6 февраля 2018 г.

УВАГА! На сайті Дергачівської міської ради не працює функціональна частина додатків. Нажаль, міська рада не може додавати будь-які файли. Просимо вибачення за тимчасові незручності!

7 ГРУДНЯ – ДЕНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

«Немає щастя без свободи, свободи без самоврядування,

 Самоврядування – без конституційності, конституційності

– без моралі, й жодного з цих великих благ – без сталості й ладу».

 Клінтон Россистор

З нагоди Дня місцевого самоврядування у Дергачівській міській раді відбулися урочистості, на які було запрошено голів вуличних та будинкових комітетів, депутатів ради, членів виконавчого комітету Дергачівської міської ради.

Святкове привітання підготували творчо обдаровані вихованці Дергачівської гімназії № 3, які є активними учасниками учнівського самоврядування, та випускниця навчального закладу, а нині студентка Харківської академії міського господарства Мірошнікова Юлія.

Дергачівська міська рада  вітає голів вуличних та будинкових комітетів. Це люди з активною життєвою позицією, які на громадських засадах добросовісно виконують обов'язки зв'язківця, який несе населенню інформацію щодо роботи міської ради та її виконавчого комітету, є ініціаторами добрих справ. Вони завжди тримають руку на пульсі життя, першими дізнаються  про горе і радощі в сім'ях наших громадян, а тому першими приходять їм на допомогу у будь-яку погоду і за будь-яких обставин. Спасибі ВАМ, безкорисливі, самовіддані активні дергачівці, за ВАШЕ високе почуття громадянського обов’язку.

Вітаємо депутатів міської ради, членів виконавчого комітету зі святом. Бажаємо успіхів у роботі, здійснення заповітних мрій, реалізації всіх планів і депутатських зобов’язань заради розвитку і процвітання рідної Дергачівщини! Дякуємо  за важку, не завжди вдячну і зовні непомітну працю та бажаємо міцного здоров’я, благополуччя, миру, злагоди, добра. Нехай щира людська вдячність та повага будуть ВАШОЮ нагородою за нелегку працю,а любов та підтримка ближніх зігрівають ВАШІ серця серед щоденних турбот!

З повагою,

колектив Дергачівської міської ради