19 января 2018 г.

УВАГА! На сайті Дергачівської міської ради не працює функціональна частина додатків. Нажаль, міська рада не може додавати будь-які файли, окрім фотографій. Просимо вибачення за тимчасові незручності!

Головна

АКТУАЛЬНО

Про перейменування вулиць, провулків та в’їздів міста Дергачі

подробнее »
Церемонія покладання квітів з нагоди відзначення дня визволення України від фашистських загарбників

Церемонія покладання квітів з нагоди відзначення Дня визволення України від фашистських загарбників традиційно відбулася біля Вічного Вогню по вул. Петровського. У заході взяли участь Дергачівський міський голова О.Лисицький, голова Дергачівської районної ради М.Бушев, почесний громадянин Дергачівського району В.Попов, шановне представництво ветеранів війни, депутати міської ради, представники трудових колективів міста, учнівська юнь.

подробнее »
Козацькі розваги

У рамках відзначення 355-річчя заснування м.Дергачі, з нагоди Дня захисника України, свята Покрови та Дня українського козацтва у місті на стадіоні «Дергачі» відбувся захід «Козацькі розваги», святковий концерт та дискотека. Допомогу в організації урочистостей міській раді надав почесний громадянин Дергачівського району Попов В.В. Від Віктора Васильовича комунальне підприємство міста отримало в подарунок грузовий автомобіль «Газель». Дергачівці змістовно і цікаво провели святковий день.

подробнее »
Відкриття пам'ятника засновнику міста Дергачі!

У рамках відзначення 355-річчя заснування м.Дергачі, з нагоди Дня захисника України, свята Покрови та Дня українського козацтва у місті відбулося відкриття пам'ятника засновнику Дергачів-козаку Деркачу. Пам'ятник побудований при участі та підтримці почесного громадянина Дергачівського району Попова В.В.

подробнее »
Свято у парку відпочинку "Зустрінемо осінь разом!"

Заходи присвячені, ювілею міста продовжують свій марафон. Так, у парку відпочинку по вул. Ворошилова відбулося свято "Зустрінемо осінь разом". Змістовно і цікаво менканці мікрорайону Пісок провели своє дозвілля. Дергачівський міський голова О.Лисицький вручив подяки мешканцям, які брали участь у будуванні зони відпочинку. Учні НВК "ЗШ-ДШ" презентували на заході флеш моб " Дергачи городок отпадный".

подробнее »
Славетна особистість

Добре відомий у м.Дергачі поет рідного краю, дергачівець, почесний громадянин міста і району Віктор Петрович Тимченко у вересні відзначив 85 річний ювілей. 24 вересня у районному Будинку культури відбувся творчій вечір поета спілки письменників України. Дергачівський міський голова О.Лисицький взяв участь у літературному заході привітав ювіляра від імені дергачівської громади.

подробнее »
Open fun football schools 2015 - відкриті школи футболу.

У нашому місті на стадіоні "Дергачі" 26-27 вересня відбувся обласний спортивний захід Open fun football schools 2015 - відкриті школи футболу. За програмою чесна гра за підтримки ФФУ, УЄФА та міжнародного Німецького співробітництва асоціації допомоги шкільному футболу.

подробнее »
Тривають роботи з благоустрою території міської ради

Тривають роботи з благоустрою території міської ради: - формувальне та санітарне обрізання крон дерев; - підсипка грунтових доріг комунальної власності.

подробнее »
У сосновому парку відпочинку відбувся звітний концерт ансамблю «Любавушка».

У сосновому парку відпочинку відбувся звітний концерт ансамблю «Любавушка».

подробнее »
Спроможні громади – сильна держава!

У дергачах проводиться обговорення Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад». Під час зборів мешканців вулиць посадові особи місцевого самоврядування роз’яснюють людям переваги реформи місцевого самоврядування, ознайомленість з досвідом інших країн Європи.

подробнее »
Допомога мешканцям пільгового контингенту

Триває щорічна допомога у забезпеченні дровами людям пільгового контингенту

подробнее »
Свято в НВК №1 "Зустрінемо осінь разом!"

У рамках відзначення 355 річчя міста Дергачі, з метою організації комфортного дозвілля дергачівців у житловому масиві по вул. Центральній облаштовано місце відпочинку та проведено свято «Зустрінемо осінь разом». Під час проведення заходу Дергачівський міський голова О. Лисицький вручив подяки дергачівцям

подробнее »