19 января 2018 г.

УВАГА! На сайті Дергачівської міської ради не працює функціональна частина додатків. Нажаль, міська рада не може додавати будь-які файли, окрім фотографій. Просимо вибачення за тимчасові незручності!

апаратна нарада

09 січня 2018 року року в залі засідань районної державної адміністрації під головуванням голови райдержадміністрації Костянтина Жидкова за участю голови районної ради Геннадія Лазарєва відбулася апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, служб району, громадських організацій, сільськими, селищними, в.о. міського головами за участю начальника управління з питань розвитку транспортної інфраструктури, торгівлі та фінансових ресурсів Департаменту економіки і міжнародних відносин облдержадміністрації Володимира Наконечного, представників автотранспортних підприємств, що здійснюють перевезення пасажирів на території Дергачівського району. В ході апаратної наради розглянуті питання: 
1. Про взаємодію автотранспортних підприємств, що здійснюють перевезення пасажирів, та органів місцевого самоврядування щодо перевезення пільгового контингентну Дергачівського району. 
2. Про підсумки забезпечення в районі правопорядку та пожежної безпеки на Новорічні та Різдвяні свята.
3. Про підсумки передплати на районні періодичні видання. Проблемні питання в роботі поштових відділень та перспективи розвитку поштового зв’язку в районі. 
З першого питання порядку денного була заслухана інформація начальника управління з питань розвитку транспортної інфраструктури, торгівлі та фінансових ресурсів Департаменту економіки і міжнародних відносин облдержадміністрації Володимира Наконечного щодо алгоритму відшкодування витрат за перевезення громадян пільгового контингенту. За результатами розгляду даного питання головою райдержадміністрації надані відповідні доручення.
Начальник Дергачівського відділу поліції Головного Управління Національної поліції в Харківській області Едуард Коваленко та начальник Дергачівського районного управління Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області Роман Соляник проінформували про підсумки забезпечення в районі правопорядку та пожежної безпеки на Новорічні та Різдвяні свята.
Начальник центрального відділення поштового зв’язку Дергачі – 3 Світлана Савченко проінформувала присутніх про підсумки передплати на районні періодичні видання, проблемні питання в роботі поштових відділень та перспективи розвитку поштового зв’язку в районі.
Військовий комісар Дергачівського районного військового комісаріату Володимир Тріщенко проінформував про хід проведення приписки юнаків до призовної дільниці, проведення органами місцевого самоврядування заходів з оповіщення резервістів оперативного резерву для проходження навчальних зборів.