Контакти

62300, м. Дергачі, вул. Сумський шлях, 79-б

derradadergachi@ukr.net

(05763) 3-01-15

ДЕРГАЧІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Офіційний веб-сайт Дергачівської міської ради

Персональний кабінет

Урочисті відкриття міні-проектів переможців обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад "Разом у майбутнє" у 2019 році

Сьогодні: 04 серпня 2021 р.
245

18 вересня 2019 року у місті Дергачі відбулися урочисті відкриття міні-проектів - переможців обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2019 році. В урочистих заходах взяли участь керівники міста та району Владислав Кисіль, Геннадій Лазарєв, Інна Гаплєвська та депутат обласної ради Людмила Гасан.

Завершено облаштування сучасного спортивного майданчика Дергачівського навчально-виховного комплексу № 1 Дергачівської міської ради відповідно до міні-проекту «В Українській школі новій дітлахи ростуть здорові».

міні НВК 1міні НВК 2

Придбано сучасні меблі для діток Дергачівського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 2 «Лелеченька» комбінованого типу Дергачівської міської ради в рамках реалізації міні-проекту «Комфортні та сучасні умови – запорука формування успішної особистості».

міні лелеченька 1

Встановлено нове кухонне обладнання для Дергачівського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 3 «Сонечко» комбінованого типу Дергачівської міської ради за умовами міні-проекту «Смачно якісно та вчасно – це дуже корисно й сучасно».

міні Сонечко 1міні Сонечко 2міні Сонечко 3

З бюджету Харківської обласної ради на співфінансування міні-проектів було виділено кошти в сумі 439 500 грн, з бюджету Дергачівської міської ради – 395 550 грн, кошти конкурсантів склали 43 950 грн.

Поділитися в соціальних мережах

№ 201

Останній номер газети
«Рідне місто»

Посилання на державні ресурси: