7 февраля 2018 г.

УВАГА! На сайті Дергачівської міської ради не працює функціональна частина додатків. Нажаль, міська рада не може додавати будь-які файли. Просимо вибачення за тимчасові незручності!

Головна

День фізичної культури та спорту!

У Дергачівському районі відбувся день фізичної культури та спорту Дергачівська міська рада зайняла I місце у змаганнях з дартсу та I місце у перетягуванні канату, загальне підведення підсумків триває.

подробнее »
Громадське обговорення

Дергачівці активно включилися в громадське обговорення з питання перейменування назв вулиць. Відповідно до Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», у Дергачах пропонується змінити 68 назв. У газеті «Рідне місто» № 8 (170) серпень 2015 р., розміщена детальна інформація з даного питання.

подробнее »
Зі святом Вас, дорогі Дергачівці! Місту Дергачі - 355!

Щиро й сердечно вітаю вас з Днем Державного Прапора України, 24-ю річницею Незалежності України, Днем визволення Дергачів від фашистських загарбників та 355-ю річницею заснування міста! Через тисячоліття пролягав шлях становлення нашої держави. На перехрестях української історії сплелися пошуки й випробування, злети й падіння, перемоги й поразки. Вони завжди нам нагадуватимуть про звичайні сторінки нашого національного формування. Незалежність – символ нашої нації, самоствердження, відчуття волі та суверенності. Сьогодні наша держава переживає нелегкі часи. Але цей урок повинен загартувати нас і зробити ще сильнішим. Кожному з нас варто пам’ятати, якого ми славного роду. Сьогодні той день, коли слова «незалежність», «суверенність», «єдність» набувають нового значення для кожного українця.

подробнее »
Дні відкритих дверей у Краєзнавчому музеї міста

У Дергачівській міській раді та Краєзнавчому музеї міста протягом вересня тривають Дні відкритих дверей. Тематично-оглядова екскурсія "Шануймо рідне, серцем закликаю..."

подробнее »
Ніколи знову!

З нагоди 70-ї річниці завершення Другої світової війни біля Вічного вогню в м.Дергачі відбулася церемонія покладання квітів.

подробнее »
Тематичні екскурсії «Дергачі - це моя Батьківщина! У Дергачах - вся моя родина»

У рамках відзначення ювілею міста, з метою популяризації звичаїв і традицій рідного краю у Дергачівській міській раді відбулися зустрічі батьків і дітей – першокласників з міським головою О.Лисицьким. У краєзнавчому музеї міста проведено тематичні екскурсії «Дергачі - це моя Батьківщина! У Дергачах - вся моя родина».

подробнее »
Оголошення про громадське обговорення!

Дергачівська міська рада пропонує мешканцям міста долучитися до громадського обговорення з питання добровільного об’єднання територіальних громад. Зокрема, відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», рішення №1226-VI «Про схвалення проекту Перспективного плану формування територій громад Харківської області»XXXVI сесії VI скликання Харківської обласної рада, Методики формування спроможних територіальних громад затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 08 квітня 2015 року № 214 пропонується об’єднати територіальні громади

подробнее »
Оголошення про громадське обговорення!

Виконавчий комітет Дергачівської міської ради пропонує мешканцям міста долучитися до громадського обговорення з приводу перейменування низки вулиць міста. Зокрема, відповідно до «Закону України про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», пропонується змінити назви наступних вулиць, провулків та в’їздів:

подробнее »
Інформація для громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи

Управління праці та соціального захисту населення Дергачівської РДА інформує громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, проживаючих на території Дергачівського району, з питання внесення, змін до деяких законодавчих актів, а саме у зв’язку з прийняттям Закону України від 28.12.2014 №76-VIII «Про внесення змін та визначення такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України», ст. 60 якого визначається право вибору особами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, пільг та компенсацій.

подробнее »
До уваги депутатів Дергачівської міської ради

Статтею 12 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції в Україні» передбачено подання декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік депутатами місцевих рад

подробнее »
АКТУАЛЬНО

Встановлення місцевих податків

подробнее »
Відкриття головної новорічної ялинки Дергачівського району на площі Перемоги

Веселий та піднесений настрій охопив усіх присутніх під час урочистого відкриття головної новорічної ялинки Дергачівського району на площі Перемоги.

подробнее »