6 февраля 2018 г.

УВАГА! На сайті Дергачівської міської ради не працює функціональна частина додатків. Нажаль, міська рада не може додавати будь-які файли. Просимо вибачення за тимчасові незручності!

Головна

Візит до храму Різдва Пресвятої Богородиці у місті Дергачі.

У період робочої поїзди до округу народний депутат України Володимир Кацуба спільно із міським головою Олександром Лисицьким здійснив

подробнее »
Особистий прийом громадян народного депутата України В.М. Кацуби та міського голови О.В.Лисицького

22 березня у приміщенні Дергачівської міської ради Народний депутат України В.М. Кацуба разом з міським головою О.В. Лисицьким провели особистий прийом громадян. Мешканці мали можливість поспілкуватися із депутатом та звернутися по допомогу у вирішенні особистих питань.

подробнее »
Опіка та розвиток талановитих дітей та молоді Дергачівщини.

За клопотанням міської ради матеріальну допомогу отримала від депутата Харківської обласної ради Шатохіна Є.А.мати талановитих доньок Марії та Анастасії Царьових, для організації участі у Міжнародному Арт - проекті «Таланти 21 століття» в Болгарії,у номінації - гра на фортепіано. Міська рада висловлюємо вдячність Шатохіну Є.А. за небайдужість, за опіку та розвиток талановитих дітей та молоді Дергачівщини.

подробнее »
Святкова масляна

Під патронатом Народного депутата України В.Кацуби, депутата Харківської обласної ради В.Попова, міського голови О. Лисицького 13 березня на пл. Привокзальній у м. Дергачі, відбулося народне гуляння , Масляна!

подробнее »
27 років тому, 15 лютого 1989 року, остання колона військ була виведена з Афганістану.

В Україні 15 лютого офіційно відзначається відповідно до Указу Президента України № 180/2004 від 11 лютого 2004 року і має назву "День вшанування учасників бойових дій на території інших держав". У цей день міський голова разом з представниками міського осередку ветеранів війни в Афганістані та керівниками району, помічниками народного депутата України В.Кацуби, Харківського обласного депутата Попова В.В., поклали квіти до пам’ятного знаку воїнів-афганців. Вшанували пам'ять 13 загиблих військовослужбовців з Дергачівського району.

подробнее »