Контакти

62300, м. Дергачі, вул. Сумський шлях, 79-б

derradadergachi@ukr.net

(05763) 3-01-14

ДЕРГАЧІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Офіційний веб-сайт Дергачівської міської ради

Персональний кабінет

Відбувся міні-ярмарок вакансій

Сьогодні: 09 грудня 2019 р.
24

Безробітних Дергачівщини знайомили з роботою ТОВ "Сталекс"

 

29 листопада 2019 року у Дергачівській районній філії Харківського обласного центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій Товариства з обмеженою відповідальністю «Сталекс», яке є лідером у виробництві інструментів для манікюру в Україні. Керівником HR відділу підприємства Катериною було презентовано такі вакансії: заточувальник, токар 5 та 6 розрядів, контролер якості, електромонтер, шліфувальник.
Шукачі роботи детально ознайомились з вимогами до претендентів, заробітною платою, графіком роботи та соціальними гарантіями для працівників компанії, зокрема підвезення корпоративним автобусом від станції метро «Холодна гора», з смт. Золочів через м. Дергачі, видача спецодягу, навчання на виробництві, можливістю кар’єрного росту.
У заході взяли участь 13 безробітних осіб та 9 осіб зайнятого населення. Міні-ярмарок вакансій проводився з використанням відеороликів та відеопрезентації підприємства.
Масовий захід відбувся в дружній атмосфері взаємовигідного спілкування. Зацікавленим особам було видано направлення для подальшого працевлаштування.

Поділитися в соціальних мережах

№ 201

Останній номер газети
«Рідне місто»

Посилання на державні ресурси: