
Опіка та розвиток талановитих дітей та молоді Дергачівщини.

За клопотанням міської ради матеріальну допомогу отримала від депутата Харківської обласної ради Шатохіна Є.А.мати талановитих доньок Марії та Анастасії Царьових, для організації участі у Міжнародному Арт - проекті «Таланти 21 століття» в Болгарії,у номінації - гра на фортепіано. Міська рада висловлюємо вдячність Шатохіну Є.А. за небайдужість, за опіку та розвиток талановитих дітей та молоді Дергачівщини.

подробнее »
Святкова масляна

Під патронатом Народного депутата України В.Кацуби, депутата Харківської обласної ради В.Попова, міського голови О. Лисицького 13 березня на пл. Привокзальній у м. Дергачі, відбулося народне гуляння , Масляна!

подробнее »