6 февраля 2018 г.

УВАГА! На сайті Дергачівської міської ради не працює функціональна частина додатків. Нажаль, міська рада не може додавати будь-які файли. Просимо вибачення за тимчасові незручності!

Проекти рішень пленарних засідань ради

Розпорядженням від 02.01.2018 року визначено скликання ХХХVІ чергової сесії Дергачівської міської ради VIІ скликання 

Про затвердження порядку денного ХХХVІ сесії Дергачівської міської ради VІІ  скликання.

Про затвердження Плану роботи Дергачівської міської ради на 2018 рік.

Про звіт виконуючої обов’язки Дергачівського міського голови, секретаря ради щодо здійснення державної регуляторної політики Дергачівською міською радою та її виконавчим комітетом за 2017 рік.

Звіт про роботу Ради голів постійних комісій Дергачівської міської ради за 2017 рік.

Звіт про роботу постійної комісії міської ради з політико-правових питань, депутатської діяльності та місцевого самоврядування за 2017 рік.

Звіт про роботу постійної комісії міської ради з питань аграрної політики, будівництва, житлово-комунального господарства та екології за 2017 рік.

Звіт про роботу постійної комісії міської ради з питань промисловості, транспорту, зв’язку, розвитку підприємницької діяльності, побутового обслуговування населення, торгівлі за 2017 рік.

Звіт про роботу постійної комісії міської ради з гуманітарних питань, охорони здоров’я, соціального захисту населення, забезпечення  громадського  порядку за  2017  рік.

Звіт про роботу постійної комісії міської ради з питань планування, бюджету та фінансів за 2017 рік.

Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за 2017 рік.

Додаток 1

Додаток 2

Про хід виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Дергачі та сіл Дергачівської міської ради на 2017 рік, затвердженої рішенням № 21 ХІХ сесії VІІ скликання від 31 січня 2017 року.

Про хід виконання Комплексної Програми по захисту державного суверенітету, конституційного ладу, територіальної цілісності України, протидії тероризму, корупції та організованій злочинній діяльності на території Дергачівської міської ради на 2016 – 2020 рр., затвердженої рішенням № 15 VІІІ сесії VІІ скликання Дергачівської міської ради від 31.03.2016 року.

Про хід виконання Програми «Питна вода» Дергачівської міської ради на 2007-2010 рр. та на період до 2020 р., затвердженої рішенням № 14 ІХ сесії V скликання від 5 січня 2007 року.

Про хід виконання Програми охорони земель, освоєння малопродуктивних земель і угідь та розвитку лісопаркових зон на території Дергачівської міської ради на 2016-2018 рр., затвердженої рішенням № 9 ХІІ сесії VІІ скликання від 25 липня 2016 року.

Про  хід виконання Програми «Почесний громадянин міста Дергачі» на 2017 рік, затвердженої рішенням №22 ХІХ сесії VІІ скликання від 31 січня 2017 року.

Про хід виконання Програми «Обдарованість» для дітей та молоді на 2016 – 2018 рр., затвердженої рішенням № 20 VІІ сесії VІІ скликання Дергачівської міської ради від 19.02.2016 року

Про хід виконання Програми проведення громадських робіт на території Дергачівської міської ради на 2017 рік, затвердженої рішенням № 23 ХІХ сесії VІІ скликання Дергачівської міської ради від 31.01.2017 року.

Про хід виконання Програми охорони навколишнього природного середовища Дергачівської міської ради на 2016-2018 рр., затвердженої рішенням № 16 VІІІ сесії VІІ скликання від 31 березня 2016 року.

Про хід виконання Програми підтримки мобілізаційних заходів на території Дергачівської міської ради на 2017 рік, затвердженої рішенням № 6 ХХІ сесії VІІ скликання Дергачівської міської ради від 31.03.2017 року.

Про хід виконання Програми формування житлового фонду соціального призначення  та придбання об’єкту нерухомого майна за адресою: вул. Центральна, будинок 18, м. Дергачі, Харківська область, затвердженої рішенням № 3 ХІІІ сесії VІІ скликання від 05.09.2016 року.

Про хід виконання Програми заходів реформування засобу масової інформації «Рідне місто», затвердженої рішенням № 31 ХХІІ сесії VІІ скликання Дергачівської міської ради від 28.04.2017 року.

Про хід виконання комплексної Програми профілактики правопорушень та злочинності на території Дергачівської міської ради на 2017 рік, затвердженої рішенням № 2 ХХІV сесії VІІ скликання Дергачівської міської ради від 31.05.2017 року.

Про хід виконання Програми децентралізації системи теплопостачання м. Дергачі на 2017 рік, затвердженої рішенням № 17 ХХVІІ сесії VІІ скликання Дергачівської міської ради від 28.07.2017 року.

Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Дергачі та сіл Дергачівської міської ради на 2018 рік

Про затвердження міської Програми «Почесний громадянин міста Дергачі» на 2018 рік.

Про затвердження Програми проведення громадських робіт на території Дергачівської міської ради на 2018 рік.

Про затвердження Програми децентралізації системи теплопостачання м. Дергачі на 2018 рік.

Про затвердження міської цільової Програми підтримки заходів щодо проведення приписки громадян до призовної дільниці, призову громадян на строкову військову службу, військову службу за контрактом на території Дергачівської міської ради на 2018 рік.

Про затвердження міської Програми підтримки мобілізаційних заходів на території міста Дергачі на 2018 рік.

Про затвердження міської Програми заходів реформування засобу масової інформації «Рідне місто» на 2018 рік

Про внесення змін до додатку № 1 Програми формування житлового фонду соціального призначення та придбання об’єкту нерухомого майна за адресою: вул. Центральна, будинок 18, м. Дергачі, Харківська область, затвердженої рішенням №3 ХІІІ сесії VІI скликання Дергачівської міської ради від 05 вересня 2016 року.

Про затвердження оптимізованої схеми перспективного розвитку системи теплопостачання міста Дергачі Харківської області у новій редакції

Про погодження інвестиційної Програми до послуг з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії  КП «Обласний інформаційно технічний центр» Дергачівсько – Солоницівська філія на 2018 рік

Додаток

Про затвердження фінансового плану на 2018 рік та плану соціально-економічного розвитку на 2018 рік КП «Дергачікомунсервіс» Дергачівської міської ради.

Додаток 

Додаток

Про затвердження фінансового плану на 2018 рік та плану соціально-економічного розвитку на 2018 рік КП «Дергачівська міська ритуальна служба» Дергачівської міської ради.

Додаток

Додаток

Додаток 

Про затвердження фінансового плану на 2018 рік та плану соціально-економічного розвитку на 2018 рік КПТІ «Інвенрос» Дергачівської міської ради.

Додаток

Додаток

Про результати конкурсу щодо відбору суб‘єктів оціночної діяльності на право проведення незалежної експертної оцінки об‘єктів нерухомості комунальної власності територіальної громади Дергачівської міської ради

Про передачу на 2018 рік народному депутату України Кацубі В.М. частини нежитлового приміщення Дергачівської міської ради.

Про передачу в оренду на 2018 рік комунальному закладу охорони здоров‘я «Центр медико-санітарної допомоги Дергачівського району» нежитлового приміщення Дергачівської міської ради.

Про передачу в оренду на 2018 рік Державній установі «Харківський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров‘я  України» нежитлового приміщення Дергачівської міської ради.

Про затвердження переліку об‘єктів нерухомості, що знаходяться у комунальній власності територіальної громади та на балансі Дергачівської міської ради із зазначенням займаних площ земельних ділянок.

Додаток

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої на території Дергачівської міської ради м. Дергачі, вул. Центральна, 95 Дергачівського району Харківської області, та передачу її у власність  гр. Міщенку В.І.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої на території Дергачівської міської ради м. Дергачі, в’їзд Кооперативний, 7 Дергачівського району Харківської області, та передачу її у власність  гр. Крушинській О.С.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої на території Дергачівської міської ради м. Дергачі, вул. Калинова, 45-А Дергачівського району Харківської області, та передачу її у власність  гр. Степаненко Г.В.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої на території Дергачівської міської ради м. Дергачі, пров. Шкільний, 44 Дергачівського району Харківської області, та передачу її у власність  гр. Мотенку В.В.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої на території Дергачівської міської ради м. Дергачі, вул. Трудова, 26 Дергачівського району Харківської області, та передачу її у власність  гр. Клименко Т.В.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої на території Дергачівської міської ради м. Дергачі, вул. Хлібороба, 87 Дергачівського району Харківської області, та передачу її у власність  гр. Стешенко Л.М.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої на території Дергачівської міської ради м. Дергачі, вул. Національного Прапора, 67 Дергачівського району Харківської області, та передачу її у власність  гр. Руденко В.І.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої на території Дергачівської міської ради м. Дергачі, вул. Агрономічна, 21 Дергачівського району Харківської області, та передачу її у власність  гр. Островерх С.П.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої на території Дергачівської міської ради м. Дергачі, вул. Каштанова, 35 Дергачівського району Харківської області, та передачу її у власність  гр. Дежкіній І.В.

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва біля земельної ділянки по вул. Калинова, 41 в м. Дергачі Дергачівського району Харківської області гр. Щербяк Р.Г.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд на території Дергачівської міської ради, м. Дергачі, пров. Озерний, 4 Дергачівського району Харківської області  та передачу її у власність гр. Жутову О.В.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення для ведення особистого селянського господарства на території Дергачівської міської ради, м. Дергачі, вул. Нагорна, біля домоволодіння № 3 Дергачівського району Харківської області  та передачу її у власність гр. Стешенко О.М.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на території Дергачівської міської ради, м. Дергачі, вул. Інтернаціональна, 2-А Дергачівського району Харківської області  та передачу її у власність гр. Рудичу А.В.

Про надання дозволу на розробку детального плану території для визначення планувальної організації земельної ділянки в м. Дергачі, вул. Сумський шлях, 132 Дергачівського району Харківської області

Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки забудованої земельної ділянки комунальної власності для обслуговування нежитлової будівлі - магазину в м. Дергачі, вул. Сумський шлях, 220-А Дергачівського району Харківської області гр. Зражевській Г.В.

Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки забудованої земельної ділянки комунальної власності для обслуговування комплексу «Мукомольне підприємство» в м. Дергачі, вул. Залізнична, 25-А Дергачівського району Харківської області гр. Лялюку О.М.

Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування комплексу «Мукомольне підприємство» в м. Дергачі, вул. Залізнична, 25-А Дергачівського району Харківської області  гр. Лялюку О.М.

Про продаж забудованої земельної ділянки несільськогосподарського призначення для обслуговування нежитлових будівель та споруд в м. Дергачі, вул. Сумський шлях, 163-В Дергачівського району Харківської області ТОВ «Крайт»

Про умови оплати праці виконуючої обов’язки Дергачівського міського голови, секретаря ради.

Про внесення змін до Положення про оплату праці працівників Дергачівської міської ради, затвердженого рішенням № 30 XXXVII сесії Дергачівської міської ради VII скликання від 31 січня 2013 року 

Про внесення змін до Положення про преміювання та надання матеріальної допомоги працівникам Дергачівської міської ради, затвердженого рішенням № 29 XXXVII сесії Дергачівської міської ради VII скликання від 31 січня 2013 року

Про внесення змін до структури та загальної чисельності апарату Дергачівської міської ради VII скликання та її виконавчого комітету, затвердженої рішенням № 24 I сесії Дергачівської міської ради VII скликання «Про затвердження структури та загальної чисельності апарату Дергачівської міської ради VII скликання та її виконавчого комітету» від 20.11.2015 року

Про надання згоди комунальному підприємству «Дергачікомунсервіс» Дергачівської міської ради на списання матеріальних цінностей.

Додаток

Про передачу приладів обліку електричної енергії вуличного освітлення з балансу комунального підприємства «Дергачікомунсервіс» Дергачівської міської ради на баланс Дергачівської міської ради

Про передачу матеріальних цінностей з балансу комунального підприємства «Дергачікомунсервіс» Дергачівської міської ради на баланс Дергачівської міської ради

Додаток 1

Додаток 2

Про  внесення змін до рішення ХХХV сесії міської ради VІІ скликання від 22 грудня 2017 р. «Про міський бюджет на 2018рік».

Про виділення коштів на проведення передплати періодичного видання на 2018 рік.

Про звільнення від батьківської плати за харчування дітей у Дергачівських дошкільних навчальних закладах Дергачівської міської ради Дергачівського району Харківської області на  2018 рік

Про надання матеріальної допомоги громадянам - мешканцям міста Дергачі на лікування.

Про надання матеріальної допомоги громадянам – мешканцям міста Дергачі, учасникам антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей на вирішення соціально-побутових питань.

Про надання матеріальної допомоги громадянам - мешканцям міста Дергачі на поховання рідних.

Про надання матеріальної допомоги громадянину Сербіну Михайлу Яковичу, батькові загиблого воїна-афганця С.Сербіна

Про надання матеріальної допомоги громадянам – мешканцям міста Дергачі на вирішення соціально-побутових питань.

Розпорядженням № 162 від 22.11.2017 року визначено скликання ХХХV чергової сесії Дергачівської міської ради VIІ скликання на 22.12.2017 року о 10.00 годині у залі засідань міської ради (м. Дергачі, вул. Сумський шлях, 79-Б)

Про затвердження порядку денного ХХХV сесії Дергачівської міської ради VІІ  скликання.

