23 февраля 2018 г.

УВАГА! На сайті Дергачівської міської ради не працює функціональна частина додатків. Нажаль, міська рада не може додавати будь-які файли. Просимо вибачення за тимчасові незручності!

20 липня 2017 року відбулася зустріч голови районної державної адміністрації Жидкова К.С. з керівником інформаційного центру асоціацій європейських прикордонних регіонів в ХНЕУ ім. С. Кузнеця Сиромолотом Е.А.

20 липня 2017 року відбулася зустріч голови районної державної адміністрації Жидкова К.С. з керівником інформаційного центру асоціацій європейських прикордонних регіонів в ХНЕУ ім. С. Кузнеця Сиромолотом Е.А. за участю першого заступника голови районної державної адміністрації Гаплєвської І.Б. та Полівського сільського голови Токаренко І.В. щодо організації міжнародного та проектного співробітництва з питань розвитку сільських населених пунктів Дергачівського району. Було вирішено заслухати дане питання на апаратній нараді з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, служб району, місцевими головами 24 липня 2017 року. Вище зазначене питання буде розглянуто 26 липня 2017 року на засіданні “круглого столу” на базі Полівської сільської ради.