17 августа 2017 г.

Актуальна інформація

Шановні Дергачівці!
З метою залучення громадської ініціативи до облаштування території Дергачівської міської ради, забезпечення позитивних змін в естетичному вигляді м. Дергачі, приведення територій підприємств, установ, організацій міста до належного санітарно-технічного стану, озеленення прибудинкових територій та забезпечення підготовки міста до святкування 357-ї річниці заснування міста Дергачі, 26-ї річниці Незалежності України, 74-ї річниці визволення міста Дергачі від фашистських загарбників, дбаючи про збереження загальнодержавних та місцевих традицій оголошується проведеня конкурсу «Місто кращого благоустрою». Огляд території міста комісією буде проведено з 01 липня по 01 серпня 2017 року.
Мешканці, які бажають взяти участь у конкурсі, можуть самостійно подати до міської ради фотознімки своїх прибудинкових територій у період проведення огляду.
Підсумки конкурсу і нагородження переможців відбудеться під час заходів, присвячених Дню міста Дергачі.
Конкурсна комісія Дергачівської міської ради.
Контактний телефон 3- 01-14

     

     

Державна прикордонна служба України

 

Важливою, почесною та відповідальною в усі часи була справа захисту  рубежів держави. Сьогодні у добу нових вимог та викликів, вона набула особливої ваги. Прикордонники України з честю та відданістю стоять на захисті недоторканості державного кордону, забезпечуючи цілісність і суверенітет України.

Невтомність і наполегливість, рішучість і самовідданість прикордонників є великим прикладом громадянської зрілості та відданого служіння Батьківщині.

 

Східне регіонального управління Державної прикордонної служби України здійснює прийом кандидатів на військову службу за контрактом.

Відбір здійснюється з числа патріотично налаштованих громадян України, які готові виконувати завдання на будь-якій ділянці державного кордону України.

Військова служба за контрактом у прикордонному відомстві це:

•    гарантія стабільного грошового забезпечення (від 7200 грн), у тому числі:

-    щорічна одноразова матеріальна допомога;

-    щорічна грошова допомога у разі вибуття у відпустку;

-    грошова допомога під час переїзду до нового місця служби;

•    щорічна обов’язкова відпустка тривалістю  від 30 до  45 діб;

•    додаткові відпустки (для навчання, соціальні, інші згідно законодавства);

•    пільгове обчислення загального стажу у співвідношенні 1:1,5 (рік за півтора);

•    можливість кар’єрного зростання та навчання у навчальних закладах Державної прикордонної служби України;

•    вільний вибір місця та умов служби по всій території Україні;

•    можливість служби за кордоном;

•    якісне безкоштовне медичне обслуговування;

•    пільговий відпочинок у відомчих санаторно – оздоровчих закладах;

•    безкоштовне харчування під час несення служби;

•    право на безкоштовне отримання житла або компенсація за наймання житла;

•    право на пенсію після 25 років вислуги;

•    інші соціальні гарантії встановлені законодавством.

 

З питань прийому на військову службу за контрактом звертатись у Окремий регіональний центр комплектуванняДержавної прикордонної служби України за адресою: м. Харків, провулок Інженерний, 7, тел. (057) 702-14-37

_______________________________________________________________________________________________

                 

   До уваги мешканців міста Дергачі !

        Виконавчий комітет Дергачівської міської ради повідомляє, що:

Відповідно до Наказу Управління Державного агентства рибного господарства у Харківській області від 01 березня 2017 року № 26 «Про встановлення весняно-літньої  заборони на лов риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Харківської області»

1. Визначити наступні строки заборони на промисловий, любительський і спортивний лов риби та інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах, що знаходяться в зоні діяльності Управління Державного агентства рибного господарства у Харківській області:

-   з 1 квітня до 10 червня 2017 року на водосховищах (любительський лов з 1 квітня по 10 червня 2017 року);

- з 1 квітня до 21 травня 2017 року на річках, в корінних водах (любительський лов з 1 квітня по 20 травня 2017 року);

- з 1 квітня до 30 червня 2017 року в придаткових водах річок (любительський лов з 1 квітня по 30 червня 2017 року);

2. Заборонити лов раків у водоймах Харківської області в нерестовий період, під час виношування ікри, личинок, першої та другої линьок з 1 квітня по 30 червня 2017 року і у період з 20 серпня по 30 вересня 2017 року, а також у темну пору доби (пізніше години від заходу сонця та раніше години до його сходу) із застосуванням підсвічування.

3. Забороняється організація змагань з рибальства та підводного полювання в період нересту риби.

4. Заборонити під час нересту проводити у рибогосподарських водних об’єктах та в прибережних захисних смугах днопоглиблювальні, вибухові, бурові, сейсмологічні роботи, видобуток гравію та піщано-ракушкової суміші, проводити забір води без ефективних рибозахисних пристроїв. На ділянках, оголошених органами рибоохорони нерестовищами (на Печенізькому, Червонооскільському, Краснопавлівському, Орільському водосховищах, річці Сіверський Донець з її придатковою системою водойм, а також на  всіх інших водосховищах, річках та їх кореневих водах області), в період нересту заборонити пересування всіх плавучих засобів, за винятком суден спеціально уповноважених органів, які здійснюють охорону водних  біоресурсів.

 

                    Дергачівська міська рада інформує! 
Обережно - бутулізм!

 Ботулізм - гостра токсикоінфекція, викликана паличкою Clostridium botulinum і її токсином, що міститься в неправильно приготовлених і збережених консервах. Захворювання реєструється повсюдно, окрім районів вічної мерзлоти. Присутність ботулотоксину в харчових продуктах не змінює їх органолептичних властивостей.

Збудники ботулізму широко поширені в природі. Вегетативні форми і спори виявляються в кишечнику різних домашніх і особливо диких тварин, водоплавних птахів, риб. Потрапляючи у зовнішнє середовище (ґрунт, мул озер і річок), спори довгостроково зберігаються і накопичуються. Практично всі харчові продукти, забруднені ґрунтом або вмістом кишечника тварин, птахів, риб можуть містити спори або вегетативні форми збудників ботулізму. Проте захворювання може виникнути тільки при вживанні тих, які зберігалися при анаеробних або близьких до анаеробних умовах без попередньої достатньої термічної обробки. Це можуть бути консерви, особливо домашнього приготування, копчені, в'ялені м'ясні та рибні вироби, а також інші продукти, в яких є умови для розвитку вегетативних форм збудників та токсиноутворення.

 Найчастіше реєструються захворювання, пов'язані з вживанням грибів домашнього консервування, копченої або в'яленої риби, м'ясних і ковбасних виробів, бобових консервів. Ці продукти частіше викликають групові, «сімейні» спалахи захворювань.

Якщо інфікований продукт твердофазний (ковбаса, копчене м'ясо, риба), то в ньому можлива, так звана, «гніздова» інфікованість збудниками ботулізму і утворення токсинів. Тому зустрічаються випадки захворювання на ботулізм, коли не всі особи, які вживали один продукт, хворіють. У даний час переважають захворювання, викликані отруєннями токсинами А, В або Е. Таким чином, основним шляхом передачі захворювання є харчовий, обумовлений вживанням консервованих у домашніх умовах продуктів харчування.

У питаннях профілактики ботулізму основним є дотримання чистоти сировини. Тому чим чистіше відмито городину перед консервуванням, чим ретельніше промита риба перед засолом, тем менше ймовірність потрапляння до продукту збудника ботулізму.

Рибу перед засолом у домашніх умовах необхідно звільнити від нутрощів, ретельно промити зовнішню й внутрішню поверхні. Гриби складно повністю звільнити від мікрочастинок ґрунту, тому не рекомендується консервувати їх у герметично закритих банках у домашніх умовах.

При домашньому консервуванні, особливо овочів, що містять мало природної кислоти, необхідно додавати за рецептурою оцтову, лимонну кислоти, тому що збудник ботулізму не любить кисле середовище. Важливо добре стерилізувати банки й кришки безпосередньо перед закладкою в них продуктів. При консервуванні в домашніх умовах, особливо м'ясних і рибних продуктів, необхідно проводити тиндалізацію (протягом двох діб прогрівати при температурі 100°С 5 хвилин для переходу спор у вегетативну форму), після чого простерилізувати консерви при температурі 100°С - не менше 40 - 60 хвилин з подальшою їх герметичною упаковкою. Найменше здуття кришки — причина для категоричної відмови від уживання в їжу вмісту даної банки.

Також необхідно категорично виключити придбання виготовлених у домашніх умовах консервів, в’яленої, копченої, солоної риби й інших продуктів харчування в місцях несанкціонованої торгівлі у приватних осіб.

У випадку появи симптомів захворювання слід негайно звернутися до лікаря.

З   метою   попередження  харчових  отруєнь  необхідно  дотримуватись  наступних рекомендацій:

не   брати   в   дорогу   та   на   відпочинок   продукти,   що   швидко   псуються;
- швидкопсуючі продукти зберігати тільки в холодильнику та обов’язково дотримуватись термінів їх реалізації;

-   ретельно проварювати, тушкувати і просмажувати харчові продукти, особливо

консервовані,   безпосередньо   перед   вживанням.   Залишки   їжі   на   наступний   день   перед
вживанням обов’язково прокип’ятити чи                                 протушкувати;

-  сирі   і   варені   продукти   при   приготуванні   їжі   обробляти   окремим   розроблювальним
інвентарем (ножі, дошки);

- захищати харчові продукти і продовольчу сировину від випадкових забруднень,
зберігати їх у закритому                        посуді;

-  не    купувати    продукти    харчування    на    стихійних    ринках    з    рук    у    приватних    осіб.

У випадку виявлення перших ознак харчового отруєння (слабкість, підвищення температури тіла, нудота, біль в животі, блювання, пронос тощо) не займайтесь самолікуванням, а терміново зверніться до найближчої лікувальної установи за допомогою медпрацівників.

Пам’ятайте: хворобу легше попередити, ніж лікувати. Будь-яке отруєння не проходить безслідно. Бережіть своє здоров’я і здоров’я близьких, а особливо дітей. Прислухайтесь до вищевказаних порад.

Про запобігання пожеж під час літнього відпочинку і оздоровлення

Літні канікули для дітей  –  пора відпочинку та розваг, однак для дорослих – це  досить непростий і відповідальний період. З метою збереження життя і здоров’я дітей важливо під час літніх канікул проводити роз’яснювальну роботу про запобігання виникнення пожеж. Пояснюйте їм, що  ігри з сірниками є дуже небезпечними, навчайте правильно користуватись газовими побутовими приладами, обмежте доступ до легкозаймистих та вибухонебезпечних речовин. Навчайте дітей правильно діяти у разі виникнення пожежі, зокрема, повідомити про займання в пожежну частину. У разі пожежі  телефонуй за номером 101, чітко і ясно назви адресу й місце виникнення пожежі.

У деяких сім’ях дорослі розуміють свої помилки лише тоді, коли лихо приходить до їх оселі. Тому пильність батьків найнеобхідніша в питанні попередження розведення багать у лісах, поблизу полів та легкозаймистих матеріалів.

Щоб уберегти дитину від біди, треба пам'ятати та дотримуватись наступних правил:

під час відпочинку на природі:

- не залишайте непогашені вогнища, утримайтесь від розкладання вогнищ у спекотний і посушливий період;

- не спалюйте сміття і відходи.

якщо ви опинилися в осередку пожежі:

- не панікуйте та не приймайте поспішних, необдуманих рішень;

- не тікайте від полум'я, що швидко наближається, у протилежний від вогню бік, а долайте крайку вогню проти вітру, закривши голову і обличчя одягом;

- з небезпечної зони, до якої наближається полум'я, виходьте швидко, перпендикулярно напряму поширення вогню;

- якщо втекти від пожежі неможливо, то вийдіть на відкриту місцевість чи галявину, ввійдіть у водойму або накрийтесь мокрим одягом і дихайте повітрям, що знаходиться низько над поверхнею землі — повітря тут менш задимлене, рот і ніс при цьому прикривайте одягом чи шматком будь-якої тканини;

- гасити полум'я невеликих низових пожеж можна, забиваючи полум'я гілками листяних порід дерев, заливаючи водою, закидаючи вологим ґрунтом та затоптуючи ногами;

- під час гасіння пожежі не відходьте далеко від доріг та просік, не упускайте з виду інших учасників гасіння пожежі, підтримуйте з ними зв'язок за допомогою голосу;

- будьте обережні в місцях горіння високих дерев, вони можуть впасти і травмувати вас;

- особливо будьте обережні у місцях торф'яних пожеж, враховуйте, що там можуть створюватися глибокі вирви, тому пересувайтеся, перевіряючи палицею глибину шару, що вигорів;

- після виходу з епіцентру пожежі повідомте місцеву адміністрацію та пожежну службу про місце, розміри й характер пожежі.

якщо пожежа застала вас у приміщенні:

- ви прокинулися від шуму пожежі і запаху диму, не сідайте в ліжку, а скотіться з нього просто на підлогу;

-повзіть по підлозі під хмарою диму до дверей вашого приміщення, але не відчиняйте їх одразу;

-обережно доторкніться до дверей зворотнім боком долоні, якщо двері не гарячі, то обережно відчиніть їх та швидко виходьте;

- якщо   двері   гарячі, не відчиняйте їх, дим та полум'я не дадуть змоги вам вийти;

- щільно зачиніть двері, а всі щілини і отвори заткніть будь-якою тканиною, щоб уникнути подальшого проникнення диму, та поповзом повертайтеся у глибину приміщення і вживайте заходів до порятунку;

- присядьте, глибоко вдихніть повітря, відчиніть вікно, висуньтеся та гукайте: «Допоможіть, пожежа!»;

- ви не в змозі відчинити вікно — розбийте віконне скло твердим предметом та приверніть увагу людей,   які   можуть викликати пожежну команду;

- якщо ви вибралися через двері, зачиніть їх і поповзом пересувайтеся до виходу з приміщення;

- обов'язково зачиніть за собою всі двері;

- під час пожежі заборонено користуватися ліфтами;

- якщо ви перебуваєте у висотному будинку, не біжіть униз крізь вогонь, а користуйтеся можливістю врятуватися на даху будівлі.

У всіх випадках, якщо ви в змозі, зателефонуйте  «101» і викличте пожежну команду.

 ______________________________________________________________

До уваги мешканців міста Дергачі!

На виконання закону України  «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо охорони тваринного світу» (№332-VII від 09.04.15.) Дергачівська міська рада інформує про те, що у період масового розмноження диких тварин, з 1 квітня по 15 червня, ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ проведення робіт та заходів, які є джерелом підвищеного шуму (пальба, вибухові роботи, феєрверки, рубка лісу тощо) в місцях можливого находження тварин.

Представництво України при Європейському Союзі листом від 21 квітня 2017 року №3111/14-186-745 повідомило Мінрегіон про оголошення 7 квітня Європейською Комісією конкурсу з відбору проектів для фінансування в рамках ініціативи Європейського Союзу "Мери за економічне зростання"

Щодо реалізації ініціативи ЄС " Мери за економічне зростання"

На виконання листа Харківської обласної державної адміністрації від 05.04.2017 року № 01-53/ 2556, відповідно регіональної Програми забезпечення публічної безпеки і порядку в Харківській області на 2016-2017 роки, затвердженої рішення Харківської обласної ради від 14 квітня 2016 року № 106-VII, розроблені пам’ятки «Дитина наш спадок», «Запобігання насильству в сім’ї» та «Злочини ненависті». 

Сегрегація – це явище, під яким розуміють політику або практику поділу расових або етнічних груп населення. Це може проявлятися в обмеження чи заборону спільного проживання, навчання і/ або роботи, інших форм соціальної діяльності.

Мікросегрегація – включає в себе розмежування присутності у певних місцях для різних етнічних груп населення (наприклад, транспорт. Парки, школи, перукарні, кафе, ресторани).

Приклад – у США до шістдесятих років минулого століття існував подібний поділ білого і чорношкіого населення.

Мезосеграція – відділення однієї частини населення від іншої всередині міста по районах (приклад –гетто);

Макросегрегація – поділ народів по великих територіях (приклад –резервації).

Не слід плутати сегрегацію з дискримінацією. Дискримінація – більш загальне явище. Не обов’язково включає сегрегацію.

Різниться сегрегація де-юре і де-факто. В більшості країн, де колись існувала адміністративна сегрегація, вона до цих пір може існувати де-факто.

Ксенофобія (від грец. (ксенос), що означає «чужинець», «незнайомець», та (фобос), що означає нев’язливий страх стосовно чужинців чи просто чогось незнайомого, чужоземного або страх перед чужоземцями та ненависть до них.

Об’єктами ксенофобії можуть бути як конкретні групи – представники чужої релігії, раси, нації, держави тощо, так і всі «чужі»

Розрізняють дві основні форми ксенофобії.

1. Перша спрямована на групу всередині суспільства, що вважається чужою і шкідливою для суспільства, наприклад нові іммігранти, біженці, трудові мігранти, ЛГБТ.

2.Об’єктом другої форми ксенофобії є переважно культурні елементи, що вважаються чужими.Культурна ксенофобія є часто вузькоспрямованою на певні прояви впливу «інших» традицій (наприклад, поширення нетрадиційної для даної країни, релігії, свят).

Ксенофобія по своїй суті наближена до таких понять як расизм, екстремізм, нетолерантність, дискримінація, етнофобія. Злочини, що вчиняються на грунті расизму та ксенофобії, інколи називають «Злочинами ненависті»

ЗНАЧЕННЯ ЦИХ СЛІВ МАЄ ЗНАТИ КОЖЕН

 

Телефони:

ОФІЦІЙНЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО НЕПРИПУСТИМІСТЬ

ВЧИНЕННЯ НАСИЛЬСТВА

 

Члену сім’ї,  який вчинив насильство в сім’ї, виноситься офіційне попередження про неприпустимість вчинення насильства в сім’ї, за умови відсутності в його діях ознак злочину, уповноваженими підрозділами органів Національної поліції, про що йому повідомляється під розписку.

Офіційне попередження про неприпустимість вчинення насильства в сім’ї може бути винесено осудній особі, яка на момент його винесення досягла 16-річного віку.

У разі вчинення особою насильства в сім’ї. Після отримання нею офіційного попередження про неприпустимість вчинення насильства в сім’ї, ця особа направляється до кризового центру. Проходження корекційної програми для такої особи є обов’язковим

 

Захисний припис

1. Він виноситься працівниками Національної поліції за погодженням з начальником органу поліції і прокурором відносно правопорушника після отримання ним офіційного попередження.

2.Не підлягає погодженню при наявності в діях особи ознак злочину.

3. Може бути винесений до осудної особи, яка досягла 16-річного віку.

Захисним приписом забороняється:

1.чинити будь-які конкретні акти насильства в сім’ї;

2.отримувати інформацію про місце перебування жертви насильства в сім’ї та розшукувати її, якщо вона перебуває

за власним бажанням у невідомому правопорушникові місці;

3.відвідувати жертву насильства в сім’ї, якщо вона тимчасово перебуває

не за місцем спільного проживання членів сім’ї;

Вести телефонні переговори  жертвою насильства в сім’ї.

Якщо ви стали жертвою насилля звертайтесь за телефонами:

національна «гаряча лінія» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінаці 0-800-500-335 або 386

ОБЕРЕЖНО! ТОРГІВЛЯ ЛЮДЬМИ!

Основні способи втягнення дітей в торгівлю людьми:

 Як запобігти викраденню:

 Якщо Ви їдете навчатись за кордон, перед виїздом Вам необхідно знати:

1. Торгівля людьми або здійснення іншої незаконної угоди об’єктом якої є людина, а так само вербування, переміщення, переховування, передача або одержання людини, вчинені з метою експлуатації, з використанням обману, шантажу чи уразливого стану особи, - караються позбавленням волі на строк від 3 до 8 років;

2. Дії, передбачені у п.1, вчинені щодо неповнолітнього або поєднані з насильством, яке не є небезпечним для життя чи здоров’я потерпілого чи його близьких, або з погрозою застосування такого насильства, - караються позбавленням волі на строк від 5 до 12 років з конфіскацією майна або без такої.

3. Дії, передбачені у пп. 1,2 вчинені щодо малолітнього, або поєднані з насильством, небезпечним для життя або здоров’я потерпілого, чи його близьких, або з погрозою застосування такого насильства, або якщо вони спричинили тяжкі наслідки, - караються позбавленням волі на строк від 8 до 15 років з конфіскацією  майна або без такої.

 «Під експлуатацією людини слід розуміти всі форми сексуальної експлуатації, використання в порнобізнесі, примусову  працю, рабство або звичаї, подібні до рабства, підневільний стан, залучення в боргову кабалу, вилучення органів, проведення дослідів над людиною без її згоди, усиновлення (удочеріння) з метою наживи, втягнення у злочинну діяльність, використання у збройних конфліктах, тощо».

ДІТИ – НАШ СПАДОК

Корисні телефони:

- 0-800-500-255 або 772 – Національна дитяча «гаряча лінія»;

- 0-800-500-335 або 386 – Національна «гаряча» лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації;

- (05763) 3-40-78 – управління праці та соціального захисту населення Дергачівської райдержадміністрації;

- (5763) 3-20-96 -  центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Дергачівської райдержадміністрації.

             - (05763)-3-02-91- Дергачівський районний відділ ГУ НП України в Харківській області.

 

 __________________________________________________________________________________________________________________

 

 

Управління праці та соціального захисту населення Дергачівської районної державної адміністрації повідомляє, що відповідно до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 р. № 848 п. 20   надання раніше призначеної субсидії припиняється громадянам, які не сплачують вартість фактично спожитої послуги з урахуванням розміру призначеної субсидії.

            Так, станом на 01.04.2017 р. за поданням ТОВ «Харківгаз збут» таких неплатників налічується 1596 домоволодінь. Тому, управління праці припиняє надання субсидії таким громадянам.

            Для поновлення субсидії, громадянин повинен у місячний термін надати підтверджуючий документ про сплату заборгованості.

            Списки осіб, яким припинено надання субсидії будуть розміщені у файлі

Додаток 1

Тел. для довідок: 3-31-80, 2-01-82  адреса: м. Дергачі, вул. Залізнична, 31.  

  Начальник управління

   праці та соціального захисту населення                              Н.Ю.Приходько

 _______________________________________________________________

УВАГА! 

11.04.2017 року  у місті Дергачі відбудеться плановий відлов бродячих тварин!

До уваги представників громадських формувань !!!

Неприбуткові підприємства, установи та організації, з метою включення до нового Реєстру неприбуткових установ та організацій зобов’язані до 1 липня 2017.року привести свої установчі документи у відповідність із нормами Податкового кодексу України та у цей термін подати копії таких документів до контролюючого органу.

Звертаємо Вашу увагу, що як показав досвід, кількість звернень за отриманням відповідної адміністративної послуги збільшилась в чотири рази за два місяця до кінця 2016 року, що відповідно до чинного на той час законодавства було граничним строком для приведення у відповідність установчих документів. Таким чином, це призвело до значного збільшення черг та зростання соціальної напруги у відповідній сфері, якої можна було б уникнути рівномірно розподіливши кількість звернень шляхом своєчасного подання документів для державної реєстрації.

Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області закликає представників громадських формувань звернутись як найшвидше з документами для державної реєстрації змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, тобто для державної реєстрації нової редакції установчих документів.

_________________________________________________________________________________________________________

Управління праці та соціального захисту населення Дергачівської районної державної адміністрації

Інформує:

Абоненти, які користуються субсидією і по газопостачанню є  заборгованість терміново до 24 березня 2017 року погасити борги, інакше субсидія буде припинена.

__________________________________________________________________________________________________

Увага! Конкурс!

Запрошуємо до пошуку кращих історій розвитку громад. Позитивний вплив децентралізації, формування спроможних громад, висвітлення особливостей укладу життя у громадах та вдалих місцевих ініціатив, якісні результати реформ - ці та багато інших тем можуть надихнути жителів Харківщини рухатись уперед, не зупиняючись на досягнутому.

У рамках Конкурсу передбачені наступні номінації:

- «Краща публікація у друкованому ЗМІ»;

- «Краща онлайн-публікація»;

- «Кращий радіоматеріал»;

- «Кращий відеоматеріал»;

- «Краща публікація у шкільному ЗМІ».

Для участі у конкурсі потрібно заповнити онлайн-заявку (https://goo.gl/forms/1LQKiaH4zNB0XvRs1).

Прийом заявок та матеріалів: до 31 березня 2017 року.

До участі у Конкурсі допускаються матеріали, створені у 2016 - 2017 р.

Автори, які стали переможцями конкурсу у відповідних номінаціях, нагороджуються преміями та дипломами:

1 премія – 7 тис. грн., 2 премія – 5 тис. грн., 3 премія – 3,0 тис. грн. у кожній з номінацій.

Нагородження переможців відбудеться у червні до Дня журналіста. 

Рішенням Харківської обласної ради від 8 грудня 2016 року № 311-VII запроваджено проведення щорічного конкурсу журналістських робіт "Історії успіху громад".

З умовами Положення про Конкурс можна ознайомитись на сайті Харківської обласної ради (http://oblrada-kharkiv.gov.ua) у розділі "Конкурси, гранти".

Запитання, що виникатимуть у зв'язку із участю у Конкурсі, можна поставити за тел. (057) 700-53-05, (057) 715-73-63 або надіслати їх на електронну адресу: pressa@oblrada.kharkov.ua.

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Повідомлення

з 01 березня 2016 року стали недіючими номери безкоштовних телефонних сервісів державної служби зайнятості - інформаційно-довідковох телефонної системи 0-800-50-50-60 та 730 з мобільного.

_________________________________________________________________________________________________________________

Україна

Харківська область

Дергачівський район

Дергачівська міська рада

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

 

 

Від  15 березня 2017 року                                                                № 21

 

Про удосконалення роботи з

надання інформації по запитам

 громадян

 

Керуючись ст.ст.50,59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,   відповідно до Закону України «Про звернення громадян»,з метою забезпечення ефективної роботи виконавчого комітету Дергачівської міської ради в частині надання інформації за зверненнями громадян  щодо встановлення фактичних даних:

1.Встановити дні для надання довідок за зверненнями громадян щодо встановлення фактичних даних :

 

Дні надання довідок

Часи роботи

тип довідки

Понеділок

 

З 9-00 до 17-00

 

Перерва

з 12-00до12-45

Довідки про склад сім’ї;

Довідки про зареєстрованих осіб;

 

 

Вівторок

З 8-00 до 17-00

 

Перерва

з 12-00до12-45

 

Довідки про реєстрацію місця проживання(додаток 13);

Середа

 

З 9-00 до 17-00

 

З 8-00 до 17-00

 

Перерва

з 12-00до12-45

 

 

 

Довідки про склад сім’ї;

Довідки про зареєстрованих осіб;

 

Зняття з реєстрації померлих осіб та внесення змін в облікові дані;

Четвер

З 8-00 до 17-00

 

Перерва

з 12-00до12-45

 

Довідки про реєстрацію місця проживання (додаток 13);

П’ятниця

З 9-00 до 15-45

 

Перерва

з 12-00до12-45

 

Довідки про склад сім’ї;

Довідки про зареєстрованих осіб;

 

 

2.  Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою. 

Секретар міської ради     К.І.Бондаренко

 

 

Повідомлення  про оприлюднення проекту

зміни вартості  1-ї нормо-години виконуваних робіт

 Комунального підприємства технічної інвентаризації  «Інвенрос»

Необхідність перегляду вартості норм-години виконуваних робіт для замовників фізичних та юридичних осіб, затвердженої  рішенням  Дергачівської міської ради  № 53 від 15 березня 2016 року викликана низкою об’єктивних чинників.

Законом «Про державний бюджет України на 2017 рік» № 1801-VIІІ від 21.12.2016 року встановлено розмір мінімальної заробітної плати   на рівні 3200,00 грн. з 01 січня 2017 року, внесено зміни до законодавства, що регулює нормування та оплату праці,  зайнятість  та соціальний захист населення, оподаткування. Крім того, підписана Галузева угода між Міністерством інфраструктури України та Центральним комітетом профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення України на 2017-2018 роки, яка встановлює більш високі, ніж мінімально встановлені законодавством, гарантії у сфері соціальної політики та трудових відносин суб’єктів угоди.

  Зростання собівартості нормо-години  викликане передусім збільшенням фонду оплати праці та, як наслідок, податкового навантаження з єдиного соціального внеску. Також істотне значення має здорожчання комунальних послуг, вартості оренди виробничих приміщень, вартості обслуговування комп’ютерної техніки, цін на  матеріали. З урахуванням вищевикладеного вартість нормо-години виконуваних робіт, встановлена Рішенням № 53  від 15.03.2016 року відшкодовує собівартість нормо-години виконуваних робіт лише на 69,78%, що не дає змогу підприємству покращувати якість послуг,  що надаються, та може призвести до негативних  фінансових  наслідків для підприємства в цілому.

  Враховуючи вищевикладене, на виконання статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації», з метою недопущення зниження якості  послуг з технічної інвентаризації та виготовлення технічної  документації , недопущення скорочення штату Комунальне підприємство  технічної інвентаризації  «Інвенрос»  виносить на публічне обговорення проект зміни вартості нормо-години виконуваних робіт.

 Пропозиції та зауваження будуть прийматися в письмовій формі від громадян, юридичних осіб, об’єднань протягом місяця до розробника проекту Комунального підприємства технічної інвентаризації  «Інвенрос»  за адресою: 62300, м. Дергачі, вул. Сумський шлях, 79 Б тел. 3-31-85. 

          Проект зміни вартості нормо-години виконуваних робіт  розміщено на офіційному веб-сайті http://dergachi-mr.gov.ua,інформаційних стендах у міській раді та приміщенні Комунального підприємства технічної інвентаризації  «Інвенрос».

Директор  Комунального підприємства технічної інвентаризації  «Інвенрос»    Кантемир О.О.

Комунальне підприємство технічної інвентаризації

«Інвенрос»

Калькуляція вартості 1-ї нормо-години виконуваних робіт

Статті витрат

Сума (грн.)

1. планова середньомісячна заробітна плата

2. нарахування на заробітну плату 22%

3. планова величина інших операційних   витрат

4.планова  повна собівартість

5. рентабельність 10%

6. планові доходи

65017,60

14303,87

7085,23

86406,70

8640,67

95047,37

 

 вартість 1-ї нормо-години, визначена за формулою ПД/165,5/5,5, де ПД- планові доходи; 165,5 – середньомісячна норма робочого часу;

5,5- кількість працівників виробничого персоналу

 

104,42

 

 

 

 

 

 

Бухгалтер                                                                                        Приходченко Л.О.

 

Економіст                                                                                        Кантемир І.В.

_________________________________________________________________________________________________

Повідомлення про оприлюднення проекту зміни вартості надання послуг громадянам з поховання та постачання ритуальних товарів КП «Дергачівська міська ритуальна служба»

Необхідність перегляду вартості надання послуг громадянам з поховання та постачання ритуальних товарів виникла у зв’язку з тим, що діючі ціни, які були затверджені рішенням виконкому Дергачівської міської ради ще у 2015році (рішення№58 від 14.04.2015 р), не відповідають фактичним витратам та не забезпечують якісну роботу комунальної служби. На даний час діючий тариф відшкодовує собівартістьпослуг лише 60%. Заперіоддіїзатвердженої вартості послугзначнозрославартістьвсіх складових витрат. Значно зросла мінімальна заробітна плата, підвищився тариф на електроенергію в 4 рази, зросли ціни на паливно-мастильні матеріали: на бензин в 3,2 рази, на дизпаливо в 2,7 рази. Ці фактори негативно впливають на якість надання послуг та роботу підприємства в цілому. Враховуючи вищевикладене, на виконання статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації», з метою регулювання надання якісних ритуальних послуг та реалізації предметів ритуальної належності міське комунальне підприємство «Дергачівська міська ритуальна служба” виносить на публічне обговорення проект зміни вартості надання послуг громадянам з поховання та постачання ритуальних товарів.
Пропозиції та зауваження будуть прийматися в письмовій формі від громадян, юридичних осіб, об’єднань протягом місяця до розробника проекту КП «Дергачівська міська ритуальна служба» “ за адресою: 62300, м. Дергачі, вул. Незалежності, 53, тел. 3-02-95
Проект зміни вартості надання послуг громадянам з поховання та постачання ритуальних товарів розміщено на офіційному веб-сайті http://dergachi-mr.gov.ua,інформаційних стендах у міській раді та приміщенні КП «Дергачівська міська ритуальна служба».

Директор КП “Дергачівська міська ритуальна служба” Д.В.Крамін

Вартість надання послуг громадянам з поховання та постачання ритуальних товарів КП « Дергачівська міська ритуальна служба»

 

 1. Виклик агента ритуальної служби для оформлення замовлення на організацію та проведення поховання – 70,20 грн.
 2. Копання могили ( викопування могили, закопування могили, формування намогильного насипу, одноразове прибирання  території біля могили) влітку – 1000,26 грн; взимку – 1496,22 грн.
 3. Монтаж та демонтаж намогильної споруди при організації поховання в існуючу могилу, в землю демонтаж огради влітку – 150,65 грн.; взимку – 201,39 грн.
 4. Перенесення труни з тілом покійного (додому , до квартири в багатоповерховому будинку, до моргу; з дому , квартири, моргу тощо до місця поховання до 50 м.) – 107,85 грн.

            Перенесення труни з тілом покійного (додому , до квартири в багатоповерховому будинку, до моргу; з дому , квартири, моргу тощо до місця поховання більше 50 м) – 120,55 грн.

            Перенесення труни з тілом покійного (додому , до квартири в багатоповерховому будинку, до моргу; з дому , квартири, моргу тощо до місця поховання більше 70 м) – 145,90 грн.

            Перенесення труни з тілом покійного (додому , до квартири в багатоповерховому будинку, до моргу; з дому , квартири, моргу тощо до місця поховання більше 100 м)-183,95 грн.

 1. Доставка замовникові ритуальних атрибутів для організації поховання – 186,00 грн/час
 2. Навантаження, розвантаження  та перенесення ритуальних атрибутів – 26,65 грн.
 3. Транспортні послуги ,що надаються у провесі організації поховання- 236,80 грн./час.
 4. Послуги організатора обряду поховання -90,95 грн.
 5. Виготовлення металевої намогильної таблички, хреста, або тимчасового пам’ятного знака – згідно розрахунку вартості;
 6. Встановлення металевої намогильної таблички, хреста, або тимчасового пам’ятного знака –32,32 грн.
 7. Кремація тіл померлих згідно розрахунку фактури КП « Ритуал» м. Харків.
 8. Зберігання урн з прахом померлих у крематорії згідно розрахунку фактури КП « Ритуал» м. Харків.
 9. Продаж стандартної труни оббитої необбитої – 450,95 грн.
 10. Продаж траурних стрічок 5,00-50,00 грн/м.
 11. продаж стандартних похоронних вінків – 85,00-1500,00 грн.
 12. написання тексту на траурній стрічці – згідно розрахунку вартості.
 13. Поховання та під поховання урни з прахом в існуючу могилу, в землю – в літку 309,90 грн., взимку -417,60 грн.
 14. Виконання замовлення у вихідні дні -78,10 грн.
 15. Терміновість – 88,68 грн.
 16. Оформлення бухгалтерських документів – 27,27 грн.
 17. Оформлення свідоцтва про поховання – 6,89 грн.
 18. Одноразова допомога на утримання в належному естетичному та санітарному стані кладовища : влітку 1244,00 грн., взимку – 592,00 грн.

22.1 героям Радянського Союзу; повним кавалерам ордена Слави; особи, нагороджені чотирма і більше медалями   "За відвагу"; учасники бойових дій, інваліди війни,      прирівняні до них Героям Соціалістичної Праці;  Героям України  повним кавалерам ордена Трудової Слави-

23. Домовина соціальна оббита- 616,25 грн.

Ритуальні приладдя    в т.ч

Покривало

 

 

 

 

Тарифи встановлюються від закупочної ціни з доданням 10- 60% націнки на ритуальні предмети

Подушка

Рушник на хрест

Тапочки

Шарф, косинка

Ритуальний комплект (хрестик, свічки и т.д)

Вінки             не стандартні

Рушникова тканина

Платки носові

Табличка

Хрест дерев’яний

 

Домовина      не стандартна

 

На предмети ритуальної належності в ідсутні у переліку, тарифи встановлюються від закупочної ціни з доданням 10 - 60% ПДВ не передбачено

____________________________________________________________________________________________________________

                                                                 ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ МІСТА!

 

    З метою поліпшення взаємодії між суб’єктами надання адміністративних послуг, місцевою владою та громадянами міста , Дергачівська міська рада доводить до вашого відома ініціативи Уряду з наближення процедури надання адмінпослуг до споживачів, а саме:

1. Постановою від 07.12.2016 № 921 Кабінет Міністрів України затвердив новий Порядок організації та ведення військового обліку призовників та військовозобов'язаних. Постанова набула чинності 19 грудня 2016 року.

Відповідно до пункту 58 Порядку реєстрація (зняття з реєстрації) місця проживання призовників і військовозобов'язаних може здійснюватися тільки при наявності в їхніх військово-облікових документах відомостей з районного (міського) військового комісаріату про зняття з військового обліку або перебування на військовому обліку за новим місцем проживання.

Як і раніше, для реєстрації чи зняття з реєстрації місця проживання осіб призовного віку і військовозобов'язаним необхідно надавати документ, який підтверджує перебування на військовому обліку - військовий квиток, тимчасове посвідчення або посвідчення про приписку до військової дільниці (так зване «приписне свідоцтво»). Але в новому Порядку з'явився принцип територіальності. Орган реєстрації тепер зобов'язаний перевіряти наявність в цих документах відмітки з військового комісаріату того району, де заявник хоче зареєструватися.

Крім того, новий Порядок регламентує систему взаємодії між органом реєстрації місця проживання та місцевими військовими комісаріатами. Постанова Кабміну зобов'язує регулярно інформувати місцеві військові комісаріати про реєстрацію (зняття з реєстрації) місця проживання військовозобов'язаних і призовників, сприяти роботі з постановки на військовий облік і виявлення порушників правил військового обліку.

2. Уряд зробив черговий крок у напрямку запровадження європейських стандартів захисту прав власності, економічних інтересів громадян та інвесторів. Зокрема, постановою Кабінету Міністрів України від 21.12.2016 № 990 затверджено Порядок здійснення контролю у сфері державної реєстрації. Міністерство юстиції здійснюватиме контроль за діяльністю суб'єктів державної реєстрації та державних реєстраторів не тільки при розгляді скарг на рішення, дії або бездіяльність у сфері державної реєстрації, а й шляхом постійного моніторингу реєстраційних дій в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно. Прийнятий Порядок визначає підстави та критерії проведення такого моніторингу реєстраційних дій. Виявлення в процесі моніторингу порушень порядку державної реєстрації є підставою для проведення Мін’юсту камеральної перевірки державних реєстраторів та/або суб'єктів державної реєстрації. Крім того, документом передбачено складання протоколу про адміністративне правопорушення, у разі виявлення за результатами моніторингу реєстраційних дій фактів неподання юридичною особою державному реєстратору інформації про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи.

   Для отримання громадянами міста повної та актуальної інформації щодо надання відповідних адмінпослуг, керуючись принципом державної політики з відкритості та прозорості роботи органів влади надаємо для ознайомлення постанови Кабінету Міністрів України від 07.12.2016 № 921 «Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних» та від 21.12.2016 № 990 «Про затвердження Порядку здійснення контролю у сфері державної реєстрації» 

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ 
ПОСТАНОВА

від 7 грудня 2016 р. № 921 
Київ

Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних

http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/921-2016-п

_________________________________________________________________________________________________________________

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ 
ПОСТАНОВА

від 21 грудня 2016 р. № 990 
Київ

Про затвердження Порядку здійснення контролю у сфері державної реєстрації

http://zakon0.rada.gov.ua/laws/show/990-2016-п

_______________________________________________________________________________________________________________

додатки 

Громадські слухання містобудівної документації

Оголошення про проведення громадських слухань містобудівної документації «Детальний план території кварталу виробничої зони частини колишнього комплексу заводу ім. Малишева по вулиці Залізничній, № 23-А та № 25-А в місті Дергачі Харківській області» 

УКРАЇНА

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

ДЕРГАЧІВСЬКИЙ РАЙОН

ДЕРГАЧІВСЬКА міська рада

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

 

Від 10 жовтня 2016 року                                                                 № 178

 

Про початок опалювального сезону 2016-2017 рр.

 

         На виконання розпорядження головиДергачівської РДА від 07.10.2016р. № 471 «Про початок опалювального періоду», відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року №630 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору  про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення» (зі змінами), розпорядження голови ХОДА від  07.10.2016р. № 440 «Про початок опалювального періоду», у зв’язку з встановленням середньодобової температури зовнішнього повітря нижче +8 °С,  керуючись пунктом 19 частини 3 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

 1. Розпочати опалювальний сезон 2016-2017 рр. з 10 жовтня 2016 року.
 2. Запропонувати Дергачівському УНГГ ПАТ «Харківгаз» (Бардецький А.В.) забезпечити своєчасне включення газових опалювальних приладів  відповідно до вимог чинного законодавства України.
 3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника Дергачівського міського голови Кисіля В.Ю..

Дергачівський міський голова                                                О.В.Лисицький

Проект розпорядження              

вносить:                                        перший заступник

 міського голови                        В.Ю.Кисіль                      

        

Погоджено:                               спеціаліст І категорії –

                                                юрист                                                                 І.В.Попова

                                                                      

                                                                      

 

 

 

 

 

 

 

 

 Дергачівська міська рада

 

ХІІ сесія VІI скликання

 

РІШЕННЯ 

 

Від  25 липня 2016 року                                                                                                        № 23

 

Про  розроблення  детального  плану  території кварталів садибної житлової забудови в районі в’їзду Матюшенка, вул. Матюшенка та вул. 1 Травня в м. Дергачі Харківської області

 

 

            Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 10, 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку розроблення містобудівної документації, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 № 290, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 20.12.2011 за № 1468/20206 (зі змінами), Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» (зі змінами), враховуючи звернення громадян, пропозиції сектору містобудування та архітектури Дергачівської районної державної адміністрації, міська рада, -

ВИРІШИЛА:

1. Дергачівській міській раді виступити замовником розроблення детального плану території кварталів садибної житлової забудови в районі в’їзду Матюшенка, вул. Матюшенка та вул. 1 Тарвня в м. Дергачі Харківської області (надалі – детальний план).

2. Фінансування робіт з розроблення детального плану здійснити за рахунок джерел, не заборонених законодавством.

3. Виконавчому комітету Дергачівської міської ради забезпечити:          

3.1. Оприлюднення даного рішення на офіційному веб-сайті міської ради.

3.2. Проведення заходів, пов’язаних з розробкою детального плану відповідно до Порядку розроблення містобудівної документації, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 № 290, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 20.12.2011 за № 1468/20206 (зі змінами).

3.3. Проведення громадських слухань щодо розроблення детального плану для врахування громадських інтересів в порядку визначеному чинним законодавством.

3.4. Відкритість, загальну доступність та отримання матеріалів детального плану громадськості відповідно до вимог чинного законодавства.

3.5. Подання детального плану, погодженого та ухваленого у встановленому законодавством порядку, на розгляд та затвердження до Дергачівської міської ради.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань аграрної політики, будівництва, житлово-комунального господарства та екології.

 

 

Дергачівський міський голова                                                        О.В. Лисицький

 

Дергачівська міська рада

 

ХІІ сесія VІI скликання

 

РІШЕННЯ 

 

   Від 25 липня 2016 року                                                                                                        № 22

 

 

Про розроблення детального плану території кварталів садибної житлової забудови по в’їзду Енергетиків, пров. Енергетиків та пров. Лубеньківському в м. Дергачі Харківської області

 

            Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 10, 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку розроблення містобудівної документації, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 № 290, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 20.12.2011 за № 1468/20206 (зі змінами), Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» (зі змінами), враховуючи звернення громадян, пропозиції сектору містобудування та архітектури Дергачівської районної державної адміністрації, міська рада, -

ВИРІШИЛА:

1. Дергачівській міській раді виступити замовником розроблення детального плану території кварталів садибної житлової забудови по в’їзду Енергетиків, пров. Енергетиків та пров. Лубеньківському в м. Дергачі Харківської області (надалі – детальний план).

2. Фінансування робіт з розроблення детального плану здійснити за рахунок джерел, не заборонених законодавством.

3. Виконавчому комітету Дергачівської міської ради забезпечити:

3.1. Оприлюднення даного рішення на офіційному веб-сайті міської ради.

3.2. Проведення заходів, пов’язаних з розробкою детального плану відповідно до Порядку розроблення містобудівної документації, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 № 290, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 20.12.2011 за № 1468/20206 (зі змінами).

3.3. Проведення громадських слухань щодо розроблення детального плану для врахування громадських інтересів в порядку визначеному чинним законодавством.

3.4. Відкритість, загальну доступність та отримання матеріалів детального плану громадськості відповідно до вимог чинного законодавства.

3.5. Подання детального плану, погодженого та ухваленого у встановленому законодавством порядку, на розгляд та затвердження до Дергачівської міської ради.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань аграрної політики, будівництва, житлово-комунального господарства та екології.

 Дергачівський міський голова                                                                      О.В. Лисицький

 

 

ЗАПРОШУЄМО

НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ 

ГРОШОВЕ забезпечення – 7000-15000 грн.;

  ПОБУДОВА кар’єри;   

 ПРАВО на:

ПЕНСІЙНОГО забезпечення

За інформацією звертайтеся:

Дергачівського РВК вул. Сумський Шлях (Петровського), 17

к.т. (057-63) 2-08-12  або  моб.т. (093) 320-03-63 , (066) 008-43-40