Про надання матеріальної допомоги громадянам - мешканцям міста Дергачі на лікування.

Про надання матеріальної допомоги громадянам – мешканцям міста Дергачі, учасникам антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей на вирішення соціально-побутових питань.

Про надання матеріальної допомоги громадянам - мешканцям міста Дергачі на поховання рідних.

Про надання матеріальної допомоги громадянам – мешканцям міста Дергачі на вирішення соціально-побутових питань

Про надання матеріальної допомоги військовослужбовцям, які проходять військову службу за контрактом на вирішення соціально-побутових питань

Про звітування депутатів.

Про погодження кандидатури Сінєльнік Наталії Миколаївни для призначення на посаду директора  Дергачівського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 2 “Лелеченька” комбінованого типу Дергачівської міської ради.

Про погодження штатного розпису КП «Дергачівська міська ритуальна служба» Дергачівської міської ради  з 01.12.2017 року по 31.12.2017 року.

Додаток

Про погодження штатного розпису КП «Дергачікомунсервіс» Дергачівської міської ради  з 01.12.2017 року по 31.12.2017 року.

Додаток

Про погодження штатного розпису КП «Дергачівська міська ритуальна служба» Дергачівської міської ради  на 2018 рік.

Додаток

Про погодження штатного розпису КП «Дергачікомунсервіс» Дергачівської міської ради  на 2018 рік.

Додаток

Про погодження штатного розпису КПТІ «Інвенрос» Дергачівської міської ради  на 2018 рік.

Додаток

Про визнання рішень такими, що втратили чинність.

Про визнання рішень такими, що втратили чинність.

Про внесення змін до рішення № 27 XII сесії VI скликання «Про внесення змін до рішень № 10 V сесії VI скликання Дергачівської міської ради «Про затвердження Порядку продажу земельних ділянок або прав на них на підставі цивільно-правових договорів по Дергачівській міській раді» від 26.01.2011 року та № 11 V сесії  VI скликання Дергачівської міської ради «Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності з експертної грошової оцінки земельних ділянок» від 26.01.2011 року» від 17.06.2011 року.

Про внесення змін до рішення № 10-13 XXІV сесії V скликання Дергачівської міської ради «Про надання дозволу Дергачівській районній державній лікарні ветеринарної медицини на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для обслуговування приміщення ветеринарної лікарні, розташованої: м. Дергачі, в’їзд Сосновий, 18» від 05.03.2008 р.

Про надання згоди Дергачівському міському споживчому товариству на відновлення меж земельної ділянки на території Дергачівської міської ради с. Шовкопляси, вул. 1 Травня, 9, Дергачівського району Харківської області.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої на території Дергачівської міської ради м. Дергачі, пров. Стадіонний, 7 Дергачівського району Харківської області.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої на території Дергачівської міської ради м. Дергачі, в’їзд Професійний, 7 Дергачівського району Харківської області, та передачу її у власність  гр. Варцабюк Л.Т.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої на території Дергачівської міської ради м. Дергачі, пров. Ломакіна, 13 Дергачівського району Харківської області, та передачу її у власність  гр. Кантемир Л.М.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої на території Дергачівської міської ради м. Дергачі, вул. Горького, 28 Дергачівського району Харківської області, та передачу її у власність  гр. Кучерявенку М.О.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої на території Дергачівської міської ради м. Дергачі, пров. Залізничний, 23 Дергачівського району Харківської області, та передачу її у власність  гр. Непочатову М.М.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої на території Дергачівської міської ради м. Дергачі, пров. Гната Хоткевича, 3-А Дергачівського району Харківської області, та передачу її у власність  гр. Василенко Г.Ю.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої на території Дергачівської міської ради м. Дергачі, в’їзд Каштановий, 8 Дергачівського району Харківської області, та передачу її у власність  гр. Зубенко Н.П.

Про скасування рішення № 27 XXIІ сесії VII скликання Дергачівської міської ради «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зі зміною цільового призначення) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд в м. Дергачі, пров. Лубеньківський (біля земельної ділянки по пров. Незалежності, 10-А), Дергачівського району Харківської області гр. Набоці О.П.» від 28 квітня 2017 р.

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Дергачі, в’їзд Незалежності, перед будинком 6-Б Дергачівського району Харківської області гр. Набоці О.П.

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на території Дергачівської міської ради м. Дергачі, вул. Золочівський шлях,  51 Дергачівського району Харківської області гр. Попович В.І.

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Дергачі, провулок Луговий, 10 Дергачівського району Харківської області гр. Давидовій Н.Ю.

Про продаж забудованої земельної ділянки несільськогосподарського призначення  для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (магазин) в м. Дергачі, площа Привокзальна, 3-А Дергачівського району Харківської області гр. Мацик Л.П.

Про передачу в оренду земельної ділянки комерційного використання для обслуговування нежитлових будівель (магазин, кафе) в м. Дергачі, вул. Незалежності, 60-А Дергачівського району Харківської області гр. Островерх П.А.

Про надання згоди ФО–П Гордієнку С.І. на передачу в суборенду земельної ділянки для будівництва магазину будівельних матеріалів на території Дергачівської міської ради, м. Дергачі, вул. Залізнична, Дергачівського району Харківської області. 

Про надання згоди на передачу в оренду нежитлових приміщень, що знаходяться у комунальній власності територіальної громади Дергачівської міської ради державним установам та суб’єктам підприємницької діяльності на 2018 рік.

Про надання дозволу на проведення незалежної експертної оцінки об‘єктів нерухомості, транспортних засобів та устаткування комунальної власності територіальної громади Дергачівської міської ради.

Про надання згоди комунальному підприємству «Дергачікомунсервіс» Дергачівської міської ради на списання матеріальних цінностей.

Додаток 1

Про передачу матеріальних цінностей з балансу комунального підприємства «Дергачікомунсервіс» Дергачівської міської ради на баланс Дергачівської міської ради.

Додаток 1

Додаток 2

Про  міський бюджет  на 2018 рік.

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

Про встановлення вартості харчування в дитячих дошкільних навчальних закладах та навчально-виховному комплексі №1 Дергачівської міської ради на  2018  рік.

Про звільнення від батьківської плати за харчування дітей у Дергачівських дошкільних навчальних закладах Дергачівської міської ради Дергачівського району Харківської області на  2018 рік.

Про виділення коштів на поховання померлих одиноких громадян, осіб без певного місця проживання

Про  внесення змін до рішення ХVІІІ сесії міської ради VІІ скликання від 21 грудня 2016р. «Про міський бюджет на 2017 рік» (зі змінами).

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

Додаток 6

Додаток 7

Про виділення коштів на співфінансування реконструкції спортивного майданчику для міні-футболу зі штучним покриттям в м. Дергачі, вул. Сумський шлях, 79, біля гімназії № 3.

Розпорядженням № 151 від 26.10.2017 року визначено скликання ХХХІV чергової сесії Дергачівської міської ради VIІ скликання 

Про затвердження порядку денного ХХХІV сесії Дергачівської міської ради VІІ  скликання.

Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Дергачівської міської ради на 2018 рік.

Про нову редакцію складу комісії з питань поводження безхазяйними відходами на території м. Дергачі при виконавчому комітеті Дергачівської міської ради VІІ скликання.

Про визначення послуги зі збирання безпечних відходів на території Дергачівської міської ради, як окремої послуги, для КП «Дергачікомунсервіс».

Про погодження інвестиційної Програми до послуг зі збирання безпечних відходів КП «Дергачікомунсервіс» Дергачівської міської ради на 2018 рік.

Додаток

Додаток

Про погодження інвестиційної Програми до послуг водопостачання та водовідведення КП «Дергачікомунсервіс» Дергачівської міської ради на 2018 рік.

Додаток

Додаток

Додаток

Додаток

Додаток

Додаток

Додаток

Додаток

Додаток

Про скасування рішення № 17 LVIIІ сесії VI скликання Дергачівської міської ради «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд в м. Дергачі, пров. Матюшенка, 3-А  Дергачівського району Харківської області гр. Калашник Л.В.» від 29 травня 2014 р.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель та замовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, на якій розташований міський стадіон в м. Дергачі, вул. Сумський шлях 106 Дергачівського району Харківської області

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої на території Дергачівської міської ради м. Дергачі, вул. Нагорна, 10 Дергачівського району Харківської області, та передачу її у власність  гр. Ємельянову В.М.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої на території Дергачівської міської ради м. Дергачі, в’їзд Піщанський, 13 Дергачівського району Харківської області, та передачу її у власність  гр. Бочарову В.В.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої на території Дергачівської міської ради м. Дергачі, вул. Зелена, 34 Дергачівського району Харківської області, та передачу її у власність  гр. Дригваль А.Д.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої на території Дергачівської міської ради с. Шовкопляси, вул. 1 Травня, 8 Дергачівського району Харківської області, та передачу її у власність  гр. Вінокуровій Л.В.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої на території Дергачівської міської ради м. Дергачі, пров. Зоряний, 4 Дергачівського району Харківської області та передачу її у власність  гр. Леуському І.В.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої на території Дергачівської міської ради с. Семенівка, вул. Агронома, 3 Дергачівського району Харківської області, та передачу її у власність  гр. Лозовному В.О.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої на території Дергачівської міської ради с. Шовкопляси, вул. 1 Травня, 60 Дергачівського району Харківської області, та передачу її у власність  гр. Захаренко С.А.

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва біля земельної ділянки по вул. Національного Прапора, 36 в м. Дергачі Харківської області гр. Шевченку А.О.

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в с. Ємці пров. Робітника Дергачівського району  Харківської області гр. Безруку І.С.

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства в с. Шовкопляси, вул. 1 Травня, біля домоволодіння №6 Дергачівського району Харківської області  гр. Шевченко В.М.

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва біля земельної ділянки по пров. Огородній, 7 в м. Дергачі Харківської області гр. Дем’яненку Є.І.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на території Дергачівської міської ради, м. Дергачі, вул. Калинова, 2-В Дергачівського району Харківської області  та передачу її у власність гр. Пластун К.В.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Дергачівської міської ради, м. Дергачі, вул. Морозенка, 20 Дергачівського району Харківської області  та передачу її у власність гр. Постовик Т.Т.

Про результати конкурсу щодо відбору суб’єктів оціночної діяльності з експертної грошової оцінки земельних ділянок

Про припинення дії договору оренди земельної ділянки  шляхом  його  розірвання в м. Дергачі, вул. Незалежності, 60-А  ПП «Тантал».

Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування комплексу (об’єкту нерухомості) в м. Дергачі, вул. Центральна, 11/13 Дергачівського району Харківської області ПрАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця».

Про передачу в оренду земельної ділянки для обслуговування виробничого корпусу 1-Б в м. Дергачі, вул. Сумський шлях, 163-Б  Дергачівського району Харківської області  ТОВ «Алгоритм».

Про  внесення змін до рішення ХVІІІ сесії міської ради VІІ скликання від 21 грудня 2016р. «Про міський бюджет на 2017 рік» (зі змінами)

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

Додаток 6

Додаток 7

Про преміювання виконуючої обов’язки Дергачівського міського голови, секретаря ради Бондаренко К.І.

Про звільнення від батьківської плати за харчування дітей у Дергачівських дошкільних навчальних закладах Дергачівської міської ради Дергачівського району Харківської області на  2017 рік.

Про надання матеріальної допомоги громадянам - мешканцям міста Дергачі на лікування.

Про надання матеріальної допомоги громадянам – мешканцям міста Дергачі, учасникам антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей на вирішення соціально-побутових питань.

Про надання матеріальної допомоги громадянам - мешканцям міста Дергачі на поховання рідних.

Розпорядженням № 138 від 12.10.2017 року визначено скликання ХХХІІ позачергової сесії Дергачівської міської ради VIІ скликання на 12.10.2017 року о 10.00 годині у залі засідань міської ради (м. Дергачі, вул. Сумський шлях, 79-Б)

Про скликання позачергової сесії Дергачівської  міської ради VІІ скликання та внесення змін до Розпорядження № 129 від 27.09.2017 року

Про затвердження порядку денного XХХІІ позачергової сесії Дергачівської міської ради VІІ скликання 

Про  внесення змін до рішення ХVІІІ сесії міської ради VІІ скликання від 21 грудня 2016р. «Про міський бюджет на 2017рік» (зі змінами)

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

Додаток 6

Додаток 7

Розпорядженням №129 від 27.09. 2017 року визначено скликання ХХХІІІ чергової сесії Дергачівської міської ради VIІ скликання 27 жовтня 2017 року (зі змінами згідно Розпорядження № 138 від 09.10.2017 р.) 

Про затвердження порядку денного ХХХІІІ сесії Дергачівської міської ради VІІ  скликання.

Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за 9 місяців 2017 року

Додаток 1

Додаток 2

Про припинення Дергачівського навчально-виховного комплексу №1 Дергачівської міської ради в результаті реорганізації шляхом приєднання до Дергачівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний заклад» Дергачівської районної ради.

Про внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Дергачі та сіл Дергачівської міської ради на 2017 рік, затвердженої рішенням № 21  ХІХ сесії Дергачівської міської ради VІІ скликання від 31 січня 2017 року

Про внесення змін до статуту комунального підприємства «Дергачівська міська ритуальна служба».

Про початок процедури визнання та взяття на облік безхазяйного нерухомого майна, яке знаходиться за адресою: м. Дергачі, вул. Сумський шлях, 106.

Про проведення рецензування звіту з оцінки нерухомого майна, а саме: гуртожитку, розташованого за адресою: м. Дергачі, вул. Центральна, 18.

Про надання дозволу на проведення незалежної експертної оцінки об’єктів нерухомості комунальної власності територіальної громади Дергачівської міської ради

Про результати конкурсу щодо відбору суб’єктів оціночної діяльності з експертної грошової оцінки земельної ділянки.

Про скасування рішень Дергачівської міської ради щодо відведення земельних ділянок дошкільних закладів та навчально-виховного комплексу Дергачівської міської ради.

Про розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель, на яких розташований Дергачівський навчально – виховний комплекс № 1 Дергачівської міської ради в м. Дергачі, вул. Центральна, 1-А Дергачівського району Харківської області.

Про розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель, на яких розташований Дергачівський дошкільний навчальний заклад (ясла – садок) № 1 «Калинка» комбінованого типу Дергачівської міської ради в м. Дергачі, вул. 1 Травня, 27 Дергачівського району Харківської області.

Про розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель, на яких розташований Дергачівський дошкільний навчальний заклад (ясла – садок) № 2 «Лелеченька» комбінованого типу Дергачівської міської ради в м. Дергачі, вул. Садова, 8 Дергачівського району Харківської області.

Про розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель, на яких розташований Дергачівський дошкільний навчальний заклад (ясла – садок) № 3 «Сонечко» комбінованого типу Дергачівської міської ради в м. Дергачі, пров. Заводський, 1 Дергачівського району Харківської області

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої на території Дергачівської міської ради м. Дергачі, пров. Виноградовий, 19 Дергачівського району Харківської області, та передачу її у власність  гр. Васильченко О.О.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої на території Дергачівської міської ради м. Дергачі, вул. Сумський шлях, 184 Дергачівського району Харківської області, та передачу її у власність  гр. Герус Є.В.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), розташованої на території Дергачівської міської ради м. Дергачі, вул. Матюшенка, 8 Дергачівського району Харківської області, та передачу її у власність  гр. Головко Л.А.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої на території Дергачівської міської ради м. Дергачі, пров. 1 Травня, 12 Дергачівського району Харківської області, та передачу її у власність  гр. Новіковій А.Ю.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої на території Дергачівської міської ради м. Дергачі, вул. Центральна, 18/пров. Леонова, 8 Дергачівського району Харківської області, та передачу її у власність  гр. Цюпки О.М.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої на території Дергачівської міської ради м. Дергачі, пров. Дергачівський, 29 Дергачівського району Харківської області, та передачу її у власність  гр. Степанову В.Р.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої на території Дергачівської міської ради м. Дергачі, вул. Хлібороба, 67 Дергачівського району Харківської області, та передачу її у власність  гр. Колісніченку В.І.

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на території Дергачівської міської ради м. Дергачі, вул. 8 Березня, біля домоволодіння № 53 Дергачівського району Харківської області гр. Гупті В.В.

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в районі вул. Нагорна м. Дергачі Харківської області гр. Мамаєву А.Є.

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в районі вул. Нагорна м. Дергачі Харківської області гр. Корнієнку Д.Є.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на території Дергачівської міської ради, м. Дергачі, вул. Морозенка, 52 Дергачівського району Харківської області  та передачу її у власність гр. Гончаренку П.С.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на території Дергачівської міської ради, м. Дергачі, пров.Тітова, 21 Дергачівського району Харківської області  та передачу її у власність гр. Бугай В.О.

Про  внесення змін до рішення ХVІІІ сесії міської ради VІІ скликання від 21 грудня 2016р. «Про міський бюджет на 2017 рік» (зі змінами)

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

Додаток 6

Додаток 7

Про надання матеріальної допомоги громадянам - мешканцям міста Дергачі на лікування.

Про надання матеріальної допомоги громадянам – мешканцям міста Дергачі, учасникам антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей на вирішення соціально-побутових питань.

Про надання матеріальної допомоги громадянам - мешканцям міста Дергачі на поховання рідних.

Про надання матеріальної допомоги громадянам – мешканцям міста Дергачі на вирішення соціально-побутових питань.

Про виділення коштів на проведення передплати газет для міської ветеранської організації на 2018 рік

Розпорядженням №122 від 13.09.2017 року визначено скликання ХХХ позачергової чергової сесії Дергачівської міської ради VIІ скликання 15.09.2017 року

Про затвердження порядку денного XХХ позачергової сесії Дергачівської міської ради VІІ  скликання.

Про внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Дергачі та сіл Дергачівської міської ради на 2017 рік, затвердженої рішенням № 21  ХІХ сесії Дергачівської міської ради VІІ скликання від 31 січня 2017 року.

Про  внесення змін до рішення ХVІІІ сесії міської ради VІІ скликання від 21 грудня 2016р. «Про міський бюджет на 2017 рік» (зі змінами).

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

Додаток 6

Додаток 7

Про надання матеріальної допомоги громадянам - мешканцям міста Дергачі на лікування.

Про надання матеріальної допомоги громадянам – мешканцям міста Дергачі, учасникам антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей на вирішення соціально-побутових питань

Про надання матеріальної допомоги громадянам - мешканцям міста Дергачі на поховання рідних

Про надання матеріальної допомоги громадянам – мешканцям міста Дергачі на вирішення соціально-побутових питань.

Розпорядженням №120 від 01.09. 2017 року визначено скликання ХХІХ позачергової сесії Дергачівської міської ради VIІ скликання 05.09.2017 р. 

Про затвердження порядку денного XХІХ позачергової сесії Дергачівської міської ради VІІ скликання

Про надання згоди на прийняття до комунальної власності територіальної громади м. Дергачі комплексу стадіону «Авангард».

Розпорядженням №114 від 22.08. 2017 року визначено скликання ХХХІ сесії Дергачівської міської ради VIІ скликання (зі змінами згідно Розпоряджень № 120 від 01.09.2017 р. та № 122 від 13.09.2017 р.) 29.09.2017 р.

Про затвердження порядку денного ХХХІ сесії Дергачівської міської ради VІІ  скликання.

Про призначення стипендії Дергачівської міської ради «Кращий учень закладу освіти» на 2017 – 2018 навчальний рік.

Про внесення змін до Правил благоустрою на території населених пунктів Дергачівської міської ради, затверджених рішенням XXXV сесії VI скликання Дергачівської міської ради від 30.11.2012 р. № 44, із змінами відповідно до рішення LXIII сесії VI скликання Дергачівської міської ради від 14.11.2014 року № 2.

Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки забудованої земельної ділянки комунальної власності для розміщення цеху по виробництву металопластикових та столярних виробів (землі промисловості)  в м. Дергачі, вул. Залізнична, 31-У Дергачівського району Харківської області гр. Лобойку В.В., гр. Глянцевій О.А.

Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки забудованої земельної ділянки комунальної власності для нежитлових будівель та споруд в м. Дергачі, вул. Сумський шлях, 163-В Дергачівського району Харківської області Товариству з обмеженою відповідальністю «Крайт».

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої на території Дергачівської міської ради м. Дергачі, вул. Національного Прапора, 36 Дергачівського району Харківської області, та передачу її у власність  гр. Шевченко А.О.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої на території Дергачівської міської ради с. Шовкопляси, вул. 1 Травня, 6 Дергачівського району Харківської області, та передачу її у власність  гр. Шевченку В.М.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої на території Дергачівської міської ради м. Дергачі, пров. Поштовий, 4 Дергачівського району Харківської області, та передачу її у власність  гр. Маслію Р.Ю.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої на території Дергачівської міської ради с. Шовкопляси, вул. Привітна, 22 Дергачівського району Харківської області, та передачу її у власність  гр. Губка Л.П.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої на території Дергачівської міської ради м. Дергачі, вул. Світла, 48 Дергачівського району Харківської області, та передачу її у власність  гр. Чуфаровій В.В.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої на території Дергачівської міської ради м. Дергачі, вул. Світла, 31 Дергачівського району Харківської області, та передачу її у власність  гр. Гриненко Л.О.

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на території Дергачівської міської ради с. Семенівка, вул. Агронома, 24-Б Дергачівського району Харківської області гр. Стешенко В.В.

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства в м. Дергачі, пров. Золочівський, 15 Дергачівського району Харківської області  гр. Пархоменко І.П.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на території Дергачівської міської ради, м. Дергачі, пров. Зоряний, 30-А Дергачівського району Харківської області гр. Нікітенку Є.А.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на території Дергачівської міської ради, м. Дергачі, вул. Калинова, 11-А Дергачівського району Харківської області  та передачу її у власність гр. Бобришовій І.Ю.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на території Дергачівської міської ради, м. Дергачі, пров. Золочівський, 10-А Дергачівського району Харківської області  та передачу її у власність гр. Попко О.О.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на території Дергачівської міської ради, м. Дергачі, вул. Культури, 34-А Дергачівського району Харківської області  та передачу її у спільну сумісну власність гр. Заболотській Н.О., гр. Заболотському Р.М.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення для ведення індивідуального садівництва на території Дергачівської міської ради, м. Дергачі, пров. Тихий, 17 Дергачівського району Харківської області  та передачу її у власність гр. Тимофєєвій Ю.М.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення для ведення індивідуального садівництва на території Дергачівської міської ради, с. Ємці, вул. Робітника, 36 Дергачівського району Харківської області  та передачу її у власність гр. Маршак О.М.

Про передачу в оренду земельної ділянки комерційного використання для обслуговування нежитлової будівлі - магазину в м. Дергачі, вул. Сумський шлях, 220-А  Дергачівського району Харківської області гр. Зражевській Г.В.

Про продаж забудованої земельної ділянки несільськогосподарського призначення для обслуговування об’єкта нерухомого майна (комплекс) в м. Дергачі, вул. Залізнична, 4 Дергачівського району Харківської області ТОВ МНВП «Аріс» ЛТД.

Про продаж забудованої земельної ділянки несільськогосподарського призначення  для обслуговування нежитлової будівлі – магазин по продажу товарів повсякденного попиту в м. Дергачі, вул. Лозівська, 50-А Дергачівського району Харківської області гр. Бабаєву В.В.

Про  внесення змін до рішення ХVІІІ сесії міської ради VІІ скликання від 21 грудня 2016р. «Про міський бюджет на 2017 рік» (зі змінами).

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

Додаток 6

Додаток 7

Про звільнення від батьківської плати за харчування дітей у Дергачівських дошкільних навчальних закладах Дергачівської міської ради Дергачівського району Харківської області на  2017 рік.

Про надання матеріальної допомоги громадянам - мешканцям міста Дергачі на лікування.

Про надання матеріальної допомоги громадянам – мешканцям міста Дергачі, учасникам антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей на вирішення соціально-побутових питань.

Про надання матеріальної допомоги громадянам - мешканцям міста Дергачі на поховання рідних.

Про надання матеріальної допомоги громадянам – мешканцям міста Дергачі на вирішення соціально-побутових питань 

Про внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Дергачі та сіл Дергачівської міської ради на 2017 рік, затвердженої рішенням № 21  ХІХ сесії Дергачівської міської ради VІІ скликання від 31 січня 2017 року

Про внесення змін до Програми децентралізації системи теплопостачання м. Дергачі на 2017 рік, затвердженої рішенням № 17 ХХVІІ сесії Дергачівської міської ради VІІ скликання від 28 липня 2017 року

Про скасування рішення № 39 XIX сесії Дергачівської міської ради VII скликання «Про передачу на баланс комунальному підприємству «Дергачікомунсервіс» дванадцяти приладів обліку електричної енергії вуличного освітлення та надання фінансової підтримки на витрати за спожиту електричну енергію на потреби вуличного освітлення м. Дергачі» від 31.01.2017 року

Розпорядженням №85 від 30.06. 2017 року визначено скликання ХХVІІІ сесії Дергачівської міської ради VIІ скликання 15 серпня 2017 року 

Про затвердження порядку денного ХХVІІІ сесії Дергачівської міської ради VІІ скликання

Про втрату чинності рішення № 56 ХХIV сесії Дергачівської міської ради VI скликання «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території Дергачівської міської ради» від 27.04.2012р.

Про приєднання до Європейської ініціативи «Угоди мерів» щодо клімату та енергії

Про внесення змін до рішення №15  І сесії VІІ скликання Дергачівської міської ради «Про утворення виконавчого комітету Дергачівської міської ради VІІ скликання та затвердження персонального його складу»  від 20.11.2015 року

Про внесення змін до рішення № 19 І сесії VІІ скликання Дергачівської міської ради «Про затвердження складу житлово – побутової комісії при виконавчому комітеті Дергачівської міської ради VІІ скликання»  від 20.11.2015 року

Про внесення змін до рішення № 22 І сесії VІІ скликання Дергачівської міської ради «Про затвердження складу комісії з питань поводження безхазяйними відходами на території м. Дергачі при виконавчому комітеті Дергачівської міської ради VІІ скликання»  від 20.11.2015 року

Про внесення змін до рішення № 5 ХVІІІ сесії Дергачівської міської ради VІІ скликання «Про створення органу приватизації житлового фонду, що перебуває у комунальній власності територіальної громади Дергачівської міської ради» від 21 грудня 2016 року

Про розроблення проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки для обслуговування Дергачівського дошкільного навчального закладу (ясла – садок) № 1 «Калинка» комбінованого типу Дергачівської міської ради в м. Дергачі, вул. 1 Травня, 27 Дергачівського району Харківської області 

Про розроблення проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки для обслуговування Дергачівського дошкільного навчального закладу (ясла – садок) № 2 «Лелеченька» комбінованого типу Дергачівської міської ради в м. Дергачі, вул. Садова, 8 Дергачівського району Харківської області  

Про розроблення проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки для обслуговування Дергачівського дошкільного навчального закладу (ясла – садок) № 3 «Сонечко» комбінованого типу Дергачівської міської ради в м. Дергачі, пров. Заводський, 1 Дергачівського району Харківської області  

Про розроблення проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки для обслуговування Дергачівського  навчально – виховного комплексу № 1 Дергачівської міської ради в м. Дергачі, вул. Центральна, 1-А Дергачівського району Харківської області  

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої на території Дергачівської міської ради м. Дергачі, пров. Семафорний, 47 Дергачівського району Харківської області, та передачу її у власність  гр. Стешенку І.Г.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на території Дергачівської міської ради, м. Дергачі, пров. Шкільний, 36 Дергачівського району Харківської області  та передачу її у власність гр. Ткаченку О.М.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва на території Дергачівської міської ради, м. Дергачі, вул. Світлофорна, 5 Дергачівського району Харківської області  та передачу її у власність гр. Чіхічену Я.В.

 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в м. Дергачі, вул. Центральна, 18/пров. Леонова, 8 Дергачівського району Харківської області гр. Цюпки О.М.

Про скасування рішення № 14 XXIV сесії VII скликання Дергачівської міської ради «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зі зміною цільового призначення) для ведення особистого селянського господарства в м. Дергачі, вул. Центральна, 18/пров. Леонова, 8 Дергачівського району Харківської області гр. Шевченко Л.В.» від 31 травня 2017 р.

Про внесення змін до рішення № 9 XXVI сесії VІI скликання Дергачівської міської ради «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в м. Дергачі, в’їзд Агрономічний, 3  Дергачівського району Харківської області  гр. Чередниченко Л.В.» від 30.06.2017 р. : уточнення орієнтовної площі земельної ділянки  

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої на території Дергачівської міської ради м. Дергачі, вул. Садова, 73 Дергачівського району Харківської області, та передачу її у власність  гр. Савченко О.В.

Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки забудованої земельної ділянки комунальної власності для обслуговування будівлі торгівлі в м. Дергачі, площа Привокзальна, 3-А Дергачівського району Харківської області гр. Мацик Л.П. 

Про скасування рішення № 29 XXIІ сесії VII скликання Дергачівської міської ради «Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки забудованої земельної ділянки комунальної власності для обслуговування будівлі торгівлі в м. Дергачі, площа Привокзальна, 3-А  Дергачівського району Харківської області гр. Мацик Л.П.» від 28 квітня 2017 р.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої на території Дергачівської міської ради м. Дергачі, тупік 1 Травня,3 Дергачівського району Харківської області, та передачу її у власність  гр. Цяцька В.І.

Про внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Дергачі та сіл Дергачівської міської ради на 2017 рік, затвердженої рішенням № 21  ХІХ сесії Дергачівської міської ради VІІ скликання від 31 січня 2017 року

Про  внесення змін до рішення ХVІІІ сесії міської ради VІІ скликання від 21 грудня 2016р. «Про міський бюджет на 2017 рік» (зі змінами).

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

Додаток 6

Додаток 7

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої на території Дергачівської міської ради м. Дергачі, вул. Золочівський шлях, 22-А Дергачівського району Харківської області, та передачу її у власність  гр. Вавілову Д.А.

Про розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель, на яких розташований міський стадіон в м. Дергачі, вул. Сумський шлях 106 Дергачівського району Харківської області

Про надання матеріальної допомоги громадянам - мешканцям міста Дергачі на лікування.

Про надання матеріальної допомоги громадянам – мешканцям міста Дергачі, учасникам антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей на вирішення соціально-побутових питань.

Про надання матеріальної допомоги громадянам - мешканцям міста Дергачі на поховання рідних.

Розпорядженням № 84 від 30.06.2017 року визначено скликання ХХVІІ сесії Дергачівської міської ради VIІ скликання 28 липня 2017 року

Про затвердження порядку денного ХХVІІ сесії Дергачівської міської ради VІІ  скликання.

Про здійснення першочергових заходів щодо реорганізації навчально – виховного комплексу № 1 Дергачівської міської ради

Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за І півріччя 2017 року.

Додаток 1

Додаток 2

Про хід виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Дергачі та сіл Дергачівської міської ради на 2017 рік, затвердженої рішенням № 21 ХІХ сесії VІІ скликання від 31 січня 2017 року.

Про хід виконання Комплексної Програми по захисту державного суверенітету, конституційного ладу, територіальної цілісності України, протидії тероризму, корупції та організованій злочинній діяльності на території Дергачівської міської ради на 2016 – 2020 рр., затвердженої рішенням № 15 VІІІ сесії VІІскликання Дергачівської міської ради від 31.03.2016 року.

Про хід виконання Програми «Питна вода» Дергачівської міської ради на 2007-2010 рр. та на період до 2020 р., затвердженої рішенням № 14 ІХ сесії V скликання від 5 січня 2007 року.

Про хід виконання Програми охорони земель, освоєння малопродуктивних земель і угідь та розвитку лісопаркових зон на території Дергачівської міської ради на 2016-2018 рр., затвердженої рішенням № 9 ХІІ сесії VІІ скликання від 25 липня 2016 року.

Про хід виконання Програми «Обдарованість» для дітей та молоді на 2016 – 2018 рр., затвердженої рішенням № 20 VІІ сесії VІІ скликання Дергачівської міської ради від 19.02.2016 року

Про хід виконання Програми охорони навколишнього природного середовища Дергачівської міської ради на 2016-2018 рр., затвердженої рішенням № 16 VІІІ сесії VІІ скликання від 31 березня 2016 року.

Про  хід виконання Програми «Почесний громадянин міста Дергачі» на 2017 рік, затвердженої рішенням № 17 ХІХ сесії VІІ скликання від 31 січня 2017 року.

Про хід виконання Програми формування житлового фонду соціального призначення  та придбання об’єкту нерухомого майна за адресою: вул. Центральна, будинок 18, м. Дергачі, Харківська область

Про хід виконання Програми проведення громадських робіт на території Дергачівської міської ради на 2017 рік, затвердженої рішенням № 23 ХІХ сесії VІІ скликання Дергачівської міської ради від 31.01.2017 року.

Про хід виконання Програми підтримки мобілізаційних заходів на території Дергачівської міської ради на 2017 рік, затвердженої рішенням № 6 ХХІ сесії VІІ скликання Дергачівської міської ради від 31.03.2017 року.

Про хід виконання Програми заходів реформування засобу масової інформації «Рідне місто», затвердженої рішенням № 31 ХХІІ сесії VІІ скликання Дергачівської міської ради від 28.04.2017 року

Про хід виконання Програми профілактики правопорушень та злочинності на території Дергачівської міської ради на 2017 рік, затвердженої рішенням № 2 ХХІV сесії VІІ скликання Дергачівської міської ради від 31.05.2017 року

Про  внесення змін до рішення ХVІІІ сесії міської ради VІІ скликання від 21 грудня 2016р. «Про міський бюджет на 2017 рік» (зі змінами).

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

Додаток 6

Додаток 7

Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Дергачі» Лисицькому Олександру Васильовичу (посмертно)

Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Дергачі» Степаненку Володимиру Олексійовичу

Про встановлення меморіальної дошки на фасаді адміністративної будівлі Дергачівської міської ради з метою увіковічення пам’яті Лисицького Олександра Васильовича – Дергачівського міського голови семи скликань (21.03.1990 – 29.04.2017 рр.)

Про організацію заходів по облаштуванню місця захоронення Лисицького Олександра Васильовича – Дергачівського міського голови (21.03.1990 – 29.04.2017 рр.)

Про внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Дергачі та сіл Дергачівської міської ради на 2017 рік, затвердженої рішенням № 21  ХІХ сесії Дергачівської міської ради VІІ скликання від 31 січня 2017 року

Про внесення змін до мережі дошкільного навчального  закладу (ясла-садок) №1 «Калинка» комбінованого типу Дергачівської міської ради Харківської області

Про створення скверу для короткочасного відпочинку населення на земельній ділянці по провулку Парковому в м. Дергачі Дергачівського району Харківської області

Про створення скверу для короткочасного відпочинку населення на земельній ділянці на перехресті вул. Лозівської та вул. Центральна в м. Дергачі Дергачівського району Харківської області

Про надання згоди на проведення централізованих розрахунків по погашенню заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, послуги з водопостачання та водовідведення, які надані населенню.

Про затвердження Програми децентралізації системи теплопостачання м. Дергачі на 2017 рік

Про врегулювання договірних земельних відносин між Дергачівською міською радою та ТОВ «Артілес»: поновлення договору оренди земельної ділянки, встановлення  розміру  орендної  плати  за  земельну  ділянку комунальної власності, що перебуває в оренді ТОВ «Артілес» по вул. Леонова, 1 в м. Дергачі за Договором  оренди земельної ділянки від 05 липня 2012 року; внесення змін до Договору в частинах «Строк дії договору» та «Орендна плата» шляхом укладання додаткового договору.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої на території Дергачівської міської ради м. Дергачі, пров. Шкільний, 44 Дергачівського району Харківської області, та передачу її у власність гр. Мотенку В.В.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої на території Дергачівської міської ради м. Дергачі, вул. Затишна, 41 Дергачівського району Харківської області, та передачу її у власність гр. Крамаренку О.С.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої на території Дергачівської міської ради м. Дергачі, тупик Культури, 4 Дергачівського району Харківської області, та передачу її у власність гр. Козловій Л.І.

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Дергачі, провулок Національного прапора, за домоволодінням № 3 Дергачівського району Харківської області гр. Лінивенко Л.О.

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Дергачі, вул. Шевченка, біля домоволодіння № 21А Дергачівського району Харківської області гр. Сербіну О.М.

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в м. Дергачі вул. Горького, біля домоволодіння № 72 Дергачівського району Харківської області гр. Обіленцевій О.М.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на території Дергачівської міської ради, м. Дергачі, пров. Нагорний, 3 Дергачівського району Харківської області та передачу її у власність гр. Григоренку О.Г.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для обслуговування нежитлової будівлі – магазину на території Дергачівської міської ради, м. Дергачі, вул. Сумський шлях, 220-А Дергачівського району Харківської області.

Про укладання договору особистого строкового сервітуту для обслуговування тимчасової споруди – торгівельного павільйону з продажу продовольчих та непродовольчих товарів на території Дергачівської міської ради м. Дергачі, вул. Залізнична (в ряду існуючих ТС) Дергачівського району Харківської області ФО-П Бойкову О.М.

Про укладання договору особистого строкового сервітуту для обслуговування тимчасової споруди – торгівельного павільйону з продажу продовольчих та непродовольчих товарів на території Дергачівської міської ради м. Дергачі, вул. Залізнична (в ряду існуючих ТС) Дергачівського району Харківської області ФО-П Семененко І.І.

Про надання матеріальної допомоги громадянам - мешканцям міста Дергачі на лікування.

Про надання матеріальної допомоги громадянам – мешканцям міста Дергачі, учасникам антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей на вирішення соціально-побутових питань.

Про надання матеріальної допомоги громадянам - мешканцям міста Дергачі на поховання рідних.

Про надання матеріальної допомоги громадянам – мешканцям міста Дергачі на вирішення соціально-побутових питань.

Про погодження кандидатури Артьомова І.С. на посаді директора КП «Дергачікомунсервіс» та затвердження форми трудового контракту

Розпорядженням № 76 від 12.06.2017 року визначено скликання ХХV позачергової сесії Дергачівської міської ради VIІ скликання 14 червня 2017 року

Про затвердження порядку денного XХV позачергової сесії Дергачівської міської ради VІІ скликання

Про  внесення змін до рішення ХVІІІ сесії міської ради VІІ скликання від 21 грудня 2016р. «Про міський бюджет на 2017рік» (зі змінами)

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

Додаток 6

Додаток 7

Про призначення виконуючим обов’язки директора комунального підприємства «Дергачікомунсервіс» Дергачівської міської ради головного інженера Артьомова Ігора Сергійовича

Розпорядженням № 71 від 31.05.2017 року визначено скликання ХХVІ сесії Дергачівської міської ради VIІ скликання 30 червня 2017 року

Про затвердження порядку денного ХХVІ сесії Дергачівської міської ради VІІ  скликання.

Про внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Дергачі та сіл Дергачівської міської ради на 2017 рік, затвердженої рішенням № 21 ХІХ сесії Дергачівської міської ради VІІ скликання від 31 січня 2017 року

Про  внесення змін до рішення ХVІІІ сесії міської ради VІІ скликання від 21 грудня 2016р. «Про міський бюджет на 2017 рік» (зі змінами).

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

Додаток 6

Додаток 7

Про внесення змін до рішення № 21 XVI сесії VІI скликання Дергачівської міської ради «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва біля домоволодіння № 121 по вул. Золочівський шлях, в м. Дергачі Дергачівського району Харківської області  гр. Брутовій В.М.» від 25.11.2016 р.: уточнення орієнтовної площі земельної ділянки.

Про продаж забудованої земельної ділянки несільськогосподарського призначення  для обслуговування нежитлової будівлі, станція технічного обслуговування з адміністративними та офісними приміщеннями в м. Дергачі, вул. Залізнична, 1 Дергачівського району Харківської області гр. Оніщенко Я.В.

Про продаж забудованої земельної ділянки несільськогосподарського призначення  для обслуговування нежитлових будівель і споруд - комплексу в м. Дергачі, вул. Культури, 106 Дергачівського району Харківської області ФО-П Смикалову О.В.

Про продаж забудованої земельної ділянки несільськогосподарського призначення для обслуговування будівель торгівлі, продовольчо-речового ринку, розташованих на території Дергачівської міської ради Дергачівського району Харківської області за адресою: м. Дергачі, пл. Привокзальна, 1 ТОВ «Туча».

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої на території Дергачівської міської ради м. Дергачі, вул. Гната Хоткевича, 34 Дергачівського району Харківської області, та передачу її у власність гр. Кухаренко В.М.

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства в м. Дергачі, в’їзд Агрономічний, 3 Дергачівського району Харківської області гр. Чередниченко Л.В.

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства в м. Дергачі, пров. Квітучий, 20-А/пров. Сковороди, 11 Дергачівського району Харківської області гр. Задоріній В.В.

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства в м. Дергачі, вул. Нагорна, біля домоволодіння №3 Дергачівського району Харківської області гр. Стешенко О.М.

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в м. Дергачі вул. Національного Прапора, 58 Дергачівського району Харківської області гр. Тимченку І.А.

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в м. Дергачі вул. Національного Прапора, 56-А Дергачівського району Харківської області гр. Крамаренко Н.В.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюються права особистого строкового сервітуту для обслуговування двох торгівельних павільйонів з продажу непродовольчих товарів на території Дергачівської міської ради м. Дергачі вул. 1 Травня, б/н Дергачівського району Харківської області ФО-П Зубричу Г.П.

Про надання матеріальної допомоги громадянам - мешканцям міста Дергачі на лікування.

Про надання матеріальної допомоги громадянам – мешканцям міста Дергачі, учасникам антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей на вирішення соціально-побутових питань.

Про надання матеріальної допомоги громадянам - мешканцям міста Дергачі на поховання рідних.

Про надання матеріальної допомоги громадянам – мешканцям міста Дергачі на вирішення соціально-побутових питань

Про втрату чинності рішення №47 ХІХ сесії Дергачівської міської ради VII скликання «Про умови  оплати праці Дергачівського міського голови, секретаря міської ради, заступників міського голови» від 31.01.2017р.

Про умови  оплати праці виконуючої обов‘язки Дергачівського міського голови, секретаря ради Бондаренко К.І.

Про внесення змін до рішення № 72 VІІ сесії VІІ скликання Дергачівської міської ради «Про затвердження Положення про умови відкритого архітектурно-містобудівного конкурсу реконструкції площі Перемоги, м. Дергачі» від 10.02.2016 року

Про перевід на індивідуальне опалення багатоквартирних житлових будинків №№ 1, 1-Є, 3, 5, 7, 9, 12, 13, 20, 21, 22, 23,  по вулиці Центральній в м. Дергачі

Про надання дозволу на розробку проектно – кошторисної документації з реконструкції системи газопостачання багатоквартирних житлових будинків №№ 1, 1-Є, 3, 5, 7, 9, 12, 13, 20, 21, 22, 23, по вулиці Центральній в м. Дергачі

Розпорядженням № 60 від 05.05.2017 року визначено скликання ХХІІІ позачергової сесії Дергачівської міської ради VIІ скликання 11 травня 2017 року

Про затвердження порядку денного XХІІІ позачергової сесії Дергачівської міської ради VІІ скликання

Про дострокове припинення повноважень Дергачівського міського голови Лисицького О.В.

Про здійснення повноважень Дергачівського міського голови

Розпорядженням № 49 від 28.04.2017 року визначено скликання ХХІV сесії Дергачівської міської ради VIІ скликання 31 травня 2017 року

Про затвердження порядку денного ХХIV сесії Дергачівської міської ради VІІ  скликання.

Про затвердження комплексної Програми профілактики правопорушень та злочинності на території Дергачівської міської ради на 2017 рік.

Про виділення коштів для забезпечення оздоровлення та відпочинку дітей в  дошкільних навчальних закладах (яслах-садках) комбінованого типу Дергачівської міської ради №1 «Калинка», №2 «Лелеченька», №3 «Сонечко» та Дергачівському НВК №1 Дергачівської міської ради у 2017 році.

Про проведення рецензування звіту з оцінки нерухомого майна, а саме: гуртожитку, розташованого за адресою: м. Дергачі, вул. Центральна, 18.

Про  внесення змін до рішення ХVІІІ сесії міської ради VІІ скликання від 21 грудня 2016р. «Про міський бюджет на 2017рік» (зі змінами).

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

Додаток 6

Додаток 7

Про результати конкурсу щодо відбору суб’єктів оціночної діяльності з експертної грошової оцінки земельної ділянки.

Про скасування рішення № 40 IX сесії VII скликання Дергачівської міської ради «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в районі вул. Нагорна в м. Дергачі Харківської області гр. Галич Т.В.» від 29 квітня 2016 р.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої на території Дергачівської міської ради м. Дергачі, вул. Вокзальна, 15 Дергачівського району Харківської області, та передачу її у власність  гр. Попакало Т.В.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої на території Дергачівської міської ради м. Дергачі, вул. Калинова, 11 Дергачівського району Харківської області, та передачу її у власність  гр. Книженко О.В.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої на території Дергачівської міської ради м. Дергачі, вул. Вокзальна, 36 Дергачівського району Харківської області, та передачу її у спільну сумісну власність  гр. Корнієнко Т.М., гр. Британ А.С.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд на території Дергачівської міської ради, с. Шовкопляси, вул. 1 Травня, 43-А Дергачівського району Харківської області  та передачу її у власність гр. Босенку О.В.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд на території Дергачівської міської ради, м. Дергачі, вул. Калинова, 49-Б Дергачівського району Харківської області  та передачу її у власність гр. Бічуріну Р.Р.

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства в м. Дергачі, вул. Кутянська, 8 Дергачівського району Харківської області гр. Кузьміній В.О.

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зі зміною цільового призначення) для ведення особистого селянського господарства в м. Дергачі, вул. Центральна, 18/пров. Леонова, 8 Дергачівського району Харківської області гр. Шевченко Л.В.

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зі зміною цільового призначення) для ведення індивідуального садівництва в м. Дергачі вул. Вокзальна, 36 Дергачівського району Харківської області гр. Корнієнко Т.М.

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зі зміною цільового призначення) для ведення індивідуального садівництва в м. Дергачі вул. Вокзальна, 36 Дергачівського району Харківської області гр. Британ А.С.

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в районі вул. Нагорна в м. Дергачі Дергачівського району Харківської області гр. Островерху О.Г.

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Дергачі, в’їзд Агрономічний між домоволодіннями № 15 і № 15-А Дергачівського району Харківської області гр. Павліченко О.В.

Про надання матеріальної допомоги громадянам - мешканцям міста Дергачі на лікування.

Про надання матеріальної допомоги громадянам – мешканцям міста Дергачі, учасникам антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей на вирішення соціально-побутових питань.

Про надання матеріальної допомоги громадянам - мешканцям міста Дергачі на поховання рідних.

Про виділення коштів на поховання Дергачівського міського голови Лисицького О.В.

Про внесення змін до рішення № 10 ХХІ сесії VІІ скликання Дергачівської міської ради «Про погодження штатного розпису КП «Дергачікомунсервіс» Дергачівської міської ради  на 2017 рік у новій редакції» від 31.03.2017 року.

Про надання матеріальної допомоги військовослужбовцям, які проходять військову службу за контрактом на вирішення соціально-побутових питань.

Про виділення коштів на поховання померлих одиноких громадян, осіб без певного місця проживання.

Про надання матеріальної допомоги громадянам – мешканцям міста Дергачі на вирішення соціально-побутових питань.

 

Розпорядженням № 28 від 28.03.2017 року визначено скликання ХХІІ сесії Дергачівської міської ради VIІ скликання 28 квітня 2017 року

Про затвердження порядку денного ХХІІ сесії Дергачівської міської ради VІІ скликання

Про надання матеріальної допомоги громадянам - мешканцям міста Дергачі на лікування

Про надання матеріальної допомоги громадянам – мешканцям міста Дергачі, учасникам антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей на вирішення соціально-побутових питань

Про надання матеріальної допомоги громадянам - мешканцям міста Дергачі на поховання рідних

Про  внесення змін до рішення ХVІІІ сесії міської ради VІІ скликання від 21 грудня 2016р. «Про міський бюджет на 2017рік» (зі змінами)

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

Додаток 6

Додаток 7

Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за І квартал 2017 року

Додаток 1

Додаток 2

Про поновлення договору оренди землі між міською радою та ФО-П Смірновою Л.П. по вул. Вокзальна, 66 в м. Дергачі за договором оренди землі, виданий 16.03.2012 р.; внесення змін до п.6 Договору в частину «Строк дії договору», та  пункти 4, 7 договору викладені в Додатковій угоді №1 від 01 квітня 2013 р. шляхом укладання Додаткового договору № 2

Про врегулювання договірних земельних відносин між Дергачівською міською радою та Фізичною особою – підприємцем Нєлєпою С.В.: поновлення договору оренди земельної ділянки, встановлення  розміру  орендної  плати  за  земельну  ділянку комунальної власності по вул. Золочівський шлях, 7 в м. Дергачі за Договором оренди земельної ділянки від 05 квітня 2012 року; внесення змін до Договору в частинах «Об’єкт оренди» та «Орендна плата» шляхом укладання додаткового договору

Про врегулювання договірних земельних відносин між Дергачівською міською радою та Фізичною особою – підприємцем Нєлєпою С. В.: поновлення договору оренди земельної ділянки, встановлення  розміру  орендної  плати  за  земельну  ділянку комунальної власності по вул. Золочівський шлях, 7 в м. Дергачі за Договором оренди земельної ділянки від 05 квітня 2012 року; внесення змін до Договору в частинах «Об’єкт оренди» та «Орендна плата» шляхом укладання додаткового договору

Про внесення змін до рішення № 20 XX сесії VІI скликання Дергачівської міської ради «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої на території Дергачівської міської ради м. Дергачі, вул. Садова, 25 Дергачівського району Харківської області, та передачу її у власність гр. Малець Б.М.» від 28.02.2017 р.: уточнення адреси земельної ділянки, яка належить гр. Малець Б. М.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої на території Дергачівської міської ради м. Дергачі, вул. Затишна, 31 Дергачівського району Харківської області, та передачу її у власність  гр. Літвіну В.М.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої на території Дергачівської міської ради м. Дергачі, вул. Сумський шлях, 58 Дергачівського району Харківської області, та передачу її у власність  гр. Савіній Л.М.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої на території Дергачівської міської ради м. Дергачі, в’їзд Культури, 7-А Дергачівського району Харківської області, та передачу її у спільну сумісну власність  гр. Скачковій А.В., гр. Овчаренко Н.І.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої на території Дергачівської міської ради м. Дергачі, провулок Шкільний, 19/ в’їзд Шкільний, 9 Дергачівського району Харківської області, та передачу її у спільну сумісну власність  гр. Захаровій Г.В., гр. Карасю М.М.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої на території Дергачівської міської ради м. Дергачі, пров. Ломакіна, 18 Дергачівського району Харківської області, та передачу її у власність  гр. Шацькому Є.І.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої на території Дергачівської міської ради м. Дергачі, вул. Леонова, 16 Дергачівського району Харківської області, та передачу її у власність  гр. Зеленському В.О.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої на території Дергачівської міської ради м. Дергачі, вул. Сонячна, 9 Дергачівського району Харківської області, та передачу її у власність  гр. Білецькому М.О.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої на території Дергачівської міської ради м. Дергачі, пров. Семафорний, 14 Дергачівського району Харківської області, та передачу її у спільну сумісну власність  гр. Смитані Н.А., гр. Похабову Р.А.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої на території Дергачівської міської ради м. Дергачі, вул. Зарічна, 6 Дергачівського району Харківської області, та передачу її у власність  гр. Щировій Н.П.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої на території Дергачівської міської ради м. Дергачі, вул. Золочівський шлях, 122 Дергачівського району Харківської області, та передачу її у власність  гр. Ворон О.В.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої на території Дергачівської міської ради м. Дергачі, вул. Національного Прапора, 56-А Дергачівського району Харківської області, та передачу її у власність  гр. Крамаренко Н.В.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої на території Дергачівської міської ради м. Дергачі, вул. Національного Прапора, 58 Дергачівського району Харківської області, та передачу її у власність  гр. Тимченку І.А.

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для обслуговування нежитлової будівлі по вул. Сумський шлях, 134, м. Дергачі, Харківської області Дергачівському МРВ УСБУ в Харківській області

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зі зміною цільового призначення) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Дергачі, пров. Озерний, 4 Дергачівського району Харківської області гр. Жутову О.В. 

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Дергачі, вул. Калинова, за домоволодінням № 1-А Дергачівського району Харківської області гр. Гурджі І.О.

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зі зміною цільового призначення) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Дергачі, пров. Лубеньківський (біля земельної ділянки по пров. Незалежності, 10-А), Дергачівського району Харківської області гр. Набоці О.П.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюються права особистого строкового сервітуту для обслуговування тимчасової споруди – торгівельного павільйону з продажу продовольчих та непродовольчих товарів на території Дергачівської міської ради м. Дергачі вул. Залізнична, Дергачівського району Харківської області ФО-П Бойкову О.М.

Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки забудованої земельної ділянки комунальної власності для обслуговування будівлі торгівлі в м. Дергачі, площа Привокзальна, 3-А Дергачівського району Харківської області гр. Мацик Л.П.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої на території Дергачівської міської ради м. Дергачі, вул. Шевченка, 41 Дергачівського району Харківської області, та передачу її у власність  гр. Волкову А.М.

Про внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Дергачі та сіл Дергачівської міської ради на 2017 рік, затвердженої рішенням № 21  ХІХ сесії Дергачівської міської ради VІІ скликання від 31 січня 2017 року

Розпорядженням № 11 від 21.02.2017 року визначено скликання ХХІ сесії Дергачівської міської ради VIІ скликання 31 березня 2017 року

Про затвердження порядку денного ХХІ сесії Дергачівської міської ради VІІ скликання

Про надання матеріальної допомоги громадянам - мешканцям міста Дергачі на лікування

Про надання матеріальної допомоги громадянам – мешканцям міста Дергачі, учасникам антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей на вирішення соціально-побутових питань

Про надання матеріальної допомоги громадянам – мешканцям міста Дергачі на вирішення соціально-побутових питань

Про надання матеріальної допомоги громадянам - мешканцям міста Дергачі на поховання рідних

Про  внесення змін до рішення ХVІІІ сесії міської ради VІІ скликання від 21 грудня 2016р. «Про міський бюджет на 2017рік» (зі змінами)

Додаток 1

Додаток 2

додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

Додаток 6

Додаток 7

Про заходи щодо реформування друкованого засобу масової інформації «Рідне місто», засновником якого є Дергачівська міська рада

Про затвердження міської Програми заходів реформування засобу масової інформації «Рідне місто» 

Про затвердження міської Програми підтримки мобілізаційних заходів на території міста Дергачі на 2017 рік

Про внесення змін до рішення № 11 LIV сесії VI Дергачівської міської ради «Про створення та затвердження постійно діючої міжвідомчої комісії Дергачівської міської ради з розгляду питань, пов’язаних з відключенням споживачів від мереж централізованого опалення» від 28 лютого 2014 року

Про погодження штатного розпису КПТІ «Інвенрос» Дергачівської міської ради  на 2017 рік у новій редакції

Додаток

Про погодження штатного розпису КП «Дергачікомунсервіс» Дергачівської міської ради  на 2017 рік у новій редакції

Додаток

Про результати конкурсу щодо відбору суб’єктів оціночної діяльності з експертної грошової оцінки земельної ділянки

Про внесення змін до рішення № 44 VІI сесії VІI скликання Дергачівської міської ради «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ПАТ «Укргазвидобування» для обслуговування автозаправної станції (нежитлова будівля АЗС №26) на умовах оренди по вул. Залізничній (траса Харків – Золочів) в м. Дергачі Дергачівського району Харківської області» від 19.02.2016 р. (із змінами): зміна розміру орендної плати за земельну ділянку комунальної власності, наданої в оренду ПАТ «Укргазвидобування»

Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки забудованої земельної ділянки комунальної власності для обслуговування об’єкта нерухомого майна (комплекс) в м. Дергачі, вул. Залізнична, 4 Дергачівського району Харківської області ТОВ МНВП «Аріс» ЛТД

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в м. Дергачі, вул. Залізнична, 4 Дергачівського району Харківської області.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої на території Дергачівської міської ради м. Дергачі, вул. Культури, 107 Дергачівського району Харківської області, та передачу її у власність  гр. Чайці С.В.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої на території Дергачівської міської ради с. Шовкопляси, вул. 1 Травня, 35 Дергачівського району Харківської області, та передачу її у власність  гр. Ховалкіній Н.Т.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої на території Дергачівської міської ради м. Дергачі, вул. Морозенка, 30 Дергачівського району Харківської області, та передачу її у власність  гр. Колесніковій О.В.

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зі зміною цільового призначення) для ведення індивідуального садівництва на території Дергачівської міської ради в с. Болибоки, вул. 60 річчя Перемоги, 2 Дергачівського району Харківської області гр. Островерху В.І.

Про внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Дергачі та сіл Дергачівської міської ради на 2017 рік, затвердженої рішенням № 21  ХІХ сесії Дергачівської міської ради VІІ скликання від 31 січня 2017 року

Розпорядженням № 7 від 31.01.2017 року визначено скликання ХХ сесії Дергачівської міської ради VIІ скликання 28 лютого 2017 року

Про затвердження порядку денного ХХ сесії Дергачівської міської ради VІІ скликання

Про надання матеріальної допомоги громадянам - мешканцям міста Дергачі на лікування 

Про надання матеріальної допомоги громадянам – мешканцям міста Дергачі на вирішення соціально-побутових питань 

Про надання матеріальної допомоги військовослужбовцям, які проходять військову службу за контрактом на вирішення соціально-побутових питань                      

Про надання матеріальної допомоги громадянам – мешканцям міста Дергачі, учасникам антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей на вирішення соціально-побутових питань

Про надання матеріальної допомоги громадянину Сербіну Михайлу Яковичу, батькові загиблого воїна-афганця С.Сербіна

Про виділення коштів на проведення ремонту господарської будівлі, забезпечення продуктами харчування та речами першої необхідності гр. Бородкиній Р.В. у зв’язку з пожежею у домоволодінні за адресою: м. Дергачі, вул. 8 Березня, 45

Про надання матеріальної допомоги громадянам - мешканцям міста Дергачі на поховання рідних

Про визнання рішень такими, що втратили чинність, з питань затвердження ставок земельного податку по Дергачівській міській раді (на земельні ділянки, де грошову оцінку не проведено) 

Про впровадження заходів з активізації процесу добровільного об’єднання територіальних громад

Про внесення змін до додатку № 2 Програми проведення громадських робіт на території Дергачівської міської ради на 2017 рік, затвердженої рішенням № 23 ХІХ сесії VІІ скликання Дергачівської міської ради від 31 січня 2017 року

Про встановлення вартості харчування в дитячих дошкільних навчальних закладах та навчально-виховному комплексі №1 Дергачівської міської ради на  2017  рік у новій редакції

Про встановлення на 2017 рік вартості харчування в навчально-виховному комплексі №1 Дергачівської міської ради для учнів 1-4 класів

Про затвердження оптимізованої схеми перспективного розвитку системи теплопостачання міста Дергачі Харківської області у новій редакції

Про  внесення змін до рішення ХVІІІ сесії міської ради VІІ скликання від 21 грудня 2016р. «Про міський бюджет на 2017рік»

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

Додаток 6

Про виправлення помилки та внесення зміни до рішення № 10-15 XXVII сесії V скликання Дергачівської міської ради «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд по вул. Будьонного, 15, м. Дергачі гр. Ковалю О.П.» від 19.06.2008 р

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої на території Дергачівської міської ради м. Дергачі, вул. Семафорна, 56 Дергачівського району Харківської області, та передачу її у власність  гр. Ганіну В.С.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування нежитлових будівель і споруд, розташованої на території Дергачівської міської ради м. Дергачі, вул. Центральна, 1-Д Дергачівського району Харківської області

Про затвердження детального плану території

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої на території Дергачівської міської ради м. Дергачі, провулок Шкільний 36-А Дергачівського району Харківської області, та передачу її у власність  гр. Навольнєву В.Є.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої на території Дергачівської міської ради м. Дергачі, в’їзд Затишний, 1 Дергачівського району Харківської області, та передачу її у власність  гр. Пивоварову С.В.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої на території Дергачівської міської ради м. Дергачі, вул. Садова, 25 Дергачівського району Харківської області, та передачу її у власність  гр. Малець Б.М.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зі зміною цільового призначення) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на території Дергачівської міської ради, м. Дергачі, провулок  Незалежності, 10-А Дергачівського району Харківської області  та передачу її у власність гр. Ходикіну В.В.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зі зміною цільового призначення) для ведення особистого селянського господарства на території Дергачівської міської ради, м. Дергачі, пров. Гоголя, 5 Дергачівського району Харківської області  та передачу її у власність гр. Шокот Ю.М.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на території Дергачівської міської ради, м. Дергачі, вул. Калинова, 49-Г Дергачівського району Харківської області  та передачу її у власність гр. Кіптенку А.В.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва на території Дергачівської міської ради, м. Дергачі, вул. Калинова Дергачівського району Харківської області  та передачу її у власність гр. Кіптенку А.В.

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в м. Дергачі вул. Світлофорна, 5 Дергачівського району Харківської області гр. Чіхічену Я.В.

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Дергачі, вул. Тітова, 21 Дергачівського району Харківської області гр. Бугай В.О. 

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в м. Дергачі, вул. Затишна, 41 Дергачівського району Харківської області гр. Крамаренку О.С. 

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування комплексу «Мукомольне підприємство» в м. Дергачі, вул. Залізнична, 31 Дергачівського району Харківської області гр. Лялюку О.М.

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування нежитлової будівлі (прирейкового складу) в м. Дергачі, вул. Залізнична, 23-А Дергачівського району Харківської області ТОВ «Дергачівський моторобудівний завод»

Про укладання договору особистого строкового сервітуту для обслуговування тимчасової споруди – торгівельного кіоску по продажу товарів повсякденного вжитку на території Дергачівської міської ради м. Дергачі площа  Перемоги, б/н Дергачівського району Харківської області ФО-П Джафарову Заіру Балага Огли

Про продаж забудованої земельної ділянки несільськогосподарського призначення  для обслуговування нежитлових будівель, розташованих за адресою: вул. Центральна, 1-Д, м. Дергачі Дергачівського району Харківської області                   гр. Карманову М.М. 

Розпорядженням № 217 від 30.12.2016 року визначено скликання ХІХ сесії Дергачівської міської ради VIІ скликання 31 січня 2017 року

Про затвердження порядку денного ХІХ сесії Дергачівської міської ради VІІ скликання

Про надання матеріальної допомоги військовослужбовцям, які проходять військову службу за контрактом на вирішення соціально-побутових питань                      

Про  внесення змін до рішення ХVІІІ сесії міської ради VІІ скликання від 21 грудня 2016р. «Про міський бюджет на 2017рік»

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

Додаток 6

Додаток 7 

Про надання матеріальної допомоги громадянам - мешканцям міста Дергачі на лікування

Про надання матеріальної допомоги громадянам – мешканцям міста Дергачі на вирішення соціально-побутових питань

Про надання матеріальної допомоги громадянам – мешканцям міста Дергачі, учасникам антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей на вирішення соціально-побутових питань

Про надання матеріальної допомоги громадянам - мешканцям міста Дергачі на поховання рідних

Про звіт міського голови щодо здійснення державної регуляторної політики Дергачівською міською радою та її виконавчим комітетом за 2016 рік

Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Дергачі та сіл Дергачівської міської ради на 2017 рік

Про затвердження Плану роботи Дергачівської міської ради на 2017 рік

Звіт про роботу Ради голів постійних комісій Дергачівської міської ради за 2016 рік

Звіт про роботу постійної комісії міської ради з політико-правових питань, депутатської діяльності та місцевого самоврядування за 2016 рік

Звіт про роботу постійної комісії міської ради з питань аграрної політики, будівництва, житлово-комунального господарства та екології за 2016 рік

Звіт про роботу постійної комісії міської ради з питань промисловості, транспорту, зв’язку, розвитку підприємницької діяльності, побутового обслуговування населення, торгівлі за 2016 рік

Звіт про роботу постійної комісії міської ради з гуманітарних питань, охорони здоров’я, соціального захисту населення, забезпечення  громадського  порядку за  2016  рік

Звіт про роботу постійної комісії міської ради з питань планування, бюджету та фінансів за 2016 рік

Про хід виконання Програми проведення громадських робіт на території Дергачівської міської ради на 2016 рік, затвердженої рішенням № 21 VІІ сесії VІІ скликання Дергачівської міської ради від 19.02.2016 року

Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за 201

Додаток 1

Додаток 2 

Про хід виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Дергачі на 2016 рік, затвердженої рішенням № 19 VІІ сесії VІІ скликання від 19 лютого 2016 року

Про встановлення акцизного податку по Дергачівській міській раді 

Про  хід виконання Програми «Почесний громадянин міста Дергачі» на 2016 рік, затвердженої рішенням №10 ХІІ сесії VІІ скликання від 25 липня 2016 року

Про хід виконання Програми формування житлового фонду соціального призначення  та придбання об’єкту нерухомого майна за адресою: вул. Центральна, будинок 18, м. Дергачі, Харківська область, затвердженої рішенням № 3 ХІІІ сесії VІІ скликання від 05.09.2016 року

Про хід виконання Програми «Питна вода» Дергачівської міської ради на 2007-2010 рр. та на період до 2020 р., затвердженої рішенням № 14 ІХ сесії V скликання від 5 січня 2007 року

Про хід виконання Програми охорони навколишнього природного середовища Дергачівської міської ради на 2016-2018 рр., затвердженої рішенням № 16 VІІІ сесії VІІ скликання від 31 березня 2016 року

Про хід виконання Комплексної Програми по захисту державного суверенітету, конституційного ладу, територіальної цілісності України, протидії тероризму, корупції та організованій злочинній діяльності на території Дергачівської міської ради на 2016 – 2020 рр., затвердженої рішенням № 15 VІІІ сесії VІІ скликання Дергачівської міської ради від 31.03.2016 року

Про хід виконання Програми «Обдарованість» для дітей та молоді на 2016 – 2018 рр., затвердженої рішенням № 20 VІІ сесії VІІ скликання Дергачівської міської ради від 19.02.2016 року

Про хід виконання Програми охорони земель, освоєння малопродуктивних земель і угідь та розвитку лісопаркових зон на території Дергачівської міської ради на 2016-2018 рр., затвердженої рішенням № 9 ХІІ сесії VІІ скликання від 25 липня 2016 року

Про  внесення змін до рішення ХVІІІ сесії міської ради VІІ скликання від 21грудня 2016р «Про міський бюджет на 2017 рік»

Про встановлення транспортного податку по Дергачівській міській раді

Про внесення змін до Положення про єдиний податок по Дергачівській міській раді, затверджений рішенням №2 XI сесії Дергачівської міської ради VII скликання від 30 червня 2016 року

Про внесення змін до Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Дергачівської міської ради, затвердженого рішенням № 3 XI сесії VII скликання від 30 червня 2016 року

Положення  Про внесення змін до Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Дергачівської міської ради, затвердженого рішенням № 3 XI сесії  VII скликання від 30 червня 2016 року

Про внесення змін до Положення про справляння плати за землю на території Дергачівської міської ради, затвердженої рішенням № 4 XI сесії Дергачівської міської ради VII скликання від 30 червня 2016 року

Про встановлення вартості харчування в дитячих дошкільних навчальних закладах та навчально-виховному комплексі №1 Дергачівської міської ради на 2017 рік

Про затвердження Програми проведення громадських робіт на території Дергачівської міської ради на 2017 рік

Про затвердження міської Програми «Почесний громадянин міста Дергачі» на 2017 рік

Про погодження штатного розпису КП «Дергачікомунсервіс» Дергачівської міської ради  на 2017 рік

Додаток до проекту рішення "Про погодження штатного розпису КП «Дергачікомунсервіс» Дергачівської міської ради  на 2017 рік"

Про затвердження фінансового плану на 2017 рік та плану соціально-економічного розвитку на 2017 рік КП «Дергачікомунсервіс» Дергачівської міської ради

Про погодження штатного розпису КП «Дергачівська міська ритуальна служба»Дергачівської міської ради  на 2017 рік

Про затвердження фінансового плану на 2017 рік та плану соціально-економічного розвитку на 2017 рік КП «Дергачівська міська ритуальна служба» Дергачівської міської ради

Про погодження штатного розпису КПТІ «Інвенрос» Дергачівської міської ради  на 2017 рік

Додаток1 до проекту рішення "Про погодження штатного розпису КПТІ «Інвенрос» Дергачівської міської ради  на 2017 рік"

Про затвердження фінансового плану на 2017 рік та плану соціально-економічного розвитку на 2017 рік КПТІ «Інвенрос» Дергачівської міської ради

Додаток 1 до проекту рішення "Про затвердження фінансового плану на 2017 рік та плану соціально-економічного розвитку на 2017 рік КПТІ «Інвенрос» Дергачівської міської ради"

Додаток 2 до проекту рішення "Про затвердження фінансового плану на 2017 рік та плану соціально-економічного розвитку на 2017 рік КПТІ «Інвенрос» Дергачівської міської ради"

Про затвердження переліку об‘єктів нерухомості, що знаходяться у комунальній власності територіальної громади та на балансі Дергачівської міської ради на 2017 рік, із зазначенням займаних площ земельних ділянок

Про передачу на баланс комунальному підприємству «Дергачікомунсервіс» дванадцяти приладів обліку електричної енергії вуличного освітлення та надання фінансової підтримки на витрати за спожиту електричну енергію на потреби вуличного освітлення м. Дергачі

Про внесення змін до рішення № 14 І сесії Дергачівської міської ради VІІ скликання «Про обрання Ради голів постійних комісій Дергачівської міської ради VІІ скликання» від 20 листопада 2015 року

Про визнання рішень такими, що втратили чинність, з питань затвердження ставок земельного податку на земельні ділянки різного функціонального використання по Дергачівській міській раді (на земельні ділянки де грошову оцінку проведено)

Про визнання рішення № 10 XLIX сесії VI скликання Дергачівської міської ради «Про затвердження переліку та вартості платних послуг, які надаються КП «Центр зовнішньої реклами» на території Дергачівської міської ради» від 21.10.2013 року таким, що втратило чинність 

Про передачу на 2017 рік народному депутату України Кацубі В.М. частини нежитлового приміщення Дергачівської міської ради

Про передачу в оренду на 2017 рік Дергачівському районному центру соціальних служб для сім‘ї, дітей та молоді нежитлового приміщення Дергачівської міської ради.

Про передачу в оренду на 2017 рік Головному Управлінню Національної поліції в Харківській області нежитлового приміщення Дергачівської міської ради

Про передачу в оренду на 2017 рік Дергачівській гімназії №3 Дергачівської районної ради Харківської області спортивної споруди (стадіон)Дергачівської міської ради

Про передачу в оренду на 2017 рік фізичній особі-підприємцю Величко С.В. нежитлового приміщення Дергачівської міської ради

Про передачу в оренду на 2017 рік фізичній особі-підприємцю Бондаренку О.М. нежитлового приміщення Дергачівської міської ради 

Про передачу в оренду на 2017 рік фізичній особі-підприємцю-адвокату Шкляр М.В. нежитлового приміщення Дергачівської міської ради

Про передачу в оренду на 2017 рік комунальному закладу охорони здоров‘я «Центр медико-санітарної допомоги Дергачівського району» нежитлового приміщення Дергачівської міської ради

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зі зміною цільового призначення) для ведення індивідуального садівництва на території Дергачівської міської ради с. Ємці вул. Робітника, 36  Дергачівського району Харківської області гр. Маршак О.М.

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зі зміною цільового призначення) для ведення особистого селянського господарства біля домоволодіння № 13 по вул. Агронома, в с. Семенівка Дергачівського району Харківської області гр. Бондаревій М.В.

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Дергачі, пров. Річний, 2 Дергачівського району Харківської області гр. Суслову В.О. 

Про внесення змін до рішення № 39 XV сесії VІI скликання Дергачівської міської ради «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зі зміною цільового призначення) для ведення індивідуального садівництва в м. Дергачі, пров. Островського, 17,  Дергачівського району Харківської області гр. Тимофєєвій Ю.М.» від 24.10.2016 р.: уточнення адреси земельної ділянки

Про укладання договору особистого строкового сервітуту для обслуговування тимчасової споруди – торгівельного павільйону з продажу продуктів харчування в м. Дергачі, площа Перемоги  Дергачівського району Харківської області  ФО-П Кавєрзіній Н.П.

Про укладання договору особистого строкового сервітуту для обслуговування тимчасової споруди – торгівельного павільйону з продажу продуктів харчування на території Дергачівської міської ради м. Дергачі площа  Перемоги Дергачівського району Харківської області ФО-П Гриненку С.А.

Про укладання договору особистого строкового сервітуту для обслуговування групи тимчасових споруд – торгівельні павільйони з продажу продуктів харчування на території Дергачівської міської ради м. Дергачі вул. Садова Дергачівського району Харківської області ФО-П Гриненко О.В.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на території Дергачівської міської ради, м. Дергачі, в’їзд Незалежності, 10-А Дергачівського району Харківської області  та передачу її у власність гр. Гурі М.В

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на території Дергачівської міської ради, м. Дергачі, вул. Калинова, 19-А Дергачівського району Харківської області  та передачу її у власність гр. Воропай Є.Ю.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на території Дергачівської міської ради, м. Дергачі, пров. Квітучий, 20-А/пров. Сковороди, 11 Дергачівського району Харківської області  та передачу її у власність гр. Гужвинському Є.П

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зі зміною цільового призначення) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на території Дергачівської міської ради, м. Дергачі, пров. Озерний, 10-А Дергачівського району Харківської області  та передачу її у власність гр. Любчич Т.В.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої на території Дергачівської міської ради м. Дергачі, вул. Соснова, 62 Дергачівського району Харківської області, та передачу її у власність  гр. Лепетюк О.М.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої на території Дергачівської міської ради м. Дергачі, вул. Соснова, 44 Дергачівського району Харківської області, та передачу її у власність  гр. Васильєву С.О.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої на території Дергачівської міської ради м. Дергачі, пров. Спортивний, 7 Дергачівського району Харківської області, та передачу її у власність  гр. Глухову Л.І.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої на території Дергачівської міської ради м. Дергачі, вул. Сєдова, 15/пров. Гетьманський, 13 Дергачівського району Харківської області, та передачу її у власність  гр. Кулішовій Н.В.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої на території Дергачівської міської ради м. Дергачі, вул. 1 Травня, 110 Дергачівського району Харківської області, та передачу її у власність  гр. Аглічеву М.В.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої на території Дергачівської міської ради м. Дергачі, вул. Ватутіна, 18 Дергачівського району Харківської області, та передачу її у власність  гр. Ревенко Н.Ф.

Про умови оплати праці Дергачівського міського голови, секретаря міської ради, заступників міського голови

Про внесення змін до договору купівлі – продажу земельної ділянки розташованої за адресою: вул. Лозівська, 88 м. Дергачі для обслуговування нежитлових приміщень та споруд виробничого призначення

Про продаж забудованої земельної ділянки несільськогосподарського призначення  для обслуговування нежитлової будівлі, розташованої за адресою: вул. Залізнична, 31-Ж в м. Дергачі Дергачівського району Харківської області, гр. Катюжинській Н.А.

Про продаж забудованої земельної ділянки несільськогосподарського призначення  для обслуговування нежитлових будівель (адміністративно-виробнича будівля з підсобним приміщенням), розташованих за адресою: вул. Залізнична, 31-І в м. Дергачі Дергачівського району Харківської області, гр. Катюжинській Н.А.

Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки забудованої земельної ділянки комунальної власності для обслуговування нежитлової будівлі, пункту технічного обслуговування № 111 в м. Дергачі, вул. Залізнична, 1 Дергачівського району Харківської області гр. Оніщенко Я.В

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування нежитлової будівлі - магазину в м. Дергачі вул. Сумський шлях, 220-А  Дергачівського району Харківської області гр. Зражевській Г.В.

Про скасування рішень Дергачівської міської ради: рішення № 26 XVI сесії VII скликання Дергачівської міської ради «Про передачу в оренду земельної ділянки комерційного використання для обслуговування нежитлової будівлі, пункту технічного обслуговування № 111 в м. Дергачі, вул. Залізнична, 1 Дергачівського району Харківської області гр. Оніщенко Я.В.» від 25 лиcтопада 2016 р.; рішення № 22 XVIII сесії VII скликання Дергачівської міської ради «Про внесення змін до рішення № 26 XVI сесії VІI скликання Дергачівської міської ради «Про передачу в оренду земельної ділянки комерційного використання для обслуговування нежитлової будівлі, пункту технічного обслуговування № 111 в м. Дергачі, вул. Залізнична, 1 Дергачівського району Харківської області гр. Оніщенко Я.В.» від 25.11.2016 р.: визначення строку оренди землі та встановлення  розміру орендної плати  за  земельну  ділянку комерційного використання гр. Оніщенко Я.В.» від 21.12.2016 р.

