6 февраля 2018 г.

УВАГА! На сайті Дергачівської міської ради не працює функціональна частина додатків. Нажаль, міська рада не може додавати будь-які файли. Просимо вибачення за тимчасові незручності!

Актуальна інформація

Добрий день! Звертаюся до Вас, бо більше не знаю, в кого спитати. Ми з чоловіком прожили разом більше 20 років, виростили 2 дітей. Однак вже давно зрозуміли, що краще нам жити окремо, чекали лише, доки діти виростуть, стануть на ноги і почнуть самостійне життя. Зараз збираємо розлучатися. Тож прошу роз’яснити, яке майно ми маємо розділити, а яке ні?

Тамара Твердохліб

Яке майно є спільною сумісною власністю подружжя?

Майно, яке набуте за час шлюбу, незалежно від того, що один з них не мав з поважної причини  самостійного заробітку.Такими поважними причинами можуть бути, наприклад, навчання, ведення домашнього господарства, догляд за дітьми, хвороба тощо.

Дружина та чоловік мають рівні права на володіння, користування і розпоряджання цим майном, якщо інше не встановлено домовленістю між ними.

До майна, що належить подружжю на праві спільної сумісної власності відноситься:

Якщо майно дружини/чоловіка за час шлюбу істотно збільшилося у своїй вартості внаслідок спільних трудових чи грошових затратабо затрат другого з подружжя, або якщо один із подружжя своєю працею чи коштами брав участь в утриманні майна, управлінні цим майном чи догляді за ним, то таке майно абодохід, одержаний від цього майна, у разі спору можутьбути визнані за рішенням суду об’єктом права спільної сумісної власності.

Увага! Якщо жінка та чоловік проживають однією сім’єю, але не перебувають у шлюбі, майно, набуте ними за час спільного проживання, належить їм на праві спільної сумісної власності, якщо інше не встановлено письмовим договором між ними.

Яке майно є особистою приватною власністю дружини, чоловіка?

Особистою приватною власністю дружини, чоловіка є:

 

 

Як провести розділ майна добровільно?

Дружина і чоловік мають право розділити майно за взаємною згодою, уклавши договір про поділ майна або договір про виділ майна зі складу майна подружжя.

Договір проподіл чи виділнерухомого майна підлягає обов’язковомунотаріальному посвідченню.

Який порядок поділу майна через суд?

Неподільні речі присуджуються одному з подружжя, якщо інше не визначено домовленістю між ними.

Речі для професійних занять присуджуються тому з подружжя, хто використовував їх у своїй професійній діяльності. Вартість цих речей враховується при присудженні іншого майна другому з подружжя.

Присудження одному з подружжя грошової компенсації замість його частки у праві спільної сумісної власності на майно, зокрема, на житловий будинок, квартиру, земельну ділянку, допускається лише за його згодою та попереднього внесення другим із подружжя відповідної грошової суми на депозитний рахунок суду.

У разі, коли жоден із подружжя не вчинив таких дій, а неподільні речі не можуть бути реально поділені між ними, суд визнає ідеальні частки подружжя в цьому майні без його реального поділу і залишає майно у їх спільній частковій власності.

За рішенням суду частка майна дружини, чоловіка може бути збільшена, якщо з нею/ним проживають діти, а також непрацездатні повнолітні син,  дочка, за умови, що розмір аліментів, які вони одержують, недостатній для забезпечення їхнього фізичного, духовного розвитку та лікування.

До якого суду звертатися і скільки це коштує?

Справи щодо поділу спільного майна подружжя розглядаються місцевими загальними судами в порядку позовного провадження за місцем розташування майна або його основної частини (якщо це стосується нерухомого майна) або за зареєстрованим у встановленому законом порядку місцем проживання або перебування відповідача (якщо стосується поділу рухомого майна).

Слід відзначити, що до вимог про поділ майна, що є об’єктом права спільної сумісної власності подружжя,  позовна давність не застосовується за умови, якщо шлюб між ними не розірвано.

До вимоги про поділ майна, заявленої після розірвання шлюбу, застосовується позовна давність у 3 роки, яка обчислюється від дня, коли один зі співвласників дізнався або міг дізнатися про порушення свого права власності.

При поданні позову сплачується судовий збір, який визначається виходячи із вартості майна, яке підлягає поділу – 1% вартості. Однак судовий збір не може бути менше 0,4 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб та більшим за 5 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

При визначенні ставок судового збору застосовується розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановлений на 01 січня календарного року, в якому відповідна заява або скарга подається до суду. Розмір вказаного прожиткового мінімуму на 01 січня 2018 року становить 1762 гривні.

Чи є якісь особливі випадки?

Під час поділу майна важливу роль відіграє багато різних нюансів, які індивідуальні для кожного окремо взятого подружжя. Це можуть бути і питання поділу боргових зобов’язань, і питання поділу майна між подружжям у випадках, коли один із них (або обидва) є фізичними особами – підприємцями, або ж серед майна є недобудоване майно.

Аби більш детально розглянути ситуацію кожної окремої людини, раджу звернутися до одного з наших центрів або бюро безоплатної правової допомоги. Наші юристи та адвокати допоможуть вирішити Ваші проблеми. Дізнатись, де працює найближча точка юридичної допомоги можна на сайті Мін’юсту або за телефоном гарячої лінії 0(800) 213-103.

Повідомлення

До Дергачівської міської ради звернулось комунальне підприємство «Обласний інформаційно – технічний центр» з листом щодо встановлення (затвердження) нових тарифів відповідно до вимог діючого законодавства.

    Оскільки зазначене питання врегульовує правовідносини, що виникають між виробником, виконавцем і споживачами у процесі надання та споживання житлово – комунальних послуг, від його вирішення залежить надання послуг з теплопостачання теплової енергії мешканцям багатоповерхових будинків міста Дергачі та здійснення оплати мешканцями будинків за надані послуги, є соціально важливим, рішення потребує невідкладного вирішення.

 

КП «ОІТЦ» надає для розгляду та встановлення наступні тарифи на комунальні послуги:

№ з/п

Найменування комунальної послуги

Одиниця виміру

категорія споживачів

населення

бюджетні організації

інші споживачі

1.

Теплова енергія, в т. ч.:

грн./Гкал з ПДВ

3676,40

2987,30

5186,14

 

виробництво теплової енергії

грн./Гкал з ПДВ

3449,08

2759,98

4958,82

 

транспортування теплової енергії

грн./Гкал з ПДВ

175,68

175,68

175,68

 

постачання теплової енергії

грн./Гкал з ПДВ

51,64

51,64

51,64

2.

Послуги з централізованого опалення

 

 

 

 

 

для абонентів житлових будинків з будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії

грн./Гкал з ПДВ

3722,27

 

 

 

для абонентів житлових будинків без будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії

грн./м2 з ПДВ за місяць протягом опалювального періоду

88,11

 

 

                                                                                  Виконавчий комітет Дергачівської міської ради

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

Додаток 6

Додаток 7

Додаток 8

Додаток 9

Додаток 10

Додаток 11

Додаток 12

                                                                          

Графік

прийому громадян спеціалістами міської ради (адміністративні послуги)

Послуга

Прийомні дні

Видача довідок за місцем вимоги

Понеділок 8.00-17.00

перерва 12.00-13.00

Видача довідки про реєстрацію місця проживання (додаток 13), видача копій реєстраційних та адресних карток для заміни паспорта

Вівторок 8.00-17.00

Технічна перерва 9.30-10.30

перерва 12.00-13.00

Видача довідок за місцем вимоги, Зняття з реєстрації місця проживання фізичних осіб, які померли; внесення змін в облікові дані (перейменування вулиць, провулків, в’їздів по м. Дергачі)

Середа 8.00-17.00

Технічна перерва 9.30-10.30

перерва 12.00-13.00

Видача довідки про реєстрацію місця проживання (додаток 13), видача копій реєстраційних та адресних карток для заміни паспорта

Четвер 8.00-17.00

Технічна перерва 9.30-10.30

перерва 12.00-13.00

Видача довідок за місцем вимоги

П’ятниця 8.00-15.45

перерва 12.00-13.00

ГРАФІК

прийому громадян посадовими особами Дергачівської міської ради у 2018році

  

Дні прийому

Прізвище, ім’я,

по-батькові

Посада

Часи прийому

Понеділок

Бондаренко К.І.

 

 

Кисіль В.Ю.

 

Кубицький В.К.

 

 

 

 

В.о. міського голови,секретар ради

 

перший заступник міського голови

 

керуючий  справами (секретар) виконавчого комітету

 

 

9:00-12:00

14:00-16:00

 

14:00-16:00

 

9:00-12:00

14:00-16:00

Середа

виїзний день

 

 

Бондаренко К.І.

Салимоненко О.І

 

Попова І.В.

 

 

 

 

Кубицький В.К.

 

 

 

 

 

В.о. міського голови,секретар ради

 

спеціаліст І категорії міської ради-юрист

 

 

 

керуючий  справами (секретар) виконавчого комітету

 

 

 

 

 

 

9:00-12:00

14:00-16:00

 

 

9:00-12:00

14:00-16:00

Четвер

 

 

 

 

Христенко О.С.

 

 

заступник міського голови з фінансово-економічних питань

9:00-12:00

14:00-16:00

 

14:00-16:00

 

8:00-12:00

П’ятниця

 

Бондаренко К.І.

 

 

Кисіль В.Ю.

 

 

 

Кубицький В.К.

 

 

 

В.о. міського голови,секретар ради

 

 

перший заступник міського голови

 

 

 

керуючий  справами (секретар) виконавчого комітету

 

8:00-12:00

 

 

 

9:00-12:00

 

 

 

 

 

9:00-12:00

 

 

Керуючий справами (секретар)                               Кубицький В.К.

виконавчого комітету                                               

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Відкрите обговорення 

інвестиційної Програми до послуг з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії  КП «Обласний інформаційно технічний центр» Дергачівсько – Солоницівська філія на 2018 рік

Павле Дмитровичу, я багато років займався власним невеликим бізнесом і був оформлений як ФОП. Зараз мені запропонували роботу з нормальною зарплатою. Тому треба якомога швидше ліквідувати свій ФОП. Скажіть як це зараз зробити? Куди звертатися, що потрібно?

Семен Дехтяренко

Куди звернутися для припинення діяльності ФОП?

Реєстрацію припинення підприємницької діяльності ФОП уповноважені здійснювати :

Реєстрацію припинення підприємницької діяльності для осіб, які переселилися з території проведення антитерористичної операції в період її проведення, здійснює державний реєстратор за адресою їх тимчасового проживання.

Припинення підприємницької діяльності внутрішньо переміщеної особи здійснюється за її заявою та спрощеною процедурою за місцем проживання на підставі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

Які підстави для проведення державної реєстрації?

Державна реєстрація та інші реєстраційні дії проводяться на підставі:

Яка форма подання документів для державної реєстрації?

 1. Паперова форма: документи подаються особисто заявником або поштовим відправленням (бажано цінним листом з описом вкладення та повідомленням про вручення).
 2. Електронна форма: документи подаються заявником через портал електронних сервісів .

Для того, щоб подати заяву необхідно зареєструватися на сайті за посиланням https://online.minjust.gov.ua/registration-fiz та виконати вказані на сайті дії.

Електронна заява формується з обов’язковим долученням до неї електронних копій оригіналів документів для державної реєстрації, виготовлених шляхом сканування, або оригіналів таких електронних документів, опису поданих заявником документів для державної реєстрації, сформованого за допомогою програмних засобів ведення Єдиного державного реєстру.

Заява та документи для державної реєстрації в електронній формі подаються з обов’язковим накладенням заявником власного електронного цифрового підпису.

Які документи потрібно?

1) заява про державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності ФОП за рішенням особи (форма 12);

2) ксерокопія свідоцтва про смерть, судове рішення про визнання особи безвісно відсутньою - у разі припинення у зв’язку зі смертю;

3) паспорт громадянина України або інший документ, який підтверджує особу;

4) примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) документа, що засвідчує повноваження представника (у випадку подання документів представником).

 

Скільки коштує ця процедура, який строк розгляду документів?

За проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця справлення плати не передбачено.

Розгляд документів, поданих для державної реєстрації та проведення інших реєстраційних дій щодо фізичних осіб - підприємців має не перевищувати 24 годин після надходження документів. Виняток –вихідні та святкові дні.

Що робити після реєстрації?

Наступний крок – здійснити остаточні розрахунки з податків від провадження підприємницької діяльності та в установлені строки подати до органу Державної фіскальної служби податкову декларацію за останній базовий податковий (звітний) період, у якому проведено державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця.

Крім того, контролюючий орган може призначити та провести документальну перевірку такої фізичної особи – платника податків за наявності підстав та з урахуванням строків давності, передбачених Податковим кодексом України.

 

Після цього ФОП має подати сам за себе звіт із зазначенням типу форми "ліквідаційна", де останнім звітним періодом буде період з дня закінчення попереднього звітного періоду до дня державної реєстрації припинення підприємницької діяльності.

 

Закрити рахунок у банку, якщо він був відкритий.

Куди звертатися, щоб отримати детальну консультацію?

За детальною консультацією звертайтесь до Департаменту реєстрації Харківської міської ради.

 

 

Скажіть будь-ласка як оформляється закордонний паспорт для дітей? Наперед дуже вдячна за допомогу.

Христина Степанчишин

Які закордонні паспорти зараз видають?

Паспорт для виїзду за кордон виготовляється у формі книжечки, правий форзац якої містить безконтактний електронний носій – «чіп». 20 грудня 2016 року припинено прийом документів для оформлення паспортів без «чіпа» з інформацією про особу та її біометричних даних (відцифрованого обличчя, підпису та відбитків пальців особи).

 

Куди звернутись оформлення закордонного паспорта?

•          До територіальних органів та територіальних підрозділів Державної міграційної служби;

•          До центрів надання адміністративних послуг;

•          До державного підприємства «Документ»;

•          До закордонної дипломатичної установи (у разі постійного проживання або тимчасового перебування особи за кордоном).

У окремих випадках звернення можливе лише до територіального органу ДМС:

•          Втрата або викрадення паспорта, потреба обміні під час перебування в Україні особи, яка постійно проживає за кордоном.

•          Якщо особа не може пересуватися самостійно або потребує термінового лікування.

•          Оформлення документів для виїзду на постійне проживання усиновленої дитини.

 

Які необхідно зібрати документи?

1.         Паспорт громадянина України (для особи, яка досягла 14-річного віку);

2.         Свідоцтво про народження або документ, який підтверджує факт народження (якщо немає 14 років).

3.         Документ, який посвідчує особу законного представника, у разі подання документів законним представником, крім випадків, коли законним представником є один із батьків.

4.         Документи, які підтверджують сплату адміністративного збору.

5.         У разі оформлення паспорта для виїзду за кордон особі, яка не досягла 12-річного віку, або особі, яка не може пересуватися самостійно у зв’язку з тривалим розладом здоров’я, може бути подано одну кольорову фотокартку розміром 10-15 сантиметрів для внесення відцифрованого образу обличчя особи шляхом сканування.

При замовленні другого закордонного паспорта обов'язкова наявність раніше виданого закордонного паспорта або проїзного документа дитини (діючого, не діючого, на інше прізвище). Сканування відбитків пальців рук дітей здійснюється з 12 років за дозволом батьків (законних представників).

 

Хто може звернутись за оформленням паспорта для виїзду за кордон?

1.         Особа, яка досягла 16-річного віку, на підставі заяви-анкети, поданої нею особисто;

2.         Особа, яка не досягла 16-річного віку, на підставі заяви-анкети одного з батьків чи опікунів.

У разі відсутності другого з батьків під час подання документів така заява має бути нотаріально засвідчена перед поданням.

Якщо батьки не перебувають у шлюбі, оформлення, обмін та видача паспорта для виїзду за кордон здійснюється на підставі заяви-анкети того з них, з ким проживає дитина.

У разі оформлення паспорта дитини меншої 16 років, яка проживає з одним із батьків, а місцезнаходження другого з батьків невідоме, необхідно подати оригінал або засвідчену копію одного з документів:

•          свідоцтва про смерть другого з батьків;

•          рішення суду про позбавлення батьківських прав другого з батьків;

•          рішення суду про визнання другого з батьків безвісно відсутнім;

•          рішення суду про визнання другого з батьків недієздатним;

•          довідки про реєстрацію місця проживання дитини разом з одним із батьків, який подає заяву-анкету;

•          оригінал витягу з реєстру актів цивільного стану про народження із зазначенням відомостей про батька.

Заява від другого з батьків не вимагається, якщо він є іноземцем або особою без громадянства.

 

Скільки коштує оформленням паспорта для виїзду за кордон?

Залежить від строку виготовлення.

Не довше 20 днів – 557 грн 32 коп.

Не довше 7 днів – 810 грн 32 коп.

Не довше 3 днів (у зв’язку з нагальною потребою в лікуванні чи смертю родича, який проживав за кордоном) – 810 грн 32 коп.

Вартість оформлення паспорта для виїзду за кордон в закордонній дипломатичній установі становить від 20 до 250 доларів США.

 

Де забрати готовий паспорт?

Видача паспорта здійснюється тим самим органом, який прийняв документи.

Для отримання паспорта для виїзду за кордон, пред’являється документ, що посвідчує особу.

Паспорт дитини до 12 років може бути виданий особі, уповноваженій на це законним представником на підставі довіреності, засвідченої в установленому порядку.

Паспорт для виїзду за кордон дитині від 12 до 16 років, може бути виданий особі, уповноваженій на це законним представником на підставі довіреності за умови присутності особи, на ім’я якої оформлено паспорт для виїзду за кордон.

 

Чи є якісь особливі моменти на які варто звернути увагу?

З дітей віком до 18 років і дітей віком до 21 року, які перебувають на утриманні, плата за оброблення заяв про оформлення віз не стягується.

 

Коли доведеться отримувати новий паспорт?

Паспорт для виїзду за кордон оформляється на 4 роки особам, які не досягли 16-річного віку, і на 10 років особам, які досягли 16-річного віку.

 

Повідомлення

Про зміну тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій

 

Відповідно ч. 2 ст. 31 Закону України від 24.06.2004 № 1875-IV «Про житлово-комунальні послуги», Постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 р. № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», керуючись наказом Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012р. №390 «Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад», та відповідно до рішення виконавчого комітету Дергачівської міської ради № 280 «Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій КП «Дергачікомунсервіс» від 29.12.2017року, встановлено нові тарифи:

Загальний розмір тарифу на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій (з податком на додану вартість) для кожного конкретного будинку м. Дергачі буде становити (уточнення):

№ п/п

Будинок

Плановий тариф з централізованим опаленням (за 1м2)

Плановий тариф з індивідуальним опаленням (за 1м2)

Плановий тариф для 1-их поверхів будинків з ліфтами з централізованим опаленням (за 1м2)

Плановий тариф для 1-их поверхів будинків з ліфтами з індивідуальним опаленням (за 1м2)

1

Садова, 10А

2,90

1,98

 

 

2

Садова, 10Б

2,17

1,63

 

 

3

Садова, 10В

1,87

1,37

 

 

4

Садова, 10Г

-

1,67

 

 

5

Садова, 10Д

2,58

2,29

1,39

1,10

6

Садова, 10Е

2,47

2,18

1,51

1,22

7

Садова, 10Ж

2,77

2,42

1,55

1,20

8

Садова, 10К

3,12

2,77

1,67

1,32

9

Суворова, 23

2,48

2,2

1,38

1,09

10

Сумський Шлях, 176

-

1,02

 

 

11

Сумський Шлях, 176Б

2,62

1,37

 

 

12

Сумський Шлях, 176В

2,06

0,98

 

 

13

Сумський Шлях, 178

1,64

1,15

 

 

14

Центральна, 1

1,72

1,15

 

 

15

Центральна, 1Е

1,74

1,15

 

 

16

Центральна, 3

1,45

0,77

 

 

17

Центральна, 5

2,14

1,3

 

 

18

Центральна, 7

1,66

0,8

 

 

19

Центральна, 9

1,64

0,8

 

 

20

Центральна, 10

-

0,79

 

 

21

Центральна, 11

-

0,82

 

 

22

Центральна, 12

2,08

1,28

 

 

23

Центральна, 13

1,62

0,82

 

 

24

Центральна, 19

-

0,82

 

 

25

Центральна, 20

1,66

0,79

 

 

26

Центральна, 21

2,28

1,38

 

 

27

Центральна, 22

1,85

0,97

 

 

28

Центральна, 23

1,54

0,8

 

 

29

Центральна, 11Б

-

1,42

 

 

30

Центральна, 11Г

-

1,44

 

 

31

Центральна, 21А

-

1,09

 

 

32

Центральна, 29Б

2,94

1,61

 

 

33

Центральна, 29В

2,64

1,45

 

 

34

Центральна, 29А

2,52

1,39

 

 

35

Центральна, 31

2,32

1,16

 

 

36

Перемоги, 5А

-

1,54

 

 

37

Сосновий, 27

0,00

0

 

 

38

Сосновий, 27А

0,00

0

 

 

39

Артема, 27

1,28

0,97

 

 

 

Новий тариф вважати  чинним з 1 січня 2018року.

                                        Адміністрація КП «Дергачікомунсервіс»

 

 

 

 

 

Повідомлення

Про зміну тарифів на водопостачання та водовідведення

 

Відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 р. № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» (із змінами та доповненнями), керуючись наказом Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012р. №390 «Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад» та відповідно до рішення виконавчого комітету Дергачівської міської ради № 282 «Про встановлення тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення КП «Дергачікомунсервіс» від 29.12.2017року, встановлено нові тарифи на послуги водопостачання та водовідведення.

Загальний розмір тарифу на водопостачання (з податком на додану вартість та рентабельністю) для різних категорій споживачів буде становити:

 

Категорія споживачів

Плановий тариф за 1 м3 (грн.)

Плановий тариф за 1 м3 з рентабельністю (грн.)

Плановий тариф за 1 м3 з рентабельністю та ПДВ (грн.)

Населення

12,17

12,78

15,34

Бюджетні організації

12,17

13,39

16,07

Інші споживачі

12,17

14,00

16,80

 

Загальний розмір тарифу на водовідведення (з податком на додану вартість та рентабельністю) для різних категорій споживачів буде становити:

 

Категорія споживачів

Плановий тариф за 1 м3 (грн.)

Плановий тариф за 1 м3 з рентабельністю (грн.)

Плановий тариф за 1 м3 з рентабельністю та ПДВ (грн.)

Населення

4,01

4,21

5,05

Бюджетні організації

4,01

4,41

5,29

Інші споживачі

4,01

4,61

5,53

 

Новий тариф вважати  чинним з 1 січня 2018року.

                                                  Адміністрація КП «Дергачікомунсервіс»

 

                                            Повідомлення

                Про зміну тарифів на послуги зі збирання безпечних відходів

 

Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 р. № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» (із змінами та доповненнями) та відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 26.07.2006 №1010 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів» (зі змінами та доповненнями), керуючись наказом Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012р. №390 «Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад» та відповідно до рішення виконавчого комітету Дергачівської міської ради № 281 «Про встановлення тарифів на послуги зі збирання безпечних відходів КП «Дергачікомунсервіс» від 29.12.2017року, встановлено нові тарифи на послуги зі збирання безпечних відходів.

 

Категорія споживачів

Плановий тариф за 1 м3 (грн.)

Плановий тариф за 1 м3 з рентабельністю (грн.)

Сума планових витрат разом із захороненням на 1 м3

Плановий тариф за 1 м3 з рентабельністю та ПДВ (грн.)

Населення

48,24

50,65

57,89

69,47

Бюджетні організації

48,24

53,06

60,99

73,19

Інші споживачі

48,24

55,48

65,82

78,98

Загальний розмір тарифу зі збирання безпечних відходів (з податком на додану вартість та рентабельністю) на одну особу буде становити:

 

Категорія споживачів

Середня норма накопичення на 1 особу на рік

Сума планових витрат з урахуванням витрат на захоронення ТПВ

Загальна планова собівартість

Плановий тариф на 1 особу з рентабельністю та ПДВ (грн.)

Населення

1,47825

55,48

6,83

8,61

Новий тариф вважати  чинним з 1 січня 2018року.

                                                               Адміністрація КП «Дергачікомунсервіс»

 

 

 

 

Консультує Міністр юстиції

Добрий день! Померла наша бабуся. Ми з братом – єдині родичі. Проте бабуся ніяких документів не залишила. Підкажіть, що нам треба робити, з чого почати для того, щоб отримати спадщину?

Ольга Хлустенко

 

Що таке спадкування?

Спадкування – це перехід прав та обов'язків від особи, яка померла (спадкодавця), до інших осіб (спадкоємців).

Спадкування відповідно до чинного законодавства здійснюється за заповітом або за законом.

До складу спадщини входять усі права та обов'язки, що належали спадкодавцеві на момент відкриття спадщини і не припинилися внаслідок його смерті.

 

 Відкриття спадщини.

Часом відкриття спадщини є день смерті особи або день, з якого вона оголошується померлою. Місцем відкриття спадщини є останнє місце проживання спадкодавця.

Якщо місце проживання спадкодавця невідоме, місцем відкриття спадщини є місцезнаходження нерухомого майна, а за його відсутності – рухомого майна.

Якщо останнім місцем проживання спадкодавця є населений пункт, на території якого органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження або тимчасово окупована територія, тоді місцем відкриття спадщини є місце подання першої заяви, яка свідчить про волевиявлення щодо спадкового майна, спадкоємців, виконавців заповіту, осіб, заінтересованих в охороні спадкового майна, або вимоги кредиторів.

 

Хто має право на спадщину?

Законодавством визначено, що право на спадкування мають особи, визначені у заповіті.

У разі відсутності заповіту, визнання його недійсним, неприйняття спадщини або відмови від неї це право одержують особи, визначені Цивільним кодексом України (спадкоємці за законом).

Спадкоємець має право прийняти спадщину або не прийняти її.

Спадкоємець, який постійно проживав разом із спадкодавцем, автоматично приймає спадщину, якщо він упродовж 6 місяців він не заявив про відмову від неї.

Водночас спадкоємець, який бажає прийняти спадщину, але на час відкриття спадщини не проживав постійно із спадкодавцем, має подати нотаріусу заяву про прийняття спадщини.

Заява про прийняття спадщини подається спадкоємцем особисто.

З метою заведення спадкової справи необхідно звернутися до нотаріуса протягом 6 місяців з часу відкриття спадщини із заявою про прийняття спадщини, про відмову від прийняття спадщини, або про відмову від спадщини. 

Разом із заявою необхідно мати при собі паспорт, у разі наявності – свідоцтво про смерть особи, документ, що підтверджує місце відкриття спадщини.

 

Чи обмежуються строки для прийняття спадщини?

Для прийняття спадщини законодавством встановлено строк у 6 місяців, який починається з часу відкриття спадщини.

Якщо спадкоємець упродовж шести місяців з часу відкриття спадщини не подав заяву про прийняття спадщини, він вважається таким, що не прийняв її.

За позовом спадкоємця, який пропустив строк для прийняття спадщини з поважної причини, суд може визначити йому додатковий строк.

Слід зазначити, що спадкова справа заводиться нотаріусом за місцем відкриття спадщини на підставі поданої першою заяви.

 

Коли видається свідоцтво на спадщину?

Свідоцтво про право на спадщину видається спадкоємцям після закінчення шести місяців з часу відкриття спадщини.

Відсутність свідоцтва про право на спадщину не позбавляє спадкоємця права на спадщину.

Спадкоємець, який прийняв спадщину, у складі якої є нерухоме майно, зобов'язаний звернутися до нотаріуса за видачею йому свідоцтва про право на спадщину на нерухоме майно.

Видача свідоцтва про право на спадщину спадкоємцям, які прийняли спадщину, ніяким строком не обмежена.

 

Які документи необхідні?

Нотаріус при видачі свідоцтва про право на спадщину за заповітом або законом перевіряє факт смерті спадкодавця, наявність заповіту, час і місце відкриття спадщини, наявність підстав для закликання до спадкоємства за законом осіб, які подали заяву про видачу свідоцтва, та склад спадкового майна.

Нотаріусу подаються:

-       паспорт,

-       реєстраційний номер облікової картки платника податку,

-       документи, що посвідчують право власності спадкодавця на спадкове майно (державний акт на земельну ділянку, сертифікат на право на земельну частку (пай), свідоцтво про право на спадщину, посвідчені у встановленому законом порядку договори купівлі-продажу, дарування, міни, до яких додається сертифікат на право на земельну частку (пай), рішення суду про визнання права на земельну частку (пай)) та витяг з Державного земельного кадастру),

-       оплата за нотаріальну дію тощо.

У разі заведення спадкової справи та встановлення складу спадкового майна нотаріус надає спадкоємцю письмову довідку щодо переліку документів, необхідних для  оформлення спадщини  та видачі свідоцтва про право на спадщину, із зазначенням розміру плати за вчинення відповідних нотаріальних дій, яка визначена державним нотаріусом або щодо якої було досягнуто домовленості між приватним нотаріусом та спадкоємцем до заведення спадкової справи.

 

Що робити, якщо всіх зазначених документів немає?

За відсутності у спадкоємця необхідних для видачі свідоцтва про право на спадщину документів нотаріус роз’яснює йому процедуру вирішення зазначеного питання в судовому порядку.

Нотаріус має право відмовити у вчиненні нотаріальної дії, якщо не подано відомості, не внесено плату та не подано документи, необхідні для вчинення нотаріальної дії.

На вимогу особи, якій відмовлено у вчиненні нотаріальної дії, нотаріус зобов'язаний викласти причини відмови в письмовій формі і роз'яснити порядок її оскарження. Про відмову у вчиненні нотаріальної дії нотаріус протягом 3 робочих днів виносить відповідну постанову.

Нотаріальна дія або відмова у її вчиненні, нотаріальний акт оскаржуються до суду.

Право на оскарження нотаріальної дії або відмови у її вчиненні, нотаріального акта має особа, прав та інтересів якої стосуються такі дії чи акти.

 

Куди звертатися, щоб отримати детальну консультацію?

Для отримання консультації та подальшого оформлення спадщини рекомендуємо звернутися до державної нотаріальної контори чи будь-якого приватного нотаріуса за останнім місцем проживання померлого.

 

Пане Міністре, ми з дружиною маємо трохи заощаджень і одну ідею для бізнесу. Однак, щоб почати бізнес треба зареєструвати фізичну особу – підприємця. Підкажіть як і що нам треба робити?

Куди звернутися для реєстрації ФОП?

Реєстрацію фізичних осіб-підприємців уповноважені здійснювати:

Варто зазначити, що реєстрацію осіб, які зареєстровані та переселилися з території проведення АТО здійснює державний реєстратор за адресою тимчасового проживання особи незалежно від місця проживання в межах України.

Які документи треба подати для реєстрації ФОП?

 1. заява про державну реєстрацію фізичної особи підприємцем;
 2. заява про обрання спрощеної системи оподаткування та/або реєстраційна заява про добровільну реєстрацію як платника податку на додану вартість - за бажанням заявника;
 3. паспорт громадянина України;
 4. нотаріально засвідчена письмова згода батьків або піклувальника чи органу опіки та піклування - для фізичної особи, яка досягла шістнадцяти років і має бажання займатися підприємницькою діяльністю, але не має повної цивільної дієздатності;
 5. примірник документа, який засвідчує повноваження представника (у випадку подання документів представником).

Документи можуть бути подані як у паперовій формі (подаються особисто заявником або поштовим відправленням (бажано цінним листом з описом вкладення та повідомленням про вручення) або ж у електронній формі (документи подаються заявником через портал електронних сервісів).

Як подати електронну заявку?

Для того, щоб подати заяву для державної реєстрації фізичної особи - підприємця необхідно зареєструватися на сайті "Реєстраційний портал" за посиланням http://rp.irc.gov.ua/ та виконати вказані на сайті дії.

Заява формується заявником у електронній формі з обов’язковим долученням до неї електронних копій оригіналів документів для державної реєстрації, виготовлених шляхом сканування.

Заява та документи для державної реєстрації в електронній формі подаються з обов’язковим накладенням заявником власного електронного цифрового підпису.

Як довго розглядаються документи і скільки це коштує?

За проведення державної реєстрації фізичної особи - підприємця справлення плати законодавством не передбачено.

Розгляд документів, поданих для державної реєстрації та проведення інших реєстраційних дій щодо фізичних осіб - підприємців проводиться протягом 24 годин після надходження документів, поданих для державної реєстрації та проведення інших реєстраційних дій, крім вихідних та святкових днів.

Які причини можливого зупинення розгляду документів?

 1. подання документів або відомостей не в повному обсязі;
 2. невідповідність документів вимогам до оформлення документів;
 3. невідповідність відомостей, зазначених у заяві про державну реєстрацію, відомостям, зазначеним у документах, поданих для державної реєстрації, або відомостям в Єдиному державному реєстрі;
 4. невідповідність реєстраційного номера облікової картки платника податків або серії та номера паспорта відомостям, які містяться в інформаційних системах інших органів державної влади;
 5. подання документів з порушенням встановленого законодавством строку для їх подання;
 6. невідповідність відомостей, зазначених у документах, поданих для державної реєстрації, відомостям, що містяться в Єдиному державному реєстрі.

Розгляд документів зупиняється на строк, що становить 15 календарних днів з дати їх зупинення. Повідомлення про зупинення розгляду документів із зазначенням строку та виключного переліку підстав для його зупинення розміщуються на порталі електронних сервісів у день зупинення та надсилаються заявнику на адресу його електронної пошти.

Чи є конкретні підстави для відмови у державній реєстрації ФОП?

 1. документи подано особою, яка не має на це повноважень;
 2. у Єдиному державному реєстрі містяться відомості про судове рішення щодо заборони у проведенні реєстраційної дії;
 3. не усунуто підстави для зупинення розгляду документів протягом встановленого строку;
 4. наявні обмеження на зайняття підприємницькою діяльністю, встановлені законом;
 5. наявність в Єдиному державному реєстрі запису, що фізична особа вже зареєстрована як ФОП.

Повідомлення про відмову у проведенні державної реєстрації повинно містити посилання на конкретну норму (пункт, статтю) законодавства із зазначенням, що саме порушено під час оформлення.

Відмова у державній реєстрації здійснюється протягом 24 годин після надходження документів, поданих для державної реєстрації, крім вихідних та святкових днів.

Після усунення причин, що були підставою для відмови у державній реєстрації, заявник може повторно подати документи для державної реєстрації.

Які дії ще потрібно виконати після реєстрації?

Після того, як фізична особа зареєструвалася підприємцем, їй потрібно:

 1. зареєструвати книгу обліку доходів. Для цього подається заява на ім'я начальника Державної фіскальної служби, де особа перебуває на обліку, складена в довільній формі, а також сама книга.
 2. Щоб подавати звітність через інтернет потрібно отримати ключ електронного цифрового підпису, безкоштовно в Акредитованих центрах сертифікованих ключів (далі – АЦСК) податкової чи в будь-якому іншому АЦСК.
 3. Якщо особа планує отримувати дохід у безготівковій формі, потрібно відкрити поточний рахунок підприємця.

Куди звертатися, щоб отримати детальну консультацію?

За детальною консультацією звертайтесь до Департаменту реєстрації Харківської міської ради.

Відділ містобудування, архітектури та цивільного захисту Дергачівської райдержадміністрації повідомляє, що розпочато процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо проекту містобудівної документації «Детальний план території для визначення можливості розміщення на ній цеху по виробництву пластмасових виробів на території Дергачівської міської ради за межами населених пунктів Дергачівського району Харківської області».

Замовником детального плану є Дергачівська районна державна адміністрація, розробником – приватне підприємство «Перспектива-ДІ» (кваліфікаційний сертифікат архітектора серія АА № 001676 від 22.06.2013). Підставою для розроблення детального плану є розпорядження голови Дергачівської районної державної адміністрації № 124 від 10.03.2017 року «Про розроблення детального плану території для визначення можливості розміщення на ній цеху по виробництву пластмасових виробів на території Дергачівської міської ради за межами населених пунктів Дергачівського району Харківської області».

Детальний план території розробляється з метою розміщення на земельній ділянці, що знаходиться у власності громадянина, цеху по виробництву пластмасових виробів. Загальна площа території об’єкту проектування становить 1,2 га.

Містобудівна документація для розгляду та надання пропозицій знаходиться у відділі містобудування, архітектури та цивільного захисту Дергачівської районної державної адміністрації та в приміщені Дергачівської міської ради. Пропозиції надаються до відділу містобудування, архітектури та цивільного захисту Дергачівської районної державної адміністрації за адресою:  62300, м. Дергачі, вулиця 1 Травня, 8, тел. (05763) 3-20-42, 2-00-51 або до Дергачівської міської ради за адресою: м. Дергачі, вул. Сумський шлях, 79, (05763) 20-081, 30-114.

Термін надання пропозицій (зауважень) до проекту містобудівної документації один місяць з дня оприлюднення даного повідомлення (до 09 січня 2018 року).

 

 

Начальник відділу містобудування,

архітектури та цивільного захисту

районної державної адміністрації,

головний архітектор                                                             Н.О. Бондаренко

 

Повідомлення

Про зміну тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій

 

Відповідно ч. 2 ст. 31 Закону України від 24.06.2004 № 1875-IV «Про житлово-комунальні послуги», Постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 р. № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», керуючись наказом Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012р. №390 «Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад» КП «Дергачікомунсервіс» доводить до відома споживачів інформацію про намір здійснити зміну діючих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що знаходяться на обслуговуванні підприємства.

На підставі рішення Дергачівської міської ради XLIV сесії VI скликання №7 від 19.06.2013р. тимчасово було дозволено, до затвердження нових тарифів КП «Дергачікомунсервіс», застосовувати діючі тарифи на послуги з утримання будинків і споруд, прибудинкових територій житлового фонду Дергачівської міської ради, відповідно до рішення виконавчого комітету Дергачівської міської ради №35 від 12.04.2011 р.

Також Розпорядженням адміністративної колегії Харківського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України від 03.11.2016 р. №135-рп/к (Справа №1/02-102-16) «Про початок розгляду справи» було постановлено: розпочати розгляд справи у зв’язку з наявністю в бездіяльності Комунального підприємства «Дергачікомунсервіс» Дергачівської міської ради, яка полягає у не розрахунку та не поданні Дергачівській міській раді Харківської області для встановлення тарифів економічно обґрунтованих витрат на надання Послуг, ознак порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбачених частиною першою статті 13, пункту 2, статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді зловживання монопольним (домінуючим) становищем на ринку, що може призвести до ущемлення інтересів споживачів, яка була б неможливою за умов існування значної конкуренції на ринку послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

Таким чином, тарифи на послуги з утримання будинків і споруд, прибудинкових територій житлового фонду не переглядалися шість років, за минулий після затвердження тарифів період  відбулися значні зміни в складових собівартості даних послуг.

        Мінімальна заробітна плата зросла в 3,7 рази (від 869,00 грн. до 3200,00 грн.), що привело до збільшення витрат по заробітній платі.  Вартість палива та матеріалів зросла в 2,3 рази, тарифи на електроенергію – більше як у 4 рази.

Враховуючи вищевикладене, виникла об’єктивна необхідність змінити тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

 

Загальний розмір тарифу (з податком на додану вартість) для кожного конкретного будинку м. Дергачі буде становити:

№ п/п

Будинок

Плановий тариф, грн./м.кв.

Плановий тариф, з ПДВ

№ п/п

Будинок

Плановий тариф, грн./м.кв.

Плановий тариф, з ПДВ

1

Садова, 10А

2,42

2,90

21

Центральна, 11

0,68

0,82

2

Садова, 10Б

1,81

2,17

22

Центральна, 12

1,73

2,08

3

Садова, 10В

1,56

1,87

23

Центральна, 13

1,35

1,62

4

Садова, 10Г

1,39

1,67

24

Центральна, 19

0,68

0,82

5

Садова, 10Д

2,15

2,58

25

Центральна, 20

1,38

1,66

6

Садова, 10Е

2,06

2,47

26

Центральна, 21

1,90

2,28

7

Садова, 10Ж

2,31

2,77

27

Центральна, 22

1,54

1,85

8

Садова, 10К

2,60

3,12

28

Центральна, 23

1,28

1,54

9

Суворова, 23

2,07

2,48

29

Центральна, 11Б

1,18

1,42

10

Петровського, 176

0,85

1,02

30

Центральна, 11Г

1,20

1,44

11

Петровського, 176Б

2,18

2,62

31

Центральна, 21А

0,91

1,09

12

Петровського, 176В

1,72

2,06

32

Центральна, 29Б

2,45

2,94

13

Петровського, 178

1,37

1,64

33

Центральна, 29В

2,20

2,64

14

Центральна, 1

1,43

1,72

34

Центральна, 29А

2,10

2,52

15

Центральна, 1Е

1,45

1,74

35

Центральна, 31

1,93

2,32

16

Центральна, 3

1,21

1,45

36

Перемоги, 5А

1,28

1,54

17

Центральна, 5

1,78

2,14

37

Сосновий, 27

0

0

18

Центральна, 7

1,38

1,66

38

Сосновий, 27А

0

0

19

Центральна, 9

1,37

1,64

39

Артема, 3

1,07

1,28

20

Центральна, 10

0,66

0,79

 

Середній тариф

1,58

1,90

 

В розрахунках розміру тарифу на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій враховано мінімальну заробітну плату у розмірі 3200 грн., вартість електроенергії на рівні – 1,40 грн./кВт, вартість послуг підрядної організації з технічного обслуговування одного ліфта – 339,45 грн. в місяць, єдиний соціальний внесок в розмірі 22%, податок на додану вартість в розмірі 20%.

Планові витрати на послуги розраховано окремо за кожним будинком, залежно від запланованих кількісних показників послуг для забезпечення належного санітарно-гігієнічного, протипожежного, технічного стану будинків і споруд та прибудинкових територій з урахуванням наступного переліку послуг, що надаються підприємством, а саме:

-         Прибирання прибудинкової території – кожного робочого дня;

-         Прибирання підвалу – 1 раз на квартал;

-         Технічне обслуговування ліфтів – кожного дня;

-         Технічне обслуговування внутрішньо будинкових систем (водопостачання та водовідведення, централізованого опалення, зливової каналізації) – за необхідності;

-         Дератизація – у відповідності до договорів, згідно графіка;

-         Дезінсекція – у відповідності до договорів, згідно графіка;

-         Поточний ремонт елементів внутрішньо будинкових систем водопостачання та водовідведення, централізованого опалення, мереж електропостачання та електрообладнання – за необхідності;

-         Освітлення місць загального користування – в темний час доби.

Середній розмір витрат на послуги, що надаються підприємством, становить 1,90 грн. за 1 кв. м. загальної площі квартири.

Зауваження і пропозиції до запропонованого тарифу приймаються в письмовому вигляді до 14.12.2017 року з дня опублікування інформації про намір здійснити зміну тарифу на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій за адресою: м. Дергачі, вул. 1-го Травня, 20, тел. 3-01-63.

 

 

 

Повідомлення

Про зміну тарифів на послуги зі збирання безпечних відходів

 

Згіднопостанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 р. № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» (із змінами та доповненнями) та відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 26.07.2006 №1010 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів» (зі змінами та доповненнями), керуючись наказом Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012р. №390 «Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад», КП «Дергачікомунсервіс» доводить до відома споживачів інформацію про намір здійснити зміну діючих тарифів на послуги зі збирання безпечних відходів.

На підставі рішення Дергачівської міської ради XLIV сесії VI скликання №7 від 19.06.2013р. тимчасово було дозволено, до затвердження нових тарифів КП «Дергачікомунсервіс», застосовувати діючі тарифи на послуги зі збирання безпечних відходів, відповідно до рішенняДергачівської міської ради ХХVI сесіїVскликання №4-1 від 23.05.2008 р. (Про затвердження тарифів на послуги з вивезення побутових відходів для населення, бюджетних організацій та інших споживачів КП «Дергачівський комунальник»).

Таким чином, тарифи на послуги зі збирання безпечних відходів не переглядалися дев’ять років, за минулий післязатвердженнятарифівперіод  відбулисязначнізмінивскладовихсобівартостіданих послуг.

Мінімальназаробітна плата зросла в 3,7 рази (від869,00 грн. до 3200,00 грн.), що привело до збільшеннявитрат по заробітнійплаті.  Вартістьпалива та матеріалівзросла в 2,3 рази, тарифи на електроенергію – більше як у 4 рази.

Враховуючи вищевикладене, виникла об’єктивна необхідність змінити тарифи на послуги зі збирання безпечних відходів по місту Дергачі.

В розрахунках розміру тарифу на дану послугу враховано мінімальну заробітну плату у розмірі 3200 грн., вартість електроенергії на рівні – 1,40 грн./кВт, єдиний соціальний внесок в розмірі 22%, вартість ПММ (Дизельне паливо - 18,30  грн. за 1 літр, скраплений газ 9,50 грн. за 1 літр),витрати на захоронення (для населення – 7,24 грн. за 1 м3, для бюджетних організацій – 7,93 грн. за 1 м3, для інших споживачів – 10,34 грн. за 1 м3), податок на додану вартість в розмірі 20%.

 

Загальнийрозмір тарифузі збирання безпечних відходів (з податком на доданувартість та рентабельністю) для різних категорій споживачів буде становити:

 

Категорія споживачів

Плановий тариф за 1 м3(грн.)

Плановий тариф за 1 м3 з рентабельністю (грн.)

Сума планових витрат разом із захороненням на 1 м3

Плановий тариф за 1 м3 з рентабельністю та ПДВ (грн.)

Населення

48,24

50,65

57,89

69,47

Бюджетні організації

48,24

53,06

60,99

73,19

Інші споживачі

48,24

55,48

65,82

78,98

 

Загальнийрозмір тарифу зі збирання безпечних відходів для населення багатоквартирних будинків та приватного секторуна одну особу буде становити(з податком на доданувартість та рентабельністю):

 

Категорія споживачів

Середня норма накопичення на 1 особу на рік

Сума планових витрат з урахуванням витрат на захоронення ТПВ

Загальна планова собівартість

Плановий тариф на 1 особу з рентабельністю та ПДВ (грн.)

Населення

1,47825

55,48

6,83

8,61

 

 

Зауваження і пропозиції до запропонованого тарифу приймаються в письмовому вигляді до 14.12.2017 року з дня опублікування інформації про намір здійснити зміну тарифу на послуги зі збирання безпечних відходів за адресою: м. Дергачі, вул. 1-го Травня, 20, тел. 3-01-63.

 

 

Повідомлення

Про зміну тарифів на водопостачання та водовідведення

 

Відповідно до вимогпостанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 р. № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» (із змінами та доповненнями), керуючись наказом Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012р. №390 «Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад» КП «Дергачікомунсервіс» доводить до відома споживачів інформацію про намір здійснити зміну діючих тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення.

На підставі рішення Дергачівської міської ради XLIV сесії VI скликання №7 від 19.06.2013р. тимчасово було дозволено, до затвердження нових тарифів КП «Дергачікомунсервіс», застосовувати діючі тарифи на послуги з водопостачання та водовідведення по місту Дергачі, відповідно до рішення виконавчого комітету Дергачівської міської ради №34 від 12.04.2011 р. (Про затвердження тарифів на послуги водопостачання КП «Дергачівський комунальник) та рішення Дергачівської міської ради ХХVII сесіїVскликання №10 від 04.07.2008 р. (Про встановлення тарифів на послуги водовідведення КП «Дергачівський комунальник»).

Таким чином, тарифи на послуги з водопостачання не переглядалися шість років, з водовідведення не переглядалися дев’ять років, за минулий післязатвердженнятарифівперіод  відбулисязначнізмінивскладовихсобівартостіданих послуг.

Мінімальназаробітна плата зросла в 3,7 рази (від869,00 грн. до 3200,00 грн.), що привело до збільшеннявитрат по заробітнійплаті.  Вартістьпалива та матеріалівзросла в 2,3 рази, тарифи на електроенергію – більше як у 4 рази.

Враховуючивищевикладене, виниклаоб’єктивнанеобхідністьзмінититарифи на послуги з водопостачання та водовідведення по місту Дергачі.

В розрахунках розміру тарифу на послуги з водопостачання та водовідведення враховано мінімальну заробітну плату у розмірі 3200 грн., вартість електроенергії на рівні – 1,40 грн./кВт, єдиний соціальний внесок в розмірі 22%, податок на додану вартість в розмірі 20%.

 

Загальнийрозмір тарифу на водопостачання (з податком на доданувартість та рентабельністю) для різних категорій споживачів буде становити:

 

Категорія споживачів

Плановий тариф за 1 м3(грн.)

Плановий тариф за 1 м3 з рентабельністю (грн.)

Плановий тариф за 1 м3 з рентабельністю та ПДВ (грн.)

Населення

12,17

12,78

15,34

Бюджетні організації

12,17

13,39

16,07

Інші споживачі

12,17

14,00

16,80

 

Загальнийрозмір тарифу на водовідведення (з податком на доданувартість та рентабельністю) для різних категорій споживачів буде становити:

 

Категорія споживачів

Плановий тариф за 1 м3(грн.)

Плановий тариф за 1 м3 з рентабельністю (грн.)

Плановий тариф за 1 м3 з рентабельністю та ПДВ (грн.)

Населення

4,01

4,21

5,05

Бюджетні організації

4,01

4,41

5,29

Інші споживачі

4,01

4,61

5,53

 

Зауваження і пропозиції до запропонованого тарифу приймаються в письмовому вигляді до 14.12.2017 року з дня опублікування інформації про намір здійснити зміну тарифу на послуги з водопостачання та водовідведення за адресою: м. Дергачі, вул. 1-го Травня, 20, тел. 3-01-63.

 До уваги мешканців міста !

 

      «Екотехнопарк+» повідомляє про встановлення тарифу на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії в м. Дергачі згідно рішення виконавчого комітету Дергачівської міської ради №236 від 14.11.2017року на рівні  1738,00 гривні    за 1 Гкал. Новий тариф є чинним з дня офіційного оприлюднення(з 18.11.2017року).

                                                                                                  Адміністрація ТОВ «Екотехнопарк+»

 

    КП «Обласний інформаційно – технічний центр» повідомляє про погодження тарифу на теплову енергію в м. Дергачі згідно рішення виконавчого комітету Дергачівської міської ради №237 від 14.11.2017року тимчасово (до встановлення (затвердження) нових тарифів відповідно до вимог діючого законодавства) використовувати тариф на теплову енергію, затверджений постановою НКРЕКП  від 09.06.2016р. № 1101  для ХОКП «ДРІТ»:

-1468,38 грн./Гкал з ПДВ – для абонентів житлових будинків з будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії;

-45,18 грн./м2 з ПДВ за місяць протягом опалювального періоду – для абонентів житлових будинків без будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії;

-тимчасово (до встановлення (затвердження) нових тарифів відповідно до вимог діючого законодавства) використовувати тариф  на теплову енергію, затверджений постановами НКРЕКП для ХОКП «ДРІТ»:

- 1456,88 грн./Гкал з ПДВ для населення (постанова від 09.06.2016 р. № 1081);

-1509,96 грн./Гкал з ПДВ для бюджетних організацій (постанова від 29.12.2016р. № 2439);

-1941,67 грн./Гкал з ПДВ для інших споживачів (крім населення) (постанова від 01.02.017р. № 151). Новий тариф є чинним з дня офіційного оприлюднення(з 18.11.2017року)

 

                                                                                                           Адміністрація

                                                     КП «Обласний інформаційно – технічний центр»

Громадська організація «Ла Страда-Україна» є однією з провідних неурядових організацій, діяльність якої спрямована на запобігання торгівлі людьми, попередження домашнього насильства, впровадження гендерної рівності та вдосконалення системи захисту прав та інтересів дитини.
ГО «Ла Страда-Україна» має 20-річний досвід організації роботи Національних «гарячих» ліній, які досить часто, є одним із першочергових ресурсів для громадян в отриманні допомоги: інформаційної, психологічної та правової.
Зокрема, на базі ГО «Ла Страда –Україна» функціонує:
1. Національна дитяча «гаряча» лінія, яка працює за безкоштовним номером 0800500225 (зі стаціонарного телефону) та безкоштовним коротким номером 116 111 (з мобільного). Лінія працює по будням з 12: 00 до 20:00 та в суботу з 12:00 до 16:00.
2.Національна «гаряча» лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації, яка працює за безкоштовним номером 0 800 500 335 (зі стаціонарного телефону) та безкоштовним коротким номером 386 (з мобільного діє до 24.11.2017 р.). Лінія працює цілодобово.
Звертаємо увагу, що з 25 листопада 2017 Національна «гаряча» лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендрної дискримінації переходить на новий загальноєвропейський номер 116 123 (замість номеру 386).

Повідомлення         

            До Дергачівської міської ради звернулось комунальне підприємство «Обласний інформаційно – технічний центр» з листом щодо надання згоди тимчасово (до встановлення (затвердження) нових тарифів відповідно до вимог діючого законодавства) використовувати тариф на теплову енергію, затверджений постановою НКРЕКП від 09.06.2016р. № 1101 для ХОКП «ДРІТ»:

-         1468,38 грн./Гкал з ПДВ – для абонентів житлових будинків з будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії;

-         45,18 грн./м2 з ПДВ за місяць протягом опалювального періоду – для абонентів житлових будинків без будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії;

            Надати згоду підприємству тимчасово (до встановлення (затвердження) нових тарифів відповідно до вимог діючого законодавства) використовувати тариф на теплову енергію затверджений постановою для ХОКП «ДРІТ»:

-         1456,88 грн./Гкал з ПДВ для населення (постанова від 09.06.2016 р. № 1081);

-         1509,96 грн./Гкал з ПДВ для бюджетних організацій (постанова від 29.12.2016р. № 2439);

-         1941,67 грн./Гкал з ПДВ для інших споживачів (крім населення) (постанова від 01.02.017р. № 151).

    Оскільки зазначене питання врегульовує правовідносини, що виникають між виробником, виконавцем і споживачами у процесі надання та споживання житлово – комунальних послуг, від його вирішення залежить надання послуг з теплопостачання теплової енергії мешканцям багатоповерхових будинків міста Дергачі та здійснення оплати мешканцями будинків за надані послуги, є соціально важливим, рішення потребує невідкладного вирішення.

Виконавчий комітет  Дергачівської міської ради

На виконання Указу Президента Украхїни від 23.03.2017 №75 "Про заходи у зв'язку з 80-ми роковинами Великого терору - масових політичних репресій 1937-1938 років" пропонуємо ознайомитися з матеріалами історичної довідки про "Великий терор", підготовлену Українським інститутом національної  пам'яті.

«Великий терор» – масштабна кампанія масових репресій громадян, що була розгорнута в СРСР у 1937–1938 роках з ініціативи керівництва СРСР й особисто Йосипа Сталіна для ліквідації реальних і потенційних політичних опонентів, залякування населення, зміни національної та соціальної структури суспільства. Наслідками комуністичного терору в Україні стало знищення політичної, мистецької та наукової еліти, деформація суспільних зв’язків, руйнування традиційних ціннісних орієнтацій, поширення суспільної депресії й денаціоналізація (визначення «Великий терор» вперше введено у науковий оббіг у монографії Роберта Конквеста «The Great Terror: Stalin's Purge of the Thirties» (1968) («Великий терор: сталінські чистки 30-х років»). У зарубіжній історіографії цей період також означають як «Велика чистка» (англ. «The Great Purge»).За період «Великого терору» на території УРСР, за підрахунками істориків, було засуджено до 200 000 осіб, з яких близько двох третин – до розстрілу. Решту було відправлено до в’язниць та таборів (інші заходи покарання охоплювали менше 1 %, звільнено було тільки 0,3 %).Масові репресивні операції у 1937–1938 роках, за задумом Й.Сталіна, мали завершити двадцятилітню боротьбу із «соціально-ворожими елементами», упокорити населення шляхом масового терору, утвердити авторитарний стиль керівництва та здійснити «кадрову революцію». Підставою для розгортання терору була теза Й.Сталіна про загострення класової боротьби в міру успіхів соціалістичного будівництва. Офіційно початком «Великого терору» став оперативний наказ НКВД СРСР № 00447 «Про репресування колишніх куркулів, карних злочинців та інших антирадянських елементів» від 30 липня 1937 року, затверджений політбюро ЦК ВКП(б) 31 липня 1937 року. Проте наявні документи НКВД (накази, листування, телеграфи) свідчать, що масові репресії готувалися заздалегідь, а наказом їх лише формалізували. Наказом № 00447 запроваджувалися ліміти (плани) на покарання громадян. Вироки за І-ю категорією означали «розстріл», за ІІ-ю категорією – на ув’язнення в таборах ГУЛАГ (російською: Главное управление лагерей) НКВС СРСР. Якщо первинний ліміт для УРСР за І категорією становив 26150 осіб, то у січні 1938 року він був збільшений до 83122 осіб. Із проханням про додаткові ліміти в Москву неодноразово зверталися наркоми внутрішніх справ УРСР І.Леплевський та О.Успенський. Ще до початку дії оперативного наказу № 00447 особливу увагу було звернено на «чистку» партійних лав та органів безпеки, що мало забезпечити надалі беззастережне виконання репресивних директив центру. А вже у червні 1937 року розпочались масові арешти. 10 липня 1937 року політбюро ЦК КП(б)У розіслало по областях УРСР вказівку про формування позасудового репресивного органу – обласних «трійок», створених для спрощення процедури засудження. До складу трійки зазвичай входили начальник обласного НКВС (голова), обласний прокурор та перший секретар обласного або республіканського комітету ВКП(б). Існування «трійок» та інших позасудових репресивних органів повністю суперечило радянському законодавству, у тому числі Конституції 1936 року. Заарештований був фактично позбавлений права на захист (на адвоката) чи оскарження вироку. Слідчі психологічним знущанням і нелюдськими тортурами «вибивали» з арештованих потрібні зізнання. У 1937 році дозвіл на застосування методів «фізичного впливу на підозрюваних» (тобто тортур) було дано на найвищому рівні ЦК ВКП (б). Випадки неправомірного засудження вважались цілком припустимими і виправдовувалась прислів’ям «ліс рубають – тріски летять». У рамках «Великого терору» НКВС організувало та провело серію масових національних операцій. Це так звана «німецька операція» (25 липня 1937 року), «польська» (11 серпня 1937 року), «румунська», «латиська», «грецька», «іранська», «харбінська», «афганська», «проти болгар і македонців». Але в Україні найбільше жертв Великого терору було серед українців. Спочатку для масових поховань відводилися спецділянки цвинтарів. У пік репресій з метою приховати масштаби злочину енкавидисти змінили цю практику. У фруктових садах, парках, приміських лісах викопувались траншеї для поховань, часто трупи засипалися негашеним вапном. Одним із найбільших на території України поховань жертв сталінських репресії є Биківнянський ліс у Києві. На сьогодні встановлено імена понад 19 тисяч розстріляних громадян, що поховані там. Інші місця масових поховань жертв «Великого терору» – Рутченкове поле (Донецьк), район Парку культури та відпочинку (Вінниця), П’ятихатки (Харків), Католицьке кладовище (Умань), Єврейський цвинтар (Черкаси), село Халявин (Чернігівщина), Другий християнський цвинтар (Одеса), 9-й км Запорізького шосе (Дніпро). У Західній Україні після 1939 року також з’явились місця масових поховань, зокрема урочище Дем’янів лаз (Івано-Франківськ), урочище Саліна (Львівська область), Тюрма на Лонцького (Львів). Частину місць масових поховань жертв репресій комуністичного режиму досі не встановлено. Одним із сумних символів Великого терору став Сандармох. 27 жовтня – 4 листопада 1937 року в урочищі Сандармох поблизу міста Медвеж’єгорськ у Карелії з нагоди наближення 20-річчя Жовтневої революції було розстріляно 1111 осіб, з них 287 представників української інтелектуальної та творчої еліти та осіб, долі яких пов’язані з Україною. Часи «Великого терору» у масовій свідомості населення СРСР позначені тотальним страхом та недовірою. Нічні арешти сусідів, підозри колег на роботі, друзів, родичів, пошук шпигунів та шкідників, острах доносів та обов’язок публічно таврувати ворогів народу були повсякденними. Особа могла написати донос на колег, остерігаючись, що ті донесуть на неї першими. Це стало типовим засобом вирішення особистих конфліктів із керівництвом, викладачами, родичами тощо. Розіграні за сценарієм показові процеси проти керівників/очільників партійних та державних осередків у 1937 – 1938 років передбачали не лише усунення чи маргіналізацію решток старої еліти, але також здійснення впливу на нових висуванців та суспільство загалом. Участь у цих показових процесах мала засвідчити політичну й ідеологічну лояльність, послух волі вождя, визнання терористичних методів державного керівництва. «Великий терор» згорнули за вказівкою вищого партійно-радянського керівництва. 17 листопада 1938 року ЦК ВКП(б) і Раднарком СРСР ухвалили постанову «Про арешти, прокурорський нагляд і провадження слідства», якою «орієнтували правоохоронні органи на припинення «великої чистки» та відновлення елементарної законності. Наступним кроком стала фізична ліквідація безпосередніх організаторів і виконавців «Великого терору». 

Реабілітація жертв 

Незаконність «Великого терору» визнали ще за часів СРСР після смерті Й.Сталіна, коли в роки «відлиги» провели часткову реабілітацію репресованих. Реабілітаційні процеси другої половини 1950-х – початку 1960-х років мали обмежений характер. Більшість громадян, засуджених за політичними звинуваченнями, не отримали повної реабілітації, а їхні права не були повністю відновлені. У 1991 році, в останні місяці існування УРСР, було ухвалено Закон «Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні». У ньому вперше в Україні законодавчо засудили і відмежувалися від політичних репресій як методу керування суспільством. Але оскільки цей закон ухвалювався ще в УРСР, то певна частина цих репресій, навіть вчинених позасудовими органами, все ще визначалася «обґрунтованими». Відповідно до вимог Закону органами прокуратури та судами впродовж 1991 – 2001 років було реабілітовано 248 тис. 810 громадян, відмовлено в реабілітації — 117 тисячам 243 особам. У 2015 році Україна засудила злочини комуністичного тоталітарного режиму Законом «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки». Цього року у Верховній Раді України схвалено у першому читанні розроблений Українським інститутом національної пам’яті спільно з народними депутатами України проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення процедури реабілітації жертв репресій комуністичного тоталітарного режиму 1917 – 1991 років» (№ 6574 від 09.06.2017). Законопроект суттєво розширює коло осіб, які підпадають під реабілітацію. Зокрема, в ньому прописана автоматична реабілітація осіб, які були покарані позасудовими органами, право на реабілітацію отримають ті, хто зі зброєю в руках боровся за незалежність України, був ув’язнений, примусово поміщений у психіатричний заклад, трудову армію, позбавлений майна через «експропріацію» чи «розкуркулення», або ж депортований за національною ознакою. 

 

ОГОЛОШЕННЯ!

про проведення громадських слухань щодо проекту містобудівної документації

«Детальний план території для визначення можливості розміщення на ній об’єктів індивідуального садівництва на території Дергачівської міської ради за межами населеного пункту Дергачівського району» (замовник Дергачівська районна державна адміністрація)

Згідно розпорядження в.о. Дергачівського міського голови, секретаря ради – Бондаренко К.І. № 152 від 27.10.2017р.  «Про проведення громадських слухань по детальному плану території» у відповідності до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України № 555 від 25.05.2011р. «Про затвердження порядку проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», листа начальника відділу містобудування, архітектури та цивільного захисту районної державної адміністрації, головного архітектора Бондаренко Н.О. вих. № 85 від 20.10.2017 року «Щодо проведення громадських слухань», для подальшого затвердження даної документації, Дергачівська міська рада повідомляє, що з 28.10.2017 року буде розпочато процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо проекту містобудівної документації «Детальний план території для визначення можливості розміщення на ній об’єктів індивідуального садівництва на території Дергачівської міської ради за межами населених пунктів Дергачівського району Харківської області».

Детальний план території розробляється з метою розміщення на земельних ділянках, що знаходяться у власності громадянина, кварталу садівничої забудови. Загальна площа території об’єкту проектування становить 4,0 га.

Замовником детального плану є Дергачівська районна державна адміністрація, розробником – комунальне підприємство «Архітектурне бюро Дергачівського району» (кваліфікаційний сертифікат архітектора серія АА № 001676 від 22.06.2013).

Підставою для розроблення детального плану є розпорядження голови Дергачівської районної державної адміністрації № 64 від 16.02.2017 року «Про розроблення детального плану території для визначення можливості розміщення на ній об’єктів індивідуального садівництва на території Дергачівської міської ради за межами населених пунктів Дергачівського району Харківської області».

Проект містобудівної документація для розгляду та надання пропозицій знаходиться у відділі містобудування, архітектури та цивільного захисту Дергачівської районної державної адміністрації та в приміщені Дергачівській міській ради. Пропозиції надаються до відділу містобудування, архітектури та цивільного захисту Дергачівської районної державної адміністрації за адресою:  62300,  м. Дергачі, вулиця 1 Травня, 8, тел. (05763) 3-20-42, 2-00-51 або до Дергачівської міської ради за адресою: м. Дергачі, вул. Сумський шлях, 79, (05763) 20-081, 30-114.

Термін надання пропозицій (зауважень) до проекту містобудівної документації один місяць з дня оприлюднення даного повідомлення (до 28 листопада 2017 року).

         

Довідка: згідно із Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.

            Пропозиції до проектів містобудівної документації на місцевому рівні мають право надавати: повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні; юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, для якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні; власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розробляється документація, та на суміжній з нею; представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію; народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад. 

_________________________________________________________________________________________________________

З нагоди  70 роковин трагічних подій – масової депортації цивільного населення західноукраїнських областей до східних регіонів колишнього СРСР

Суспільно-економічні та ідейно-культурні перетворення в Галичині, на Волині та Буковині у другій половині 1940-х років, що здійснювалися сталінським керівництвом силовими методами, без урахування національної, релігійної специфіки регіону, масові репресії спонукали до поширення опозиційних настроїв, зростання акцій непокори серед місцевого населення. Поступово протидія тотальній «радянизації» західних областей переросла в затяжний та масштабний збройний конфлікт. У результаті, в другій половині 1940-х – на початку 1950-х років Західна Україна та частково низка інших областей Правобережжя перетворюється на арену кривавої боротьби між УПА та ОУН з одного боку, і радянськими владними структурами – з другого.

Після завершення радянсько-німецької війни, більшість політичних і збройних акцій УПА спрямовувалась проти непопулярних заходів радянської влади – проведення масової мобілізації, переслідування УГКЦ, депортації місцевого цивільного населення, насильницької колективізації.

Ескалація напруги у післявоєнному протистоянні між владою і націоналістичним підпіллям призводило до насильства, численних жертв, втягування у епіцентр протиборства цивільного населення. Поширеною формою залучення місцевого населення у збройний конфлікт з боку радянської влади стали винищувальні батальйони та групи охорони громадського порядку.

Поступовий перехід у 1945 році українських повстанців до діяльності малими групами-боївками спонукав органи МДБ до систематичного проведення військово-чекістських операцій. Попри різноманітні репресивні заходи, бажаного результату у тривалому протистоянні з учасниками формувань ОУН і УПА радянським силовим структурам досягнути не вдавалося.

Заради послаблення національно-визвольного руху в Західній Україні радянська влада вдається до каральних акцій проти місцевого мирного населення, звинуваченого у співпраці та співчутті повстанцям.

Поштовхом до репресивних заходів стосовно близьких та рідних повстанців стало розпорядження наркома внутрішніх справ СРСР Л.Берії № 7129 від 31 березня 1944 року, в якому двом заступникам наркома внутрішніх справ СРСР С.Круглову, І.Сєрову та наркому внутрішніх справ УРСР В.Рясному наказувалося: «Всіх повнолітніх членів сімей засуджених оунівців, а також активних повстанців як арештованих, так і убитих у зіткненнях, – засилати у віддалені райони Красноярського краю, Омської, Новосибірської та Іркутської областей, а їхнє майно конфіскувати відповідно до наказу НКВС СРСР № 001552 від 10 грудня 1940 р.».

Лише впродовж 1944 року з Волинської, Дрогобицької, Львівської, Рівненської, Станіславської, Тернопільської областей було відправлено в заслання 4 724 родини загальною кількістю 12 762 осіб.

«Глибоке очищення» західноукраїнських земель від симпатиків ОУН і УПА продовжилося і в наступному році. Примусової депортації у 1945 році зазнали 7 393 родини повстанців у кількості 17 497 осіб. У перший повоєнний рік із західноукраїнського регіону було вилучено 2 612 сімей «антирадянського елементу» (6 350 осіб). Всього, за даними Галузевого державного архіву СБУ, у 1944-1946 роках з терен Західної України у віддалені місцевості СРСР було депортовано 14 728 родин учасників національно-визвольного руху в кількості 36 608 осіб.Однак партійне керівництво вимагало від силових структур не зупинятися на досягнутому.

Найбільша депортація населення із Західної України відбулася в жовтні 1947 року. Вона увійшла в історію під кодовою назвою операція «Захід» («Запад»). Задум провести чергову і наймасштабнішу репресивну акцію належить заступнику міністра державної безпеки СРСР генерал-лейтенанту С.Огольцову та міністру державної безпеки УРСР генерал-лейтенанту С.Савченку, які в спільному листі на ім’я міністра держбезпеки СРСР генерал-полковника В.Абакумова від 24 травня 1947 року просили дозволу від МДБ СРСР продовжити депортаційну практику, мотивуючи своє прохання таким чином: «Виселення сімей оунівців та бандитів, як показав досвід, стало вельми ефективним засобом боротьби з оунівським підпіллям та бандитизмом, значною мірою сприяло розкладанню підпілля та банд, викликало явку з повинною, ускладнювало оунівським керманичам вербовку нових членів ОУН та бандитів, штовхало тих, хто з’явився з повинною, на активну боротьбу з бандами, скорочувало базу пособників, так як місцеве населення, боячись такої репресії, як виселення сімей, відмовлялось надавати бандитам матеріальну допомогу».Ініціативу силових структур завдати чергового удару по «націоналістичному підпіллю» підтримало політбюро ЦК ВКП(б) своїм рішенням від 13 серпня 1947 року (П59/123). На виконання постанови вищого політичного керівництва країни міністр державної безпеки СРСР В.Абакумов 22 серпня 1947 року видав наказ за № 00430 «Про виселення сімей засуджених, убитих, перебуваючих на нелегальному становищі, активних націоналістів та бандитів з території західних областей України».

У секретному наказі, зокрема, зазначалось: «2. Начальнику Головного Управління військ МДБ СРСР генерал-лейтенанту БУРМАКУ для проведення операції додатково виділити та направити у розпорядження Міністра Державної Безпеки УРСР генерал-лейтенанта САВЧЕНКО: 24-й мотострілецький полк; 2 батальйони 260 стрілецького полку 5-ї дивізії; 26-й стрілецький полк 4-ї дивізії; батальйон 284-го стрілецького полку 7-ї дивізії; 2 батальйони 8-го мотострілецького полку; 2 батальйони 13-го мотострілецького полку та Саратовське училище військ МДБ».

Всього в операції «Захід», що почалася о шостій годині ранку 21 жовтня, було задіяно 15 750 осіб керівного складу силових відомств та близько 30 тисяч солдат. Акція насильного переміщення великої кількості людей розроблялася співробітниками МДБ за всіма канонами військової операції.

Ще 10 вересня 1947 року Рада Міністрів СРСР ухвалила указ «Про виселення із західних областей УРСР до областей: Карагандинської, Архангельської, Вологодської, Кемеровської, Кіровської, Молотовської, Свердловської, Тюменської, Челябінської та Читинської членів родин «оунівців» і активних бандитів, заарештованих та вбитих у боях».

Результати операції «Захід» було підбито у кінці жовтня 1947 року. Міністр внутрішніх справ СРСР С.Круглов у листі на ім’я заступника голови Ради міністрів СРСР Л.Берії доповідав про вилучення протягом доби із західних областей України 26 682 сімей спецпереселенців або 76 192 особи, в тому числі чоловіків – 18 866, жінок – 35 152, дітей – 22 174.

Майно, що належало виселеним, було конфісковано та передано колгоспам. На всіх депортованих чекали каторжні роботи в копальнях і колгоспах Сибіру. З них у примусовому порядку було направлено на підприємства вугільної промисловості 21 380 сімей (60 814 чол.).

Крім того, 5 264 сім’ї (15 202 особи) «активних українських націоналістів» під конвоєм були направлені в Омську область для роботи на промислових підприємствах та у сільському господарстві.

Зусилля співробітників МДБ СРСР у проведенні в найкоротші терміни наймасовішої депортаційної акції на теренах Західної України були належним чином оцінені в Кремлі. Указом Президії Верховної Ради СРСР від 29 жовтня 1948 року «за успішне виконання спеціального завдання Уряду» по боротьбі з націоналістичним підпіллям в Західній Україні були нагороджені керівники та виконавці операції – 1 708 осіб, із них орденом Червоного Прапора – 49, орденом Вітчизняної війни І ступеня – 193, орденом Вітчизняної війни II ступеня – 272, орденом Червоної Зірки – 572, медаллю «За відвагу» -523, медаллю «За бойові заслуги» – 9 926.

За своєю сутністю депортації 1944-1953 років не відрізнялися від депортацій 1939-1941 років, окрім тієї особливості, що у 1939-1941 роках виселяли осіб, чия участь в антирадянському русі була так чи інакше доведена. У 1944-1953 роках виселяли всіх, хто навіть найменшою мірою міг бути причетний до визвольного руху.

Звуження радянською системою до критичної межі соціальної бази ОУН та УПА шляхом репресій та депортацій «антирадянського елемента» по суті вирішило долю повстансько-підпільного руху. Складне становище, у якому опинилось націоналістичне підпілля на західноукраїнських землях у кінці 1940-х років, змусило президію Української Головної Визвольної Ради (координатора національно-визвольного руху в Україні) прийняти рішення про остаточне згортання діяльності УПА як збройної формації.Широка громадськість дізналася про саму масову депортацію населення Західної України лише в часи «горбачовської перебудови».

 

Інвестиційна Програма до послуг водопостачання та водовідведення КП "Дергачікомунсервіс" Дергачівської міської ради на 2018 рік

Відкрите обговорення

Проекту Інвестиційної програми до послуг водопостачання та водовідведення на території Дергачівської міської ради

КП «Дергачікомунсервіс» на 2018 рік

Згідно Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України №630 від 14.12.2012 р. «Порядок розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення» та Постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг №381 від 14.12.2012, КП «Дергачікомунсервіс» було розроблено проект інвестиційної програми до послуг водопостачання та водовідведення на території Дергачівської міської ради на 2018 рік.

Інвестиційна програма КП «Дергачікомунсервіс» розроблена з метою безперебійного та якісного водопостачання населенню.

Сума інвестиційної програми становить152,4 тис. грн. на 1 рік (2018 рік).

Джерелом фінансування інвестиційної програми є виробничі інвестиції (кошти, що враховуються у структурі тарифів).

Завданням інвестиційної програми є встановлення насосів Calpeda для підвищення тиску водопостачання у багатоповерхових будинках, ремонт внутрішньо будинкових систем опалення, а також чистка колектора каналізаційної насосної станції.

Дата початку відкритого обговорення Проекту Інвестиційної програми до послуг водопостачання та водовідведення на 2018 рік – 01листопада 2017 року.

Пропозиції та зауваження до Проекту Інвестиційної програми до послуг водопостачання та водовідведення на 2018 рік просимо надавати до 17 листопада 2017 року:

-         За  адресою КП «Дергачікомунсервіс»: вул. 1-го Травня, 20, м. Дергачі, 62303;

-         електронним листом: derg_komun@ukr.net

Анонімні пропозиції та зауваження розгляду не підлягають.

Більш детальна інформація є на сайті Дергачівської міської ради - http://dergachi-mr.gov.ua

Анонімні пропозиції та зауваження розгляду не підлягають.

Додаток 

Додаток

Додаток

Додаток

Додаток

Додаток

Додаток

Додаток

___________________________________________________________________________________________________

Інвестиційна Програма до послуг зі збирання безпечних відходів КП "Дергачікомунсервіс" Дергачівської міської ради на 2018 рік

Відкрите обговорення

Проекту Інвестиційної програми до послуг зі збирання безпечних відходів на території Дергачівської міської ради

КП «Дергачікомунсервіс» на 2018 рік

Згідно постанови КМУ №1010 «Порядок формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів» від 26.07.2006 р., та наказу Міністерства з питань житлово-комунального господарства України №243 від 10.08.2009 р. «Про затвердження методичних рекомендацій про застосування Порядку формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів», КП «Дергачікомунсервіс» було розроблено проект інвестиційної програми до послуг зі збирання безпечних відходів на території Дергачівської міської ради на 2018 рік.

Сума інвестиційної програми становить 145,0 тис. грн. строком на 1 рік (2018 рік). Завданням інвестиційної програми є проведення капітального ремонту автомобіля-сміттєвоза.

Інвестиційна програма  КП «Дергачікомунсервіс» спрямована на надання своєчасних та якісних послуг зі збирання безпечних відходів, покращення екологічного стану міста.

Дата початку відкритого обговорення Проекту Інвестиційної програми до послуг зі збирання безпечних відходів на 2018 рік – 01листопада 2017 року.

Пропозиції та зауваження до Проекту Інвестиційної програми до послуг зі збирання безпечних відходів на 2018 рік, просимо надавати до 17 листопада 2017 року:

-         за адресою КП «Дергачікомунсервіс»: вул. 1-го Травня, 20, м. Дергачі, 62303;

-         електронним листом: derg_komun@ukr.net

Анонімні пропозиції та зауваження розгляду не підлягають.

Більш детальна інформація є на сайті Дергачівської міської ради - http://dergachi-mr.gov.ua

 

Анонімні пропозиції та зауваження розгляду не підлягають.

додаток

додаток

___________________________________________________________________________________________                   

К А Л Ь К У Л Я Ц І Я

вартості послуги з розробки та видачі технічних умов на приєднання об’єктів до системи централізованого водопостачання та водовідведення

КП «Дергачікомунсервіс»

 

 

№ п/п

 

Найменування роботи та витрат

Водопостачання

 

Водовідведення

 

Водопостачання та водовідведення

Норма часу, люд. год.

Вартість, грн.

Норма часу, люд. год.

Вартість, грн.

Норма часу, люд. год.

Вартість, грн.

1

Попередні роботи

 

 

 

 

 

 

 

Прийняття та реєстрація документів замовника

0,5

14,79

0,5

14,79

0,5

14,79

 

Аналіз поданих матеріалів, робота з замовником

1,0

55,69

1,0

55,69

1,0

55,69

 

Розрахунок вартості та складання договору

0,5

15,66

0,5

15,66

0,5

15,66

2

Загальні роботи

 

 

 

 

 

 

 

Вивчення та аналіз стану мереж

2,0

111,38

2,0

111,38

2,0

111,38

 

Виїзд на місце підключення об’єкта до мережі (транспорт замовника)

0,5

27,85

0,5

27,85

0,5

27,85

 

Обстеження ділянки, дорожніх умов, визначення можливості підключення об’єкта до мережі

1,0

55,69

1,0

55,69

2,0

111,38

3

Розроблення технічних умов

 

 

 

 

 

 

 

Розроблення технічних умов у відповідності з вимогами чинних законодавчих актів та положень

3,0

167,07

3,0

167,07

6,0

334,14

 

Складання текстової частини технічних умов

1,0

55,69

1,0

55,69

2,0

111,38

4

Оформлення та видача технічних умов

 

 

 

 

 

 

 

Введення до обліку, картотеки виданих матеріалів

0,5

14,79

0,5

14,79

0,5

14,79

 

Погодження технічних умов з керівництвом

0,5

34,81

0,5

34,81

0,5

34,81

 

Технічне оформлення, реєстрація та видача технічних умов замовнику

 

0,5

27,85

 

0,5

27,85

 

0,5

27,85

5

Погодження проектної документації

 

 

 

 

 

 

 

Погодження проектної документації

1,0

55,69

1,0

55,69

1,0

55,69

6

Всього:

12,0

636,96

12,0

636,96

17,0

915,41

7

Нарахування на ФОП 22%

 

140,13

 

140,13

 

201,39

8

Всього(без ПДВ)

 

777,09

 

777,09

 

1116,80

9

ПДВ

 

155,42

 

155,42

 

223,36

10

ВСЬОГО:

 

932,51

 

932,51

 

1340,16

 

 

Головний економіст                                                                                        Н.М. Рудь

Пояснення до калькуляції

На послуги з розробки та видачі технічних умов на приєднання об’єктів до системи централізованого водопостачання або водовідведення

Розрахунок на одну одиницю послуги (грн.)

 1. 1.             Попередні роботи:

1.1          Прийняття та реєстрація документів замовника – 30 хвилин роботи відділу кадрів. Прямі витрати на оплату праці складуть: 14,79 грн. (згідно штатного розпису);

1.2          Аналіз поданих матеріалів, робота з замовником – 1 година роботи головного інженера. Прямі витрати на оплату праці складуть: 55,69 грн. (згідно штатного розпису);

1.3          Розрахунок вартості та складання договору – 30 хвилин роботи юриста. Прямі витрати на оплату праці складуть: 15,66 грн. (згідно штатного розпису);

 1. 2.             Загальні роботи:

2.1          Вивчення та аналіз стану мереж – 2 години роботи головного інженера. Прямі витрати на оплату праці складуть: 111,38 грн. (згідно штатного розпису);

2.2          Виїзд на місце підключення об’єкта до мережі (транспорт замовника) – 30 хвилин роботи головного інженера. Прямі витрати на оплату праці складуть: 27,85 грн. (згідно штатного розпису);

2.3          Обстеження ділянки, дорожніх умов, визначення можливості підключення об’єкта до мережі – 1 година роботи головного інженера. Прямі витрати на оплату праці складуть: 55,69 грн. (згідно штатного розпису).

 1. 3.             Розроблення технічних умов:

3.1          Розроблення технічних умов у відповідності з вимогами чинних законодавчих актів та положень – 3 години роботи головного інженера. Прямі витрати на оплату праці складуть: 167,07 грн. (згідно штатного розпису);

3.2          Складання текстової частини технічних умов – 1 година роботи головного інженера. Прямі витрати на оплату праці складуть: 55,69 грн. (згідно штатного розпису).

 1. 4.             Оформлення та видача технічних умов:

4.1          Введення до обліку, картотеки виданих матеріалів – 30 хвилин роботи інспектора з кадрів. Прямі витрати на оплату праці складуть: 14,79 грн. (згідно штатного розпису);

4.2          Погодження технічних умов з керівництвом – 30 хвилин роботи директора. Прямі витрати на оплату праці складуть: 34,81 грн. (згідно штатного розпису);

4.3          Технічне оформлення, реєстрація та видача технічних умов замовнику – 30 хвилин роботи головного інженера. Прямі витрати на оплату праці складуть: 27,85 грн. (згідно штатного розпису).

 1. 5.             Погодження проектної документації – 1 година роботи головного інженера. Прямі витрати на оплату праці складуть: 55,69 грн. (згідно штатного розпису).

Разом витрати на оплату праці складуть: 636,96 грн.

Нарахування на заробітну плату 22% складуть: 140,13 грн.

Вартість послуги з ПДВ – 932,51 грн.

Головний економіст

КП «Дергачікомунсервіс»                                                                 Н.М. Рудь

З метою приведення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання у відповідність до економічно обґрунтованих витрат, враховуючи зростання вартості енергоносіїв, розміру мінімальної заробітної плати, оренди приміщень та устаткування та інших матеріальних ресурсів, зменшення обсягів виробництва, транспортування та постачання теплової енергіїтовариство з обмеженою відповідальністю «ЕКОТЕХНОПАРК+»повідомляє про наміри встановити тариф на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії в м. Дергачі на рівні 1738,00гривні за 1 Гкал, в тому числі на виробництво –1717,53 гривні за 1 Гкал, на транспортування – 8,89 гривень за 1 Гкал, на постачання – 11,58 гривень за 1 Гкал.

Діючі тарифи на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії були встановлені Дергачівською міською радою 4 жовтня 2016 року на рівні 1578,91 гривні за 1 Гкал, в тому числі на виробництво – 1570,33 гривні, на транспортування – 5,37 гривні, на постачання – 3,21 гривні.

Основними причинами перегляду діючих тарифів є:

-         зменшення обсягів виробництва, постачання та транспортування теплової енергії;

-         збільшення прямих матеріальних витрат (вода, електроенергія, паливо) на 54 %;

-         збільшення адміністративних витрат на 47%.

Формування тарифів на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії здійснюється відповідно до Річного плану виробництва, транспортування та постачання теплової енергії,економічно обґрунтованих планованих витрат, визначених на підставі державних та галузевих нормативів витрат ресурсів, техніко-економічних розрахунків, кошторисів, з урахуванням ставок податків і зборів, цін на матеріальні ресурси та послуги у планованому періоді.

Річний план виробництва, транспортування, постачання теплової енергії та Витрати на виробництво, транспортування, постачання теплової енергіїсформовані відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» № 869 від 01.06.2011 р. та інших діючих положень, стандартів та нормативно-правових документів України.

Калькуляція економічно обґрунтованих планованих витрат, пов'язаних з виробництвом теплової енергії, її транспортуванням та постачанням ТОВ «Екотехнопарк+» наведено нище:

Статтівитрат

Планованівитрати

всього

на 1 Гкал

(тис.грн)

(грн)

1. Пряміматеріальнівитрати

4446,97

1227,23

2. Прямівитрати на оплату праці

233,44

64,42

3. Іншіпрямівитрати

1045,25

288,46

4. Загальновиробничівитрати

46,17

12,74

5. Адміністративнівитрати

196,49

54,23

6. Витратизізбуту

29,58

8,16

7. Єдиний податок (5%)

299,90

82,76

7. Всьогоповнасобівартість (рядок 1 + рядок 2 + рядок 3 + рядок 4 + рядок 5 + рядок 6 + рядок 7 + рядок 8)

6297,8

1738,00

Загалом за розрахунками ТОВ «ЕКОТЕХНОПАРК+» проектні тарифи на виробництво, постачання та транспортування теплової енергії мають відсоток збільшення 10,08% .

Більш детальну інформацію можна отримати уТОВ«ЕКОТЕХНОПАРК+»за телефоном +380979494337.Звернення та пропозиції направляти за адресою: 62300, м.Дергачі, майдан Перемоги, 5аДергачівська районнаадміністрація протягом 14 днів з дня опублікування цієї об`яви у засобах масової інформації.

До уваги мешканців та  суб’єктів підприємницької діяльності міста Дергачі!

Виконавчий комітет Дергачівської міської ради повідомляє ,що згідно офіційного повідомлення Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області  стався випадок захворювання на АЧС (африканська чума свиней) за адресою: Харківська область, Золочівський район,с. Рогозянка.

Відповідно до Закону України « Про ветеринарну медицину» №361-v від 16.11.2006 року, п.7.6 Інструкції «Щодо профілактики та боротьби з африканською чумою свиней», №81 від 05.03.2014р., з території епізоотичного осередку ,зони захисту та зони нагляду забороняється  закупівля та переміщення живих свиней  м’яса з них, інших продуктів свинарства, а також їх реалізація на ринках та торгівельній мережі Дергачівської міської ради

Загальнонаціональній правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!»

 

З метою підвищення правової свідомості українців та інформування громадян щодо використання та захисту їхніх прав у повсякденному житті стартував загальнонаціональний правопросвітницький проект Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!».

 

В рамках проекту проводиться інформування населення та надання практичних рекомендацій щодо захисту прав громадян за найбільш актуальними напрямами.

 

Поширення знань та освітня місія сприяє залученню громадян до правової активності та правосвідомої поведінки.

 

Реалізація проекту відбувається шляхом об’єднання зусиль та інфраструктури Уряду, органів Міністерства юстиції, системи безоплатної правової допомоги, міжнародних партнерів та інших зацікавлених сторін.

 

Старт проекту відбувся 7 червня 2017. Проект презентовано Павлом Петренко та директором USAID Уейд Уорреном в Кабінеті міністрів України. Тривалість проекту становить 3 роки (2017–2019 роки).

 

До географії проекту віднесено всі міста України, включаючи віддалені селища, де функціонують центри та бюро системи безоплатної правової допомоги Мін’юсту.

 

Важливим елементом проекту є створення на базі Кабінету Міністрів України моніторингової групи для системного періодичного розгляду ключових справ щодо порушення прав громадян (поблоково).

 

Девіз проекту: ЗНАЮ! ДІЮ! ЗАХИЩАЮ!

 

Знаю свої права.

Користуюсь ними і знаю, що треба робити, коли мої права порушують.

Захищаю себе згідно з законами, а держава захищає мене і мої права.

 

Повідомлення проект у 2017 році

 Не знаєш, як вирішити спір?

Забирають бізнес? Відбирають майно?

Вимагають хабара за іспит чи навчання?

Як оформити договір оренди землі?

Як оформити виплату субсидій?

Не сплачуєш аліменти? Наслідки.

 Більше інформації про проект «Я МАЮ ПРАВО!» - на сайті prаvo.minjust.gov.ua та за номером 0 800 213 103 (єдиний контакт-центр системи безоплатної правової допомоги Мін’юсту).

 

 

Консультація міністра юстиції України Павла Петренка

Доброго дня, шановний пане Міністре! Виступаючи якось по телевізору Ви казали, що дуже часто антирейдерська комісія Міністерства юстиції не може ніяким чином вплинути на проблемну ситуацію, оскільки фактично жодних порушень з боку орендаря нема, адже власники земельних паїв підписують договори оренди, не читаючи їх і лише потім виявляють якісь проблемні моменти. Скажіть будь-ласка, як правильно оформити такий договір, щоб не потрапити у неприємну ситуацію? І як за наявності договору можна його змінити чи розірвати?

Олег Макогон

Чому необхідно підписувати договір оренди?

Право оренди земельної ділянки посвідчується договором оренди землі. Договір укладається між власником землі та орендарем у письмовій формі. За бажанням однієї із сторін він може бути посвідчений нотаріально.

Що треба вказувати у договорі?

У договорі має обов’язково міститися інформація про:

-        об'єкт оренди (кадастровий номер, місце розташування, розмір земельної ділянки);

-        строк дії договору оренди;

-        орендну плату (розмір, індексація, спосіб та умови розрахунків, строків, порядку її внесення і перегляду, відповідальність за несплату).

За згодою сторін у договорі оренди землі можуть зазначатися інші умови.

Що робити, якщо кадастрового номера на документі немає?

Якщо у Вас державний акт на земельну ділянку без присвоєного кадастрового номеру, необхідно звернутися до спеціалізованого підприємства щодо виготовлення технічної документації із землеустрою.

Після цього треба пройти реєстрацію в регіональному підрозділі Держгеокадастру та зареєструвати право власності в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

Якими можуть бути строки договору оренди та вартість оренди землі?

Мінімальний строк оренди для земельних ділянок сільськогосподарського призначення становить 7 років, а максимальний – 50 років.

Розмір орендної плати за землю встановлюється за згодою сторін. Проте ця сума не може бути меншою за 3% вартості земельної ділянки.

Чи можна змінити умови договору або розірвати його?

Зміна умов договору оренди землі чи розірвання цього договору здійснюється за взаємною згодою сторін.

У разі недосягнення згоди щодо зміни умов договору чи його добровільного розірвання спір вирішується в судовому порядку.

Розірвання договору оренди землі в односторонньому порядку не допускається, окрім випадків, коли така можливість прописана у самому договорі.

Куди звертатися, щоб уберегтися від проблем при передачі землі в оренду?

Щодо оформлення та державної реєстрації права оренди земельної ділянки Ви маєте право звернутись для отримання консультації до Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області за телефоном 752-12-63.

Також повідомляємо, що Ви маєте можливість звернутись до спеціалістів Головного територіального управління юстиції у Харківській області, що входять до складу мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів у Харківській області безпосередньо за місцем свого проживання.

Графік роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів у Харківській області розміщено на офіційному веб-сайті Головного територіального управління юстиції у Харківській області у розділі «Захист прав землевласників та землекористувачів».

Шановні мешканці м. Дергачі та Дергачівського району

 

Управління праці та соціального захисту населення Дергачівської районної державної адміністрації повідомляє, що
з 1 вересня 2017 року змінено юридичну та фактичну адресу.  На цей час місцезнаходження управління:

Харківська область, м. Дергачі, вул. 1 Травня 8а,
(поштовий індекс 62303).

(1 поверх приміщення Районного центру зайнятості)

 

Контактні телефони:

Назва відділу

Номер телефону

 

Код міста (05763)

Інформатор

30205

Гаряча лінія

20855

Відділ організації та координації соціальної роботи

34078

Відділ персоніфікованого обліку пільгового контингенту

20182

Відділ з питань управління персоналом

31006

Фінансово-господарський відділ

31006

Відділ з питань праці та соціально-трудових відносин

20182

Відділ з питань призначення грошових виплат та компенсацій

33180

Відділ з питань постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС та обслуговування інвалідів, ветеранів війни і праці

30205

Відділ державних соціальних інспекторів та контролю за призначенням і виплатою пенсій і допомог

34078

Відділ з питань забезпечення автоматизованої обробки інформації

20182

 

 

ІНТЕГРАЦІЯ ВПО В НАШУ ГРОМАДУ: ВИКЛИКИ І ПЕРСПЕКТИВИ

 

Протягом вересня-жовтня 2017 року у громадах Харківської, Запорізької та Дніпропетровської областей за підтримки Українського Фонду Соціальних Інвестицій пройдуть заходи на тему “Інтеграція ВПО в нашу громаду: виклики і перспективи” у форматі “Світове кафе”.

 

Заходи мають на меті мобілізувати ВПО, місцевих активістів, представників органів місцевого самоврядування (ОМС) та державних інституцій для налагодження діалогу, пошуку оптимальних шляхів інтеграції ВПО у життя громади, зародження, впровадження та подальшої підтримки громадських ініціатив, спрямованих на інтеграцію ВПО з залученням місцевих ресурсів.

 

Громади, в яких пройдуть заходи:

 

Світове кафе - соціальна технологія, яка дозволяє створити майданчик для обміну досвідом, планування і створення нових творчих ідей і продуктів в групах будь-якого розміру. Результати роботи заходу у форматі “Світове кафе” надихають учасників на діалог, на зміни, дозволяють генерувати нестандартні ідеї та рішення, формувати пріоритети для спільних дій. Комунікація вибудовується за такою схемою: вітальне слово, ознайомлення із правилами роботи кафе, робота у малих групах за столиками, обмін столиками, презентація результатів кожного столу і підведення підсумків

 

Для участі у заході потрібно попередньо зареєструватися за посиланням: https://goo.gl/forms/C69769rutGPS3pIN2. Після реєстрації учасник_ця зможе отримати більш детальну інформацію про програму, час та місце заходу.

 

Контактна особа: Тарас Тимчук, tarastymcuhk@gmail.com

 

Довідка

Український фонд соціальних інвестицій (УФСІ) є неприбутковою організацією, що створена з метою підтримки найменш соціально захищених верств населення, а також ініціатив територіальних громад і громадських організацій. Протягом 2015-2018 років Український фонд соціальних інвестицій впроваджуватиме Проект «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. УФСІ V», 1 фаза. Для реалізації першої фази проекту Уряду Німеччини виділив грант 9 млн. євро, який реалізується у Дніпропетровській, Запорізькій та Харківській областях.

 

Метою проекту є відновлення житлових будівель для внутрішньо переміщених осіб (соціальне житло: гуртожитки та квартири) та об’єктів соціальної інфраструктури, такі як, заклади школи та садки у населених пунктах, де поселились ВПО, а також, соціальних закладів для вразливих груп населення, переміщених із окупованих та небезпечних районів.    

 

Планується відновити низку об’єктів для забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб (ВПО), відновити об’єкти соціальної інфраструктури (школи, дитячі садки) в громадах, які приймають ВПО, а також три заклади соціального захисту, що приймають вразливі групи населення з числа ВПО.

 

Більше: http://usif.org.ua

Шановні Дергачівці!
З метою залучення громадської ініціативи до облаштування території Дергачівської міської ради, забезпечення позитивних змін в естетичному вигляді м. Дергачі, приведення територій підприємств, установ, організацій міста до належного санітарно-технічного стану, озеленення прибудинкових територій та забезпечення підготовки міста до святкування 357-ї річниці заснування міста Дергачі, 26-ї річниці Незалежності України, 74-ї річниці визволення міста Дергачі від фашистських загарбників, дбаючи про збереження загальнодержавних та місцевих традицій оголошується проведеня конкурсу «Місто кращого благоустрою». Огляд території міста комісією буде проведено з 01 липня по 01 серпня 2017 року.
Мешканці, які бажають взяти участь у конкурсі, можуть самостійно подати до міської ради фотознімки своїх прибудинкових територій у період проведення огляду.
Підсумки конкурсу і нагородження переможців відбудеться під час заходів, присвячених Дню міста Дергачі.
Конкурсна комісія Дергачівської міської ради.
Контактний телефон 3- 01-14

     

     

Державна прикордонна служба України

 

Важливою, почесною та відповідальною в усі часи була справа захисту  рубежів держави. Сьогодні у добу нових вимог та викликів, вона набула особливої ваги. Прикордонники України з честю та відданістю стоять на захисті недоторканості державного кордону, забезпечуючи цілісність і суверенітет України.

Невтомність і наполегливість, рішучість і самовідданість прикордонників є великим прикладом громадянської зрілості та відданого служіння Батьківщині.

 

Східне регіонального управління Державної прикордонної служби України здійснює прийом кандидатів на військову службу за контрактом.

Відбір здійснюється з числа патріотично налаштованих громадян України, які готові виконувати завдання на будь-якій ділянці державного кордону України.

Військова служба за контрактом у прикордонному відомстві це:

•    гарантія стабільного грошового забезпечення (від 7200 грн), у тому числі:

-    щорічна одноразова матеріальна допомога;

-    щорічна грошова допомога у разі вибуття у відпустку;

-    грошова допомога під час переїзду до нового місця служби;

•    щорічна обов’язкова відпустка тривалістю  від 30 до  45 діб;

•    додаткові відпустки (для навчання, соціальні, інші згідно законодавства);

•    пільгове обчислення загального стажу у співвідношенні 1:1,5 (рік за півтора);

•    можливість кар’єрного зростання та навчання у навчальних закладах Державної прикордонної служби України;

•    вільний вибір місця та умов служби по всій території Україні;

•    можливість служби за кордоном;

•    якісне безкоштовне медичне обслуговування;

•    пільговий відпочинок у відомчих санаторно – оздоровчих закладах;

•    безкоштовне харчування під час несення служби;

•    право на безкоштовне отримання житла або компенсація за наймання житла;

•    право на пенсію після 25 років вислуги;

•    інші соціальні гарантії встановлені законодавством.

 

З питань прийому на військову службу за контрактом звертатись у Окремий регіональний центр комплектуванняДержавної прикордонної служби України за адресою: м. Харків, провулок Інженерний, 7, тел. (057) 702-14-37

_______________________________________________________________________________________________

                 

   До уваги мешканців міста Дергачі !

        Виконавчий комітет Дергачівської міської ради повідомляє, що:

Відповідно до Наказу Управління Державного агентства рибного господарства у Харківській області від 01 березня 2017 року № 26 «Про встановлення весняно-літньої  заборони на лов риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Харківської області»

1. Визначити наступні строки заборони на промисловий, любительський і спортивний лов риби та інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах, що знаходяться в зоні діяльності Управління Державного агентства рибного господарства у Харківській області:

-   з 1 квітня до 10 червня 2017 року на водосховищах (любительський лов з 1 квітня по 10 червня 2017 року);

- з 1 квітня до 21 травня 2017 року на річках, в корінних водах (любительський лов з 1 квітня по 20 травня 2017 року);

- з 1 квітня до 30 червня 2017 року в придаткових водах річок (любительський лов з 1 квітня по 30 червня 2017 року);

2. Заборонити лов раків у водоймах Харківської області в нерестовий період, під час виношування ікри, личинок, першої та другої линьок з 1 квітня по 30 червня 2017 року і у період з 20 серпня по 30 вересня 2017 року, а також у темну пору доби (пізніше години від заходу сонця та раніше години до його сходу) із застосуванням підсвічування.

3. Забороняється організація змагань з рибальства та підводного полювання в період нересту риби.

4. Заборонити під час нересту проводити у рибогосподарських водних об’єктах та в прибережних захисних смугах днопоглиблювальні, вибухові, бурові, сейсмологічні роботи, видобуток гравію та піщано-ракушкової суміші, проводити забір води без ефективних рибозахисних пристроїв. На ділянках, оголошених органами рибоохорони нерестовищами (на Печенізькому, Червонооскільському, Краснопавлівському, Орільському водосховищах, річці Сіверський Донець з її придатковою системою водойм, а також на  всіх інших водосховищах, річках та їх кореневих водах області), в період нересту заборонити пересування всіх плавучих засобів, за винятком суден спеціально уповноважених органів, які здійснюють охорону водних  біоресурсів.

 

                    Дергачівська міська рада інформує! 
Обережно - бутулізм!

 Ботулізм - гостра токсикоінфекція, викликана паличкою Clostridium botulinum і її токсином, що міститься в неправильно приготовлених і збережених консервах. Захворювання реєструється повсюдно, окрім районів вічної мерзлоти. Присутність ботулотоксину в харчових продуктах не змінює їх органолептичних властивостей.

Збудники ботулізму широко поширені в природі. Вегетативні форми і спори виявляються в кишечнику різних домашніх і особливо диких тварин, водоплавних птахів, риб. Потрапляючи у зовнішнє середовище (ґрунт, мул озер і річок), спори довгостроково зберігаються і накопичуються. Практично всі харчові продукти, забруднені ґрунтом або вмістом кишечника тварин, птахів, риб можуть містити спори або вегетативні форми збудників ботулізму. Проте захворювання може виникнути тільки при вживанні тих, які зберігалися при анаеробних або близьких до анаеробних умовах без попередньої достатньої термічної обробки. Це можуть бути консерви, особливо домашнього приготування, копчені, в'ялені м'ясні та рибні вироби, а також інші продукти, в яких є умови для розвитку вегетативних форм збудників та токсиноутворення.

 Найчастіше реєструються захворювання, пов'язані з вживанням грибів домашнього консервування, копченої або в'яленої риби, м'ясних і ковбасних виробів, бобових консервів. Ці продукти частіше викликають групові, «сімейні» спалахи захворювань.

Якщо інфікований продукт твердофазний (ковбаса, копчене м'ясо, риба), то в ньому можлива, так звана, «гніздова» інфікованість збудниками ботулізму і утворення токсинів. Тому зустрічаються випадки захворювання на ботулізм, коли не всі особи, які вживали один продукт, хворіють. У даний час переважають захворювання, викликані отруєннями токсинами А, В або Е. Таким чином, основним шляхом передачі захворювання є харчовий, обумовлений вживанням консервованих у домашніх умовах продуктів харчування.

У питаннях профілактики ботулізму основним є дотримання чистоти сировини. Тому чим чистіше відмито городину перед консервуванням, чим ретельніше промита риба перед засолом, тем менше ймовірність потрапляння до продукту збудника ботулізму.

Рибу перед засолом у домашніх умовах необхідно звільнити від нутрощів, ретельно промити зовнішню й внутрішню поверхні. Гриби складно повністю звільнити від мікрочастинок ґрунту, тому не рекомендується консервувати їх у герметично закритих банках у домашніх умовах.

При домашньому консервуванні, особливо овочів, що містять мало природної кислоти, необхідно додавати за рецептурою оцтову, лимонну кислоти, тому що збудник ботулізму не любить кисле середовище. Важливо добре стерилізувати банки й кришки безпосередньо перед закладкою в них продуктів. При консервуванні в домашніх умовах, особливо м'ясних і рибних продуктів, необхідно проводити тиндалізацію (протягом двох діб прогрівати при температурі 100°С 5 хвилин для переходу спор у вегетативну форму), після чого простерилізувати консерви при температурі 100°С - не менше 40 - 60 хвилин з подальшою їх герметичною упаковкою. Найменше здуття кришки — причина для категоричної відмови від уживання в їжу вмісту даної банки.

Також необхідно категорично виключити придбання виготовлених у домашніх умовах консервів, в’яленої, копченої, солоної риби й інших продуктів харчування в місцях несанкціонованої торгівлі у приватних осіб.

У випадку появи симптомів захворювання слід негайно звернутися до лікаря.

З   метою   попередження  харчових  отруєнь  необхідно  дотримуватись  наступних рекомендацій:

не   брати   в   дорогу   та   на   відпочинок   продукти,   що   швидко   псуються;
- швидкопсуючі продукти зберігати тільки в холодильнику та обов’язково дотримуватись термінів їх реалізації;

-   ретельно проварювати, тушкувати і просмажувати харчові продукти, особливо

консервовані,   безпосередньо   перед   вживанням.   Залишки   їжі   на   наступний   день   перед
вживанням обов’язково прокип’ятити чи                                 протушкувати;

-  сирі   і   варені   продукти   при   приготуванні   їжі   обробляти   окремим   розроблювальним
інвентарем (ножі, дошки);

- захищати харчові продукти і продовольчу сировину від випадкових забруднень,
зберігати їх у закритому                        посуді;

-  не    купувати    продукти    харчування    на    стихійних    ринках    з    рук    у    приватних    осіб.

У випадку виявлення перших ознак харчового отруєння (слабкість, підвищення температури тіла, нудота, біль в животі, блювання, пронос тощо) не займайтесь самолікуванням, а терміново зверніться до найближчої лікувальної установи за допомогою медпрацівників.

Пам’ятайте: хворобу легше попередити, ніж лікувати. Будь-яке отруєння не проходить безслідно. Бережіть своє здоров’я і здоров’я близьких, а особливо дітей. Прислухайтесь до вищевказаних порад.

Про запобігання пожеж під час літнього відпочинку і оздоровлення

Літні канікули для дітей  –  пора відпочинку та розваг, однак для дорослих – це  досить непростий і відповідальний період. З метою збереження життя і здоров’я дітей важливо під час літніх канікул проводити роз’яснювальну роботу про запобігання виникнення пожеж. Пояснюйте їм, що  ігри з сірниками є дуже небезпечними, навчайте правильно користуватись газовими побутовими приладами, обмежте доступ до легкозаймистих та вибухонебезпечних речовин. Навчайте дітей правильно діяти у разі виникнення пожежі, зокрема, повідомити про займання в пожежну частину. У разі пожежі  телефонуй за номером 101, чітко і ясно назви адресу й місце виникнення пожежі.

У деяких сім’ях дорослі розуміють свої помилки лише тоді, коли лихо приходить до їх оселі. Тому пильність батьків найнеобхідніша в питанні попередження розведення багать у лісах, поблизу полів та легкозаймистих матеріалів.

Щоб уберегти дитину від біди, треба пам'ятати та дотримуватись наступних правил:

під час відпочинку на природі:

- не залишайте непогашені вогнища, утримайтесь від розкладання вогнищ у спекотний і посушливий період;

- не спалюйте сміття і відходи.

якщо ви опинилися в осередку пожежі:

- не панікуйте та не приймайте поспішних, необдуманих рішень;

- не тікайте від полум'я, що швидко наближається, у протилежний від вогню бік, а долайте крайку вогню проти вітру, закривши голову і обличчя одягом;

- з небезпечної зони, до якої наближається полум'я, виходьте швидко, перпендикулярно напряму поширення вогню;

- якщо втекти від пожежі неможливо, то вийдіть на відкриту місцевість чи галявину, ввійдіть у водойму або накрийтесь мокрим одягом і дихайте повітрям, що знаходиться низько над поверхнею землі — повітря тут менш задимлене, рот і ніс при цьому прикривайте одягом чи шматком будь-якої тканини;

- гасити полум'я невеликих низових пожеж можна, забиваючи полум'я гілками листяних порід дерев, заливаючи водою, закидаючи вологим ґрунтом та затоптуючи ногами;

- під час гасіння пожежі не відходьте далеко від доріг та просік, не упускайте з виду інших учасників гасіння пожежі, підтримуйте з ними зв'язок за допомогою голосу;

- будьте обережні в місцях горіння високих дерев, вони можуть впасти і травмувати вас;

- особливо будьте обережні у місцях торф'яних пожеж, враховуйте, що там можуть створюватися глибокі вирви, тому пересувайтеся, перевіряючи палицею глибину шару, що вигорів;

- після виходу з епіцентру пожежі повідомте місцеву адміністрацію та пожежну службу про місце, розміри й характер пожежі.

якщо пожежа застала вас у приміщенні:

- ви прокинулися від шуму пожежі і запаху диму, не сідайте в ліжку, а скотіться з нього просто на підлогу;

-повзіть по підлозі під хмарою диму до дверей вашого приміщення, але не відчиняйте їх одразу;

-обережно доторкніться до дверей зворотнім боком долоні, якщо двері не гарячі, то обережно відчиніть їх та швидко виходьте;

- якщо   двері   гарячі, не відчиняйте їх, дим та полум'я не дадуть змоги вам вийти;

- щільно зачиніть двері, а всі щілини і отвори заткніть будь-якою тканиною, щоб уникнути подальшого проникнення диму, та поповзом повертайтеся у глибину приміщення і вживайте заходів до порятунку;

- присядьте, глибоко вдихніть повітря, відчиніть вікно, висуньтеся та гукайте: «Допоможіть, пожежа!»;

- ви не в змозі відчинити вікно — розбийте віконне скло твердим предметом та приверніть увагу людей,   які   можуть викликати пожежну команду;

- якщо ви вибралися через двері, зачиніть їх і поповзом пересувайтеся до виходу з приміщення;

- обов'язково зачиніть за собою всі двері;

- під час пожежі заборонено користуватися ліфтами;

- якщо ви перебуваєте у висотному будинку, не біжіть униз крізь вогонь, а користуйтеся можливістю врятуватися на даху будівлі.

У всіх випадках, якщо ви в змозі, зателефонуйте  «101» і викличте пожежну команду.

 ______________________________________________________________

До уваги мешканців міста Дергачі!

На виконання закону України  «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо охорони тваринного світу» (№332-VII від 09.04.15.) Дергачівська міська рада інформує про те, що у період масового розмноження диких тварин, з 1 квітня по 15 червня, ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ проведення робіт та заходів, які є джерелом підвищеного шуму (пальба, вибухові роботи, феєрверки, рубка лісу тощо) в місцях можливого находження тварин.

Представництво України при Європейському Союзі листом від 21 квітня 2017 року №3111/14-186-745 повідомило Мінрегіон про оголошення 7 квітня Європейською Комісією конкурсу з відбору проектів для фінансування в рамках ініціативи Європейського Союзу "Мери за економічне зростання"

Щодо реалізації ініціативи ЄС " Мери за економічне зростання"

На виконання листа Харківської обласної державної адміністрації від 05.04.2017 року № 01-53/ 2556, відповідно регіональної Програми забезпечення публічної безпеки і порядку в Харківській області на 2016-2017 роки, затвердженої рішення Харківської обласної ради від 14 квітня 2016 року № 106-VII, розроблені пам’ятки «Дитина наш спадок», «Запобігання насильству в сім’ї» та «Злочини ненависті». 

Сегрегація – це явище, під яким розуміють політику або практику поділу расових або етнічних груп населення. Це може проявлятися в обмеження чи заборону спільного проживання, навчання і/ або роботи, інших форм соціальної діяльності.

Мікросегрегація – включає в себе розмежування присутності у певних місцях для різних етнічних груп населення (наприклад, транспорт. Парки, школи, перукарні, кафе, ресторани).

Приклад – у США до шістдесятих років минулого століття існував подібний поділ білого і чорношкіого населення.

Мезосеграція – відділення однієї частини населення від іншої всередині міста по районах (приклад –гетто);

Макросегрегація – поділ народів по великих територіях (приклад –резервації).

Не слід плутати сегрегацію з дискримінацією. Дискримінація – більш загальне явище. Не обов’язково включає сегрегацію.

Різниться сегрегація де-юре і де-факто. В більшості країн, де колись існувала адміністративна сегрегація, вона до цих пір може існувати де-факто.

Ксенофобія (від грец. (ксенос), що означає «чужинець», «незнайомець», та (фобос), що означає нев’язливий страх стосовно чужинців чи просто чогось незнайомого, чужоземного або страх перед чужоземцями та ненависть до них.

Об’єктами ксенофобії можуть бути як конкретні групи – представники чужої релігії, раси, нації, держави тощо, так і всі «чужі»

Розрізняють дві основні форми ксенофобії.

1. Перша спрямована на групу всередині суспільства, що вважається чужою і шкідливою для суспільства, наприклад нові іммігранти, біженці, трудові мігранти, ЛГБТ.

2.Об’єктом другої форми ксенофобії є переважно культурні елементи, що вважаються чужими.Культурна ксенофобія є часто вузькоспрямованою на певні прояви впливу «інших» традицій (наприклад, поширення нетрадиційної для даної країни, релігії, свят).

Ксенофобія по своїй суті наближена до таких понять як расизм, екстремізм, нетолерантність, дискримінація, етнофобія. Злочини, що вчиняються на грунті расизму та ксенофобії, інколи називають «Злочинами ненависті»

ЗНАЧЕННЯ ЦИХ СЛІВ МАЄ ЗНАТИ КОЖЕН

 

Телефони:

ОФІЦІЙНЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО НЕПРИПУСТИМІСТЬ

ВЧИНЕННЯ НАСИЛЬСТВА

 

Члену сім’ї,  який вчинив насильство в сім’ї, виноситься офіційне попередження про неприпустимість вчинення насильства в сім’ї, за умови відсутності в його діях ознак злочину, уповноваженими підрозділами органів Національної поліції, про що йому повідомляється під розписку.

Офіційне попередження про неприпустимість вчинення насильства в сім’ї може бути винесено осудній особі, яка на момент його винесення досягла 16-річного віку.

У разі вчинення особою насильства в сім’ї. Після отримання нею офіційного попередження про неприпустимість вчинення насильства в сім’ї, ця особа направляється до кризового центру. Проходження корекційної програми для такої особи є обов’язковим

 

Захисний припис

1. Він виноситься працівниками Національної поліції за погодженням з начальником органу поліції і прокурором відносно правопорушника після отримання ним офіційного попередження.

2.Не підлягає погодженню при наявності в діях особи ознак злочину.

3. Може бути винесений до осудної особи, яка досягла 16-річного віку.

Захисним приписом забороняється:

1.чинити будь-які конкретні акти насильства в сім’ї;

2.отримувати інформацію про місце перебування жертви насильства в сім’ї та розшукувати її, якщо вона перебуває

за власним бажанням у невідомому правопорушникові місці;

3.відвідувати жертву насильства в сім’ї, якщо вона тимчасово перебуває

не за місцем спільного проживання членів сім’ї;

Вести телефонні переговори  жертвою насильства в сім’ї.

Якщо ви стали жертвою насилля звертайтесь за телефонами:

національна «гаряча лінія» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінаці 0-800-500-335 або 386

ОБЕРЕЖНО! ТОРГІВЛЯ ЛЮДЬМИ!

Основні способи втягнення дітей в торгівлю людьми:

 Як запобігти викраденню:

 Якщо Ви їдете навчатись за кордон, перед виїздом Вам необхідно знати:

1. Торгівля людьми або здійснення іншої незаконної угоди об’єктом якої є людина, а так само вербування, переміщення, переховування, передача або одержання людини, вчинені з метою експлуатації, з використанням обману, шантажу чи уразливого стану особи, - караються позбавленням волі на строк від 3 до 8 років;

2. Дії, передбачені у п.1, вчинені щодо неповнолітнього або поєднані з насильством, яке не є небезпечним для життя чи здоров’я потерпілого чи його близьких, або з погрозою застосування такого насильства, - караються позбавленням волі на строк від 5 до 12 років з конфіскацією майна або без такої.

3. Дії, передбачені у пп. 1,2 вчинені щодо малолітнього, або поєднані з насильством, небезпечним для життя або здоров’я потерпілого, чи його близьких, або з погрозою застосування такого насильства, або якщо вони спричинили тяжкі наслідки, - караються позбавленням волі на строк від 8 до 15 років з конфіскацією  майна або без такої.

 «Під експлуатацією людини слід розуміти всі форми сексуальної експлуатації, використання в порнобізнесі, примусову  працю, рабство або звичаї, подібні до рабства, підневільний стан, залучення в боргову кабалу, вилучення органів, проведення дослідів над людиною без її згоди, усиновлення (удочеріння) з метою наживи, втягнення у злочинну діяльність, використання у збройних конфліктах, тощо».

ДІТИ – НАШ СПАДОК

Корисні телефони:

- 0-800-500-255 або 772 – Національна дитяча «гаряча лінія»;

- 0-800-500-335 або 386 – Національна «гаряча» лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації;

- (05763) 3-40-78 – управління праці та соціального захисту населення Дергачівської райдержадміністрації;

- (5763) 3-20-96 -  центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Дергачівської райдержадміністрації.

             - (05763)-3-02-91- Дергачівський районний відділ ГУ НП України в Харківській області.

 

 __________________________________________________________________________________________________________________

 

 

Управління праці та соціального захисту населення Дергачівської районної державної адміністрації повідомляє, що відповідно до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 р. № 848 п. 20   надання раніше призначеної субсидії припиняється громадянам, які не сплачують вартість фактично спожитої послуги з урахуванням розміру призначеної субсидії.

            Так, станом на 01.04.2017 р. за поданням ТОВ «Харківгаз збут» таких неплатників налічується 1596 домоволодінь. Тому, управління праці припиняє надання субсидії таким громадянам.

            Для поновлення субсидії, громадянин повинен у місячний термін надати підтверджуючий документ про сплату заборгованості.

            Списки осіб, яким припинено надання субсидії будуть розміщені у файлі

Додаток 1

Тел. для довідок: 3-31-80, 2-01-82  адреса: м. Дергачі, вул. Залізнична, 31.  

  Начальник управління

   праці та соціального захисту населення                              Н.Ю.Приходько

 _______________________________________________________________

УВАГА! 

11.04.2017 року  у місті Дергачі відбудеться плановий відлов бродячих тварин!

До уваги представників громадських формувань !!!

Неприбуткові підприємства, установи та організації, з метою включення до нового Реєстру неприбуткових установ та організацій зобов’язані до 1 липня 2017.року привести свої установчі документи у відповідність із нормами Податкового кодексу України та у цей термін подати копії таких документів до контролюючого органу.

Звертаємо Вашу увагу, що як показав досвід, кількість звернень за отриманням відповідної адміністративної послуги збільшилась в чотири рази за два місяця до кінця 2016 року, що відповідно до чинного на той час законодавства було граничним строком для приведення у відповідність установчих документів. Таким чином, це призвело до значного збільшення черг та зростання соціальної напруги у відповідній сфері, якої можна було б уникнути рівномірно розподіливши кількість звернень шляхом своєчасного подання документів для державної реєстрації.

Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області закликає представників громадських формувань звернутись як найшвидше з документами для державної реєстрації змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, тобто для державної реєстрації нової редакції установчих документів.

_________________________________________________________________________________________________________

Управління праці та соціального захисту населення Дергачівської районної державної адміністрації

Інформує:

Абоненти, які користуються субсидією і по газопостачанню є  заборгованість терміново до 24 березня 2017 року погасити борги, інакше субсидія буде припинена.

__________________________________________________________________________________________________

Увага! Конкурс!

Запрошуємо до пошуку кращих історій розвитку громад. Позитивний вплив децентралізації, формування спроможних громад, висвітлення особливостей укладу життя у громадах та вдалих місцевих ініціатив, якісні результати реформ - ці та багато інших тем можуть надихнути жителів Харківщини рухатись уперед, не зупиняючись на досягнутому.

У рамках Конкурсу передбачені наступні номінації:

- «Краща публікація у друкованому ЗМІ»;

- «Краща онлайн-публікація»;

- «Кращий радіоматеріал»;

- «Кращий відеоматеріал»;

- «Краща публікація у шкільному ЗМІ».

Для участі у конкурсі потрібно заповнити онлайн-заявку (https://goo.gl/forms/1LQKiaH4zNB0XvRs1).

Прийом заявок та матеріалів: до 31 березня 2017 року.

До участі у Конкурсі допускаються матеріали, створені у 2016 - 2017 р.

Автори, які стали переможцями конкурсу у відповідних номінаціях, нагороджуються преміями та дипломами:

1 премія – 7 тис. грн., 2 премія – 5 тис. грн., 3 премія – 3,0 тис. грн. у кожній з номінацій.

Нагородження переможців відбудеться у червні до Дня журналіста. 

Рішенням Харківської обласної ради від 8 грудня 2016 року № 311-VII запроваджено проведення щорічного конкурсу журналістських робіт "Історії успіху громад".

З умовами Положення про Конкурс можна ознайомитись на сайті Харківської обласної ради (http://oblrada-kharkiv.gov.ua) у розділі "Конкурси, гранти".

Запитання, що виникатимуть у зв'язку із участю у Конкурсі, можна поставити за тел. (057) 700-53-05, (057) 715-73-63 або надіслати їх на електронну адресу: pressa@oblrada.kharkov.ua.

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Повідомлення

з 01 березня 2016 року стали недіючими номери безкоштовних телефонних сервісів державної служби зайнятості - інформаційно-довідковох телефонної системи 0-800-50-50-60 та 730 з мобільного.

_________________________________________________________________________________________________________________

Україна

Харківська область

Дергачівський район

Дергачівська міська рада

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

 

 

Від  15 березня 2017 року                                                                № 21

 

Про удосконалення роботи з

надання інформації по запитам

 громадян

 

Керуючись ст.ст.50,59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,   відповідно до Закону України «Про звернення громадян»,з метою забезпечення ефективної роботи виконавчого комітету Дергачівської міської ради в частині надання інформації за зверненнями громадян  щодо встановлення фактичних даних:

1.Встановити дні для надання довідок за зверненнями громадян щодо встановлення фактичних даних :

 

Дні надання довідок

Часи роботи

тип довідки

Понеділок

 

З 9-00 до 17-00

 

Перерва

з 12-00до12-45

Довідки про склад сім’ї;

Довідки про зареєстрованих осіб;

 

 

Вівторок

З 8-00 до 17-00

 

Перерва

з 12-00до12-45

 

Довідки про реєстрацію місця проживання(додаток 13);

Середа

 

З 9-00 до 17-00

 

З 8-00 до 17-00

 

Перерва

з 12-00до12-45

 

 

 

Довідки про склад сім’ї;

Довідки про зареєстрованих осіб;

 

Зняття з реєстрації померлих осіб та внесення змін в облікові дані;

Четвер

З 8-00 до 17-00

 

Перерва

з 12-00до12-45

 

Довідки про реєстрацію місця проживання (додаток 13);

П’ятниця

З 9-00 до 15-45

 

Перерва

з 12-00до12-45

 

Довідки про склад сім’ї;

Довідки про зареєстрованих осіб;

 

 

2.  Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою. 

Секретар міської ради     К.І.Бондаренко

 

 

Повідомлення  про оприлюднення проекту

зміни вартості  1-ї нормо-години виконуваних робіт

 Комунального підприємства технічної інвентаризації  «Інвенрос»

Необхідність перегляду вартості норм-години виконуваних робіт для замовників фізичних та юридичних осіб, затвердженої  рішенням  Дергачівської міської ради  № 53 від 15 березня 2016 року викликана низкою об’єктивних чинників.

Законом «Про державний бюджет України на 2017 рік» № 1801-VIІІ від 21.12.2016 року встановлено розмір мінімальної заробітної плати   на рівні 3200,00 грн. з 01 січня 2017 року, внесено зміни до законодавства, що регулює нормування та оплату праці,  зайнятість  та соціальний захист населення, оподаткування. Крім того, підписана Галузева угода між Міністерством інфраструктури України та Центральним комітетом профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення України на 2017-2018 роки, яка встановлює більш високі, ніж мінімально встановлені законодавством, гарантії у сфері соціальної політики та трудових відносин суб’єктів угоди.

  Зростання собівартості нормо-години  викликане передусім збільшенням фонду оплати праці та, як наслідок, податкового навантаження з єдиного соціального внеску. Також істотне значення має здорожчання комунальних послуг, вартості оренди виробничих приміщень, вартості обслуговування комп’ютерної техніки, цін на  матеріали. З урахуванням вищевикладеного вартість нормо-години виконуваних робіт, встановлена Рішенням № 53  від 15.03.2016 року відшкодовує собівартість нормо-години виконуваних робіт лише на 69,78%, що не дає змогу підприємству покращувати якість послуг,  що надаються, та може призвести до негативних  фінансових  наслідків для підприємства в цілому.

  Враховуючи вищевикладене, на виконання статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації», з метою недопущення зниження якості  послуг з технічної інвентаризації та виготовлення технічної  документації , недопущення скорочення штату Комунальне підприємство  технічної інвентаризації  «Інвенрос»  виносить на публічне обговорення проект зміни вартості нормо-години виконуваних робіт.

 Пропозиції та зауваження будуть прийматися в письмовій формі від громадян, юридичних осіб, об’єднань протягом місяця до розробника проекту Комунального підприємства технічної інвентаризації  «Інвенрос»  за адресою: 62300, м. Дергачі, вул. Сумський шлях, 79 Б тел. 3-31-85. 

          Проект зміни вартості нормо-години виконуваних робіт  розміщено на офіційному веб-сайті http://dergachi-mr.gov.ua,інформаційних стендах у міській раді та приміщенні Комунального підприємства технічної інвентаризації  «Інвенрос».

Директор  Комунального підприємства технічної інвентаризації  «Інвенрос»    Кантемир О.О.

Комунальне підприємство технічної інвентаризації

«Інвенрос»

Калькуляція вартості 1-ї нормо-години виконуваних робіт

Статті витрат

Сума (грн.)

1. планова середньомісячна заробітна плата

2. нарахування на заробітну плату 22%

3. планова величина інших операційних   витрат

4.планова  повна собівартість

5. рентабельність 10%

6. планові доходи

65017,60

14303,87

7085,23

86406,70

8640,67

95047,37

 

 вартість 1-ї нормо-години, визначена за формулою ПД/165,5/5,5, де ПД- планові доходи; 165,5 – середньомісячна норма робочого часу;

5,5- кількість працівників виробничого персоналу

 

104,42

 

 

 

 

 

 

Бухгалтер                                                                                        Приходченко Л.О.

 

Економіст                                                                                        Кантемир І.В.

_________________________________________________________________________________________________

Повідомлення про оприлюднення проекту зміни вартості надання послуг громадянам з поховання та постачання ритуальних товарів КП «Дергачівська міська ритуальна служба»

Необхідність перегляду вартості надання послуг громадянам з поховання та постачання ритуальних товарів виникла у зв’язку з тим, що діючі ціни, які були затверджені рішенням виконкому Дергачівської міської ради ще у 2015році (рішення№58 від 14.04.2015 р), не відповідають фактичним витратам та не забезпечують якісну роботу комунальної служби. На даний час діючий тариф відшкодовує собівартістьпослуг лише 60%. Заперіоддіїзатвердженої вартості послугзначнозрославартістьвсіх складових витрат. Значно зросла мінімальна заробітна плата, підвищився тариф на електроенергію в 4 рази, зросли ціни на паливно-мастильні матеріали: на бензин в 3,2 рази, на дизпаливо в 2,7 рази. Ці фактори негативно впливають на якість надання послуг та роботу підприємства в цілому. Враховуючи вищевикладене, на виконання статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації», з метою регулювання надання якісних ритуальних послуг та реалізації предметів ритуальної належності міське комунальне підприємство «Дергачівська міська ритуальна служба” виносить на публічне обговорення проект зміни вартості надання послуг громадянам з поховання та постачання ритуальних товарів.
Пропозиції та зауваження будуть прийматися в письмовій формі від громадян, юридичних осіб, об’єднань протягом місяця до розробника проекту КП «Дергачівська міська ритуальна служба» “ за адресою: 62300, м. Дергачі, вул. Незалежності, 53, тел. 3-02-95
Проект зміни вартості надання послуг громадянам з поховання та постачання ритуальних товарів розміщено на офіційному веб-сайті http://dergachi-mr.gov.ua,інформаційних стендах у міській раді та приміщенні КП «Дергачівська міська ритуальна служба».

Директор КП “Дергачівська міська ритуальна служба” Д.В.Крамін

Вартість надання послуг громадянам з поховання та постачання ритуальних товарів КП « Дергачівська міська ритуальна служба»

 

 1. Виклик агента ритуальної служби для оформлення замовлення на організацію та проведення поховання – 70,20 грн.
 2. Копання могили ( викопування могили, закопування могили, формування намогильного насипу, одноразове прибирання  території біля могили) влітку – 1000,26 грн; взимку – 1496,22 грн.
 3. Монтаж та демонтаж намогильної споруди при організації поховання в існуючу могилу, в землю демонтаж огради влітку – 150,65 грн.; взимку – 201,39 грн.
 4. Перенесення труни з тілом покійного (додому , до квартири в багатоповерховому будинку, до моргу; з дому , квартири, моргу тощо до місця поховання до 50 м.) – 107,85 грн.

            Перенесення труни з тілом покійного (додому , до квартири в багатоповерховому будинку, до моргу; з дому , квартири, моргу тощо до місця поховання більше 50 м) – 120,55 грн.

            Перенесення труни з тілом покійного (додому , до квартири в багатоповерховому будинку, до моргу; з дому , квартири, моргу тощо до місця поховання більше 70 м) – 145,90 грн.

            Перенесення труни з тілом покійного (додому , до квартири в багатоповерховому будинку, до моргу; з дому , квартири, моргу тощо до місця поховання більше 100 м)-183,95 грн.

 1. Доставка замовникові ритуальних атрибутів для організації поховання – 186,00 грн/час
 2. Навантаження, розвантаження  та перенесення ритуальних атрибутів – 26,65 грн.
 3. Транспортні послуги ,що надаються у провесі організації поховання- 236,80 грн./час.
 4. Послуги організатора обряду поховання -90,95 грн.
 5. Виготовлення металевої намогильної таблички, хреста, або тимчасового пам’ятного знака – згідно розрахунку вартості;
 6. Встановлення металевої намогильної таблички, хреста, або тимчасового пам’ятного знака –32,32 грн.
 7. Кремація тіл померлих згідно розрахунку фактури КП « Ритуал» м. Харків.
 8. Зберігання урн з прахом померлих у крематорії згідно розрахунку фактури КП « Ритуал» м. Харків.
 9. Продаж стандартної труни оббитої необбитої – 450,95 грн.
 10. Продаж траурних стрічок 5,00-50,00 грн/м.
 11. продаж стандартних похоронних вінків – 85,00-1500,00 грн.
 12. написання тексту на траурній стрічці – згідно розрахунку вартості.
 13. Поховання та під поховання урни з прахом в існуючу могилу, в землю – в літку 309,90 грн., взимку -417,60 грн.
 14. Виконання замовлення у вихідні дні -78,10 грн.
 15. Терміновість – 88,68 грн.
 16. Оформлення бухгалтерських документів – 27,27 грн.
 17. Оформлення свідоцтва про поховання – 6,89 грн.
 18. Одноразова допомога на утримання в належному естетичному та санітарному стані кладовища : влітку 1244,00 грн., взимку – 592,00 грн.

22.1 героям Радянського Союзу; повним кавалерам ордена Слави; особи, нагороджені чотирма і більше медалями   "За відвагу"; учасники бойових дій, інваліди війни,      прирівняні до них Героям Соціалістичної Праці;  Героям України  повним кавалерам ордена Трудової Слави-

23. Домовина соціальна оббита- 616,25 грн.

Ритуальні приладдя    в т.ч

Покривало

 

 

 

 

Тарифи встановлюються від закупочної ціни з доданням 10- 60% націнки на ритуальні предмети

Подушка

Рушник на хрест

Тапочки

Шарф, косинка

Ритуальний комплект (хрестик, свічки и т.д)

Вінки             не стандартні

Рушникова тканина

Платки носові

Табличка

Хрест дерев’яний

 

Домовина      не стандартна

 

На предмети ритуальної належності в ідсутні у переліку, тарифи встановлюються від закупочної ціни з доданням 10 - 60% ПДВ не передбачено

____________________________________________________________________________________________________________

                                                                 ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ МІСТА!

 

    З метою поліпшення взаємодії між суб’єктами надання адміністративних послуг, місцевою владою та громадянами міста , Дергачівська міська рада доводить до вашого відома ініціативи Уряду з наближення процедури надання адмінпослуг до споживачів, а саме:

1. Постановою від 07.12.2016 № 921 Кабінет Міністрів України затвердив новий Порядок організації та ведення військового обліку призовників та військовозобов'язаних. Постанова набула чинності 19 грудня 2016 року.

Відповідно до пункту 58 Порядку реєстрація (зняття з реєстрації) місця проживання призовників і військовозобов'язаних може здійснюватися тільки при наявності в їхніх військово-облікових документах відомостей з районного (міського) військового комісаріату про зняття з військового обліку або перебування на військовому обліку за новим місцем проживання.

Як і раніше, для реєстрації чи зняття з реєстрації місця проживання осіб призовного віку і військовозобов'язаним необхідно надавати документ, який підтверджує перебування на військовому обліку - військовий квиток, тимчасове посвідчення або посвідчення про приписку до військової дільниці (так зване «приписне свідоцтво»). Але в новому Порядку з'явився принцип територіальності. Орган реєстрації тепер зобов'язаний перевіряти наявність в цих документах відмітки з військового комісаріату того району, де заявник хоче зареєструватися.

Крім того, новий Порядок регламентує систему взаємодії між органом реєстрації місця проживання та місцевими військовими комісаріатами. Постанова Кабміну зобов'язує регулярно інформувати місцеві військові комісаріати про реєстрацію (зняття з реєстрації) місця проживання військовозобов'язаних і призовників, сприяти роботі з постановки на військовий облік і виявлення порушників правил військового обліку.

2. Уряд зробив черговий крок у напрямку запровадження європейських стандартів захисту прав власності, економічних інтересів громадян та інвесторів. Зокрема, постановою Кабінету Міністрів України від 21.12.2016 № 990 затверджено Порядок здійснення контролю у сфері державної реєстрації. Міністерство юстиції здійснюватиме контроль за діяльністю суб'єктів державної реєстрації та державних реєстраторів не тільки при розгляді скарг на рішення, дії або бездіяльність у сфері державної реєстрації, а й шляхом постійного моніторингу реєстраційних дій в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно. Прийнятий Порядок визначає підстави та критерії проведення такого моніторингу реєстраційних дій. Виявлення в процесі моніторингу порушень порядку державної реєстрації є підставою для проведення Мін’юсту камеральної перевірки державних реєстраторів та/або суб'єктів державної реєстрації. Крім того, документом передбачено складання протоколу про адміністративне правопорушення, у разі виявлення за результатами моніторингу реєстраційних дій фактів неподання юридичною особою державному реєстратору інформації про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи.

   Для отримання громадянами міста повної та актуальної інформації щодо надання відповідних адмінпослуг, керуючись принципом державної політики з відкритості та прозорості роботи органів влади надаємо для ознайомлення постанови Кабінету Міністрів України від 07.12.2016 № 921 «Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних» та від 21.12.2016 № 990 «Про затвердження Порядку здійснення контролю у сфері державної реєстрації» 

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ 
ПОСТАНОВА

від 7 грудня 2016 р. № 921 
Київ

Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних

http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/921-2016-п

_________________________________________________________________________________________________________________

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ 
ПОСТАНОВА

від 21 грудня 2016 р. № 990 
Київ

Про затвердження Порядку здійснення контролю у сфері державної реєстрації

http://zakon0.rada.gov.ua/laws/show/990-2016-п

_______________________________________________________________________________________________________________

додатки 

Громадські слухання містобудівної документації

Оголошення про проведення громадських слухань містобудівної документації «Детальний план території кварталу виробничої зони частини колишнього комплексу заводу ім. Малишева по вулиці Залізничній, № 23-А та № 25-А в місті Дергачі Харківській області» 

УКРАЇНА

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

ДЕРГАЧІВСЬКИЙ РАЙОН

ДЕРГАЧІВСЬКА міська рада

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

 

Від 10 жовтня 2016 року                                                                 № 178

 

Про початок опалювального сезону 2016-2017 рр.

 

         На виконання розпорядження головиДергачівської РДА від 07.10.2016р. № 471 «Про початок опалювального періоду», відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року №630 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору  про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення» (зі змінами), розпорядження голови ХОДА від  07.10.2016р. № 440 «Про початок опалювального періоду», у зв’язку з встановленням середньодобової температури зовнішнього повітря нижче +8 °С,  керуючись пунктом 19 частини 3 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

 1. Розпочати опалювальний сезон 2016-2017 рр. з 10 жовтня 2016 року.
 2. Запропонувати Дергачівському УНГГ ПАТ «Харківгаз» (Бардецький А.В.) забезпечити своєчасне включення газових опалювальних приладів  відповідно до вимог чинного законодавства України.
 3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника Дергачівського міського голови Кисіля В.Ю..

Дергачівський міський голова                                                О.В.Лисицький

Проект розпорядження              

вносить:                                        перший заступник

 міського голови                        В.Ю.Кисіль                      

        

Погоджено:                               спеціаліст І категорії –

                                                юрист                                                                 І.В.Попова

                                                                      

                                                                      

 

 

 

 

 

 

 

 

 Дергачівська міська рада

 

ХІІ сесія VІI скликання

 

РІШЕННЯ 

 

Від  25 липня 2016 року                                                                                                        № 23

 

Про  розроблення  детального  плану  території кварталів садибної житлової забудови в районі в’їзду Матюшенка, вул. Матюшенка та вул. 1 Травня в м. Дергачі Харківської області

 

 

            Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 10, 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку розроблення містобудівної документації, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 № 290, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 20.12.2011 за № 1468/20206 (зі змінами), Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» (зі змінами), враховуючи звернення громадян, пропозиції сектору містобудування та архітектури Дергачівської районної державної адміністрації, міська рада, -

ВИРІШИЛА:

1. Дергачівській міській раді виступити замовником розроблення детального плану території кварталів садибної житлової забудови в районі в’їзду Матюшенка, вул. Матюшенка та вул. 1 Тарвня в м. Дергачі Харківської області (надалі – детальний план).

2. Фінансування робіт з розроблення детального плану здійснити за рахунок джерел, не заборонених законодавством.

3. Виконавчому комітету Дергачівської міської ради забезпечити:          

3.1. Оприлюднення даного рішення на офіційному веб-сайті міської ради.

3.2. Проведення заходів, пов’язаних з розробкою детального плану відповідно до Порядку розроблення містобудівної документації, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 № 290, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 20.12.2011 за № 1468/20206 (зі змінами).

3.3. Проведення громадських слухань щодо розроблення детального плану для врахування громадських інтересів в порядку визначеному чинним законодавством.

3.4. Відкритість, загальну доступність та отримання матеріалів детального плану громадськості відповідно до вимог чинного законодавства.

3.5. Подання детального плану, погодженого та ухваленого у встановленому законодавством порядку, на розгляд та затвердження до Дергачівської міської ради.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань аграрної політики, будівництва, житлово-комунального господарства та екології.

 

 

Дергачівський міський голова                                                        О.В. Лисицький

 

Дергачівська міська рада

 

ХІІ сесія VІI скликання

 

РІШЕННЯ 

 

   Від 25 липня 2016 року                                                                                                        № 22

 

 

Про розроблення детального плану території кварталів садибної житлової забудови по в’їзду Енергетиків, пров. Енергетиків та пров. Лубеньківському в м. Дергачі Харківської області

 

            Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 10, 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку розроблення містобудівної документації, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 № 290, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 20.12.2011 за № 1468/20206 (зі змінами), Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» (зі змінами), враховуючи звернення громадян, пропозиції сектору містобудування та архітектури Дергачівської районної державної адміністрації, міська рада, -

ВИРІШИЛА:

1. Дергачівській міській раді виступити замовником розроблення детального плану території кварталів садибної житлової забудови по в’їзду Енергетиків, пров. Енергетиків та пров. Лубеньківському в м. Дергачі Харківської області (надалі – детальний план).

2. Фінансування робіт з розроблення детального плану здійснити за рахунок джерел, не заборонених законодавством.

3. Виконавчому комітету Дергачівської міської ради забезпечити:

3.1. Оприлюднення даного рішення на офіційному веб-сайті міської ради.

3.2. Проведення заходів, пов’язаних з розробкою детального плану відповідно до Порядку розроблення містобудівної документації, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 № 290, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 20.12.2011 за № 1468/20206 (зі змінами).

3.3. Проведення громадських слухань щодо розроблення детального плану для врахування громадських інтересів в порядку визначеному чинним законодавством.

3.4. Відкритість, загальну доступність та отримання матеріалів детального плану громадськості відповідно до вимог чинного законодавства.

3.5. Подання детального плану, погодженого та ухваленого у встановленому законодавством порядку, на розгляд та затвердження до Дергачівської міської ради.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань аграрної політики, будівництва, житлово-комунального господарства та екології.

 Дергачівський міський голова                                                                      О.В. Лисицький

 

 

ЗАПРОШУЄМО

НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ 

ГРОШОВЕ забезпечення – 7000-15000 грн.;

  ПОБУДОВА кар’єри;   

 ПРАВО на:

ПЕНСІЙНОГО забезпечення

За інформацією звертайтеся:

Дергачівського РВК вул. Сумський Шлях (Петровського), 17

к.т. (057-63) 2-08-12  або  моб.т. (093) 320-03-63 , (066) 008-43-40