18 января 2018 г.

УВАГА! На сайті Дергачівської міської ради не працює функціональна частина додатків. Нажаль, міська рада не може додавати будь-які файли, окрім фотографій. Просимо вибачення за тимчасові незручності!

Батьківські збори у навчальних закладах на території Дергачівської міської ради

На території Дергачів здійснюють свою діяльність вісім закладів освіти: Дергачівський НВК ЗШ-ДЗ, Дергачівський ліцей №2, Дергачівська гімназія №3, Дергачівський НВК №1, ДНЗ «Калинка», ДНЗ «Сонечко», ДНЗ «Лелеченька» та Дергачівська вечірня (змінна) школа.  По всім закладам освіти міста відбулися загальношкільнібатьківські збори. На початку  навчального року директори закладів підготували звіти перед громадськістю, проінформувавши батьків дітей про, результати роботи в минулому році, та розповіли про застосування форм і методів у навчально-виховному процесі у відповідності до освітньої реформи.

 У свою чергу, керівництво міської ради скористувалося можливістю донести населенню інформацію про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста та сіл Дергачівської міської ради на 2017 рік. Перший заступник Дергачівського міського голови Владислав Кисіль сконцентрував увагу присутніх до заходів, які проводить рада у сферах освіти, спорту, благоустрою території, облаштування зон відпочинку, ігрових зон та підтримці обдарованої молоді.