Про затвердження Статуту комунального закладу «Дергачівський навчально-виховний комплекс № 1 Дергачівської міської ради Дергачівського району Харківської області»

 

Про депутатський запит депутатів Дергачівської міської ради 

Розпорядженням № 203 від 09.12.2016 року визначено скликання позачергової сесії Дергачівської міської ради VIІ скликання 14 грудня 2016 року

Про затвердження порядку денного позачергової XVІІ сесії Дергачівської міської ради VІІ скликання

Про  внесення змін до рішення V сесії міської ради VІІ скликання від 24 грудня 2015 року «Про  міський бюджет  на 2016рік» (зі змінами)

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

Додаток 6

Додаток 7

Розпорядженням № 194 від 22.11.2016 року визначено скликання ХVІІ сесії Дергачівської міської ради VIІ скликання 21 грудня 2016 року

Розпорядженням № 203 від 09.12.2016 року внесено зміни до Розпорядження № 194 від 22.11.2016 року щодо заміни порядкового номеру черговості сесії: замість порядкового номеру XVІІ (сімнадцята), визначено порядковий номер XVІІІ (вісімнадцята) та внесено зміни до переліку запропонованих до розгляду питань 

Розпорядженням № 205 від 14.12.2016 року внесено доповнення до проекту рішення ХVІІІ сесії Дергачівської міської ради VІІ  скликання «Про затвердження порядку денного ХVІІІ сесії Дергачівської міської ради VІІ  скликання» питання «Про  внесення змін до рішення V сесії міської ради VІІ скликання від 24 грудня 2015 року «Про  міський бюджет  на 2016 рік» (зі змінами)»

Про  міський бюджет на 2017 рік

додаток 1

додаток 2

додаток 3

додаток 4

додаток 5

Про затвердження порядку денного ХVІІІ сесії Дергачівської міської ради VІІ скликання

Про погодження кандидатури Гринишака І.М. на посаді директора КП «Дергачікомунсервіс» та продовження строку дії трудового контракту

Про укладання договору суперфіцію з Депатратементом капітального будівництва Харківської обласної державної адміністрації на користування земельною ділянкою в м. Дергачі, вул. Садова, 12

Про створення органу приватизації житлового фонду, що перебуває у комунальній власності територіальної громади Дергачівської міської ради

Про  внесення змін до рішення V сесії міської ради VІІ скликання від 24 грудня 2015 року «Про  міський бюджет  на 2016рік» (зі змінами)

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

Додаток 6

Додаток 7

Про визнання рішення №18-3 XIII сесії V скликання Дергачівської міської ради «Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників на території м. Дергачі» від 29.05.2007 року таким, що втратило чинність

Про скасування рішення № 8 LXVIII сесії V скликання Дергачівської міської ради «Про затвердження Положення про облік і використання безхазяйного майна та відумерлої спадщини у м. Дергачі» від 5 лютого 2010 року

Про надання пільги по відрахуванню частини чистого прибутку на  2017  рік комунальним підприємствам комунальної власності територіальної громади Дергачівської міської ради

Про надання згоди на передачу комунальному підприємству «Дергачівська міська ритуальна служба» транспортного засобу у господарське відання на 2017 рік

Про надання згоди на передачу комунальному підприємству «Дергачівська міська ритуальна служба» об’єктів нерухомості та устаткування по вул. Незалежності (колишня вул. Будьонного), 53 м. Дергачі у господарське відання на 2017 рік

Про надання згоди на передачу комунальному підприємству «Дергачікомунсервіс» легкових автомобілей у господарське відання на 2017 рік

Про надання згоди на передачу комунальному підприємству технічної інвентаризації «Інвенрос» частини нежитлового приміщення Дергачівської міської ради у господарське відання на 2017 рік

Про надання згоди на передачу в оренду нежитлових приміщень, що знаходяться у комунальній власності територіальної громади Дергачівської міської ради державним установам та суб’єктам підприємницької діяльності на 2017-й рік

Про звільнення від батьківської плати за харчування дітей у Дергачівських навчальних закладах Дергачівської міської радиДергачівського району Харківської області на  2017 рік

Про надання матеріальної допомоги громадянам - мешканцям міста Дергачі на лікування 

Про надання матеріальної допомоги громадянам – мешканцям міста Дергачі, учасникам антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей на вирішення соціально-побутових питань

Про надання матеріальної допомоги громадянам - мешканцям міста Дергачі на поховання рідних

Про вилучення назви вулиці Поезії із словника Єдиного державного реєстру речових прав на нерухоме майно по м. Дергачі

Про результати конкурсу щодо відбору суб’єктів оціночної діяльності з експертної грошової оцінки земельних ділянок

Про внесення змін до рішення № 26 XVI сесії VІI скликання Дергачівської міської ради «Про передачу в оренду земельної ділянки комерційного використання для обслуговування нежитлової будівлі, пункту технічного обслуговування № 111 в м. Дергачі, вул. Залізнична, 1 Дергачівського району Харківської області гр. Оніщенко Я.В.» від 25.11.2016 р. щодо визначення строку оренди землі та встановлення  розміру орендної плати  за  земельну  ділянку комерційного використання гр. Оніщенко Я.В.

Про внесення змін до рішення № 44 VІI сесії VІI скликання Дергачівської міської ради «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ПАТ «Укргазвидобування» для обслуговування автозаправної станції (нежитлова будівля АЗС №26) на умовах оренди по вул. Залізничній (траса Харків – Золочів) в м. Дергачі Дергачівського району Харківської області» від 19.02.2016 р. в частині зазначення адреси земельної ділянки ПАТ «Укргазвидобування» 

Про врегулювання договірних земельних відносин між Дергачівською міською радою та ТОВ «ВОСТОК»: встановлення  розміру  орендної  плати  за  земельну  ділянку комунальної власності, що перебуває в оренді ТОВ «ВОСТОК» по вул. Золочівський шлях, 18 в м. Дергачі Дергачівського району Харківської області за Договором  оренди землі від 14 грудня 2007 року; внесення змін до Договору в частинах «Об’єкт оренди» та «Орендна плата» шляхом укладання додаткового договору

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої на території Дергачівської міської ради м. Дергачі, пров. Семафорний, 28 Дергачівського району Харківської області, та передачу її у власність  гр. Гребенюкову О.М.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої на території Дергачівської міської ради м. Дергачі, вул. Морозенка, 20 Дергачівського району Харківської області, та передачу її у власність  гр. Постовик Т.Т.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої на території Дергачівської міської ради м. Дергачі, вул. Світла, 33 Дергачівського району Харківської області, та передачу її у власність  гр. Балаклицькому Ю.Л.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої на території Дергачівської міської ради м. Дергачі, в’їзд Кутянський, 8 Дергачівського району Харківської області, та передачу її у власність  гр. Колісник А.Ю.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої на території Дергачівської міської ради м. Дергачі, пров. Семафорний, 59 Дергачівського району Харківської області, та передачу її у власність  гр. Гребенюковій Л.В.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на території Дергачівської міської ради, м. Дергачі, пров. Агрономічний, 2-А Дергачівського району Харківської області  та передачу її у власність гр. Дишленку І.В.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зі зміною цільового призначення) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на території Дергачівської міської ради, м. Дергачі, пров. Огородній, 7 Дергачівського району Харківської області  та передачу її у власність гр. Дем’яненку Є.І.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зі зміною цільового призначення) для ведення особистого селянського господарства на території Дергачівської міської ради с. Болибоки, вул. 60-річчя Перемоги, Дергачівського району Харківської області  та передачу її у власність гр. Юрченко О.О.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на території Дергачівської міської ради, м. Дергачі, пров. Армійський, 15 Дергачівського району Харківської області  та передачу її у власність гр. Стрільцю Д.В.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва на території Дергачівської міської ради, м. Дергачі, пров. Армійський, 15 Дергачівського району Харківської області  та передачу її у власність гр. Стрільцю Д.В

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зі зміною цільового призначення) для ведення особистого селянського господарства на території Дергачівської міської ради, м. Дергачі, пров. Огородній, 14 Дергачівського району Харківської області  та передачу її у власність гр. Ліннику С.А.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюються права особистого сервітуту для обслуговування тимчасової споруди – торгівельного павільйону з продажу продовольчих та непродовольчих товарів на території Дергачівської міської ради м. Дергачі вул. Залізнична, Дергачівського району Харківської області ФО-П Семененко І.І.

Про продаж забудованої земельної ділянки несільськогосподарського призначення  для обслуговування нежитлових будівель та споруд, розташованих за адресою: вул. Сумський шлях, 1/Золочівський шлях, 2 в м. Дергачі Дергачівського району Харківської області, гр. Жорняк О.Л.

Про укладання договору особистого строкового сервітуту для обслуговування тимчасової споруди – торговельного павільйону з продажу продуктів харчування в м. Дергачі, вул. Залізнична (в ряду існуючих ТС) Дергачівського району Харківської області  ФО-П Андрейченко М.А.

Про укладання договору особистого строкового сервітуту для обслуговування тимчасової споруди – двох торговельних павільйонів по продажу непродовольчих товарів в м. Дергачі, район площі Перемоги, 5/5 Дергачівського району Харківської області  ФО-П Земляній А.С.

Про укладання договору особистого строкового сервітуту для обслуговування тимчасової споруди – торгівельного кіоску з продажу товарів повсякденного попиту в м. Дергачі, вул. Садова (в ряду існуючих ТС) Дергачівського району Харківської області  ФО-П Маліковій О.П.

Розпорядженням Дергачівського міського голови № 185 від 28.10.2016 року було визначено скликання ХVІ сесії Дергачівської міської ради VIІ скликання 25 листопада 2016 року

Про затвердження порядку денного ХVІ сесії Дергачівської міської ради VІІ скликання

Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Дергачівської міської ради на 2017 р

Про  внесення змін до рішення V сесії міської ради VІІ скликання від 24 грудня 2015 року «Про  міський бюджет  на 2016рік» (зі змінами)

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

Додаток 6

Додаток 7

Про преміювання працівників Дергачівської міської ради з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування

Про надання матеріальної допомоги громадянам - мешканцям міста Дергачі на лікування

Про надання матеріальної допомоги громадянам – мешканцям міста Дергачі на вирішення соціально-побутових питань

Про надання матеріальної допомоги громадянам – мешканцям міста Дергачі, учасникам антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей на вирішення соціально-побутових питань

Про надання матеріальної допомоги громадянам - мешканцям міста Дергачі на поховання рідних

Про результати конкурсу щодо відбору суб’єктів оціночної діяльності з експертної грошової оцінки земельних ділянок 

Про скасування рішення № 6-7 XXIX сесії V скликання Дергачівської міської ради «Про затвердження містобудівного обґрунтування встановлення меж земельної ділянки для обслуговування магазину та розміщення кіоску по продажу товарів повсякденного попиту з літнім майданчиком по вул. Петровського, 220 в м. Дергачі на умовах оренди гр. Вовку О.І.» від 25 липня 2008 р.

Про внесення змін до рішення № 36 І сесії VІІ скликання «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства по вул. Комсомольська, 20 в м. Дергачі Харківської області гр. Постовик Т.Т.» від 20 листопада 2015 року

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої на території Дергачівської міської ради м. Дергачі, вул. Сербіна, 37 Дергачівського району Харківської області, та передачу її у власність  гр. Рудим В.П.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої на території Дергачівської міської ради м. Дергачі, вул. Національного Прапора, 55 Дергачівського району Харківської області, та передачу її у власність  гр. Мотенку М.І.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої на території Дергачівської міської ради м. Дергачі, вул. Центральна, 71 Дергачівського району Харківської області, та передачу її у власність  гр. Шудря С.В.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої на території Дергачівської міської ради м. Дергачі, пров. Жуковського, 3 Дергачівського району Харківської області, та передачу її у власність  гр. Создана Л.І.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої на території Дергачівської міської ради м. Дергачі, пров. Семафорний, 65 Дергачівського району Харківської області, та передачу її у власність  гр. Гнипа Т.М.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої на території Дергачівської міської ради м. Дергачі, вул. Сербіна, 41 Дергачівського району Харківської області, та передачу її у власність  гр. Гузенко О.В.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на території Дергачівської міської ради, м. Дергачі, вул. Морозенка, 58 Дергачівського району Харківської області  та передачу її у власність гр. Устименку М.К.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва на території Дергачівської міської ради, м. Дергачі, пров. Інтернаціональний, 17 Дергачівського району Харківської області  та передачу її у власність гр. Молодчому І.О.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд на території Дергачівської міської ради, м. Дергачі, в’їзд Український, 6-А Дергачівського району Харківської області  та передачу її у власність гр. Гилуну В.В.

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва біля домоволодіння № 121 по вул. Золочівський шлях, в м. Дергачі Дергачівського району Харківської області гр. Брутовій В.М.

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва біля домоволодіння № 6, по пров. 1 Травня, в м. Дергачі Дергачівського району Харківської області гр. Поліщук О.Г.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюються права особистого сервітуту для обслуговування тимчасової споруди – двох торговельних павільйонів по продажу непродовольчих товарів на території Дергачівської міської ради в м. Дергачі, район площі Перемоги Дергачівського району Харківської області ФО-П Земляній А.С.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюються права особистого сервітуту для обслуговування тимчасової споруди – торгівельного кіоску по продажу товарів повсякденного вжитку на території Дергачівської міської ради м. Дергачі площа Перемоги, б/н  Харківської області ФО-П Джафарову Заіру Балага Огли

Про передачу в оренду земельної ділянки комерційного використання для обслуговування нежитлової будівлі, пункту технічного обслуговування № 111 в м. Дергачі, вул. Залізнична, 1 Дергачівського району Харківської області гр. Оніщенко Я.В.

Про передачу в оренду земельної ділянки для розміщення цеху по виробництву металопластикових та столярних виробів (землі промисловості)  в м. Дергачі, вул. Залізнична, 31-У Дергачівського району Харківської області гр. Лобойку В.В., гр. Глянцевій О.А.

Про затвердження актуальної схеми розміщення тимчасових споруд павільйонів з продажу непродовольчих товарів по вулиці 1 Травня, б/н в м. Дергачі Харківської області