18 января 2018 г.

УВАГА! На сайті Дергачівської міської ради не працює функціональна частина додатків. Нажаль, міська рада не може додавати будь-які файли, окрім фотографій. Просимо вибачення за тимчасові незручності!

Головна

День прикордонника України

З нагоди дня прикордонника України у залі міської ради відбулися урочистості. Дергачівська міська рада привітала із святом прикордонників та вручи їм подяки та продуктові набори.

подробнее »
Міський випускний бал

У місті відбувся випускний бал під патронатом Дергачівського міського голови О.В. Лисицького, Народного депутата України В.М. Кацуби та Харківського обласного депутата В.В. Попова

подробнее »
Передача ліків та інвалідних візків для мешканців м. Дергачі

Ще одна партія ліків та інвалідних візків для мешканців м. Дергачі надійшла від Міжнародного Благодійного фонду "Малоданилівська Громада"

подробнее »
Успіхи наших футболістів

Багатими на футбольні події регіонального масштабу і врожайними на призи і нагороди стали травневі дні для юних футболістів ФК «Дергачі». Наші хлопці успішно боролися на футбольних полях в різних турнірах, гідно представляючи рідну Дергачівщину і ніхто з них не залишилися без заслужених нагород!

подробнее »
Передача ліків для мешканців Дергачівського району

Директор БМФ “Малоданилівська громада” Ходарєв Олег спільно з засновником Благодійного фонду “ФАРМ ВАРТА” Денисом Шевченко передали ліки для мешканців Дергачівського району на суму чотириста тисяч гривень. Ліки для хворих були передані через Дергчівську міську раду. Дергачівській міський голова О.В. Лисицький від усієї громади висловив слова вдячності та вручив Подяки.

подробнее »