7 февраля 2018 г.

УВАГА! На сайті Дергачівської міської ради не працює функціональна частина додатків. Нажаль, міська рада не може додавати будь-які файли. Просимо вибачення за тимчасові незручності!

15 січня 2018 року відбулася зустріч голови райдержадміністрації К.С. Жидкова, голови районної ради Г.Ю. Лазарєва з працівниками відділу освіти та відділу культури і туризму райдержадміністрації. У зустрічі взяв участь Владика Митрофан


Під час зустрічі Костянтин Жидков ознайомив працівників про створення в структурі райдержадміністрації управління освіти, культури і туризму райдержадміністрації шляхом об'єднання відділу освіти та відділу культури та туризму районної державної адміністрації.
Керівник району представив новопризначеного начальника управління освіти, культури і туризму райдержадміністрації – Давидову Наталію Андріївну, як переможця конкурсу. 
Голова райдержадміністрації проінформував про оголошення конкурсу на вакантну посаду заступника начальника управління освіти, культури і туризму райдержадміністрації.