15 декабря 2017 г.

Чергові перемоги наших футболістів

Команда ФК Дергачі, вікова категорія гравців 2003 р.н, прийняла участь в обласних змаганнях на приз «Шкіряний м’яч». Подолавши суперників з 8 районів на попередніх змаганнях, які проходили в м. Золочів, наші хлопці вийшли до фінальних ігор, де їх чекали переможці інших регіональних змагань: команди з Чугуївського (господарі змагань), Лозівського районів та м. Харкова. Подолавши всіх суперників, наша команда стала чемпіонами області ( тренери – Вадим Семенченко та Віктор Котиш). Крім того, наші футболісти виграли змагання з індивідуальних видів: «жонглювання» – Максим Топалов, «удар на дальність» - Олексій Їжак,   «удар на влучність» - Данило Дегтяр.

Тепер юних футболістів чекають всеукраїнські змагання, де ми будемо захищати честь Харківської області.

Хотілось висловити подяку першому заступнику Дергачівського міського голови Владиславу Кисілю  за надання продовольчих товарів, та Дергачівській райдержадміністрації за надання транспорту на поїздку до Чугуївського району.

До речі, це вже не перший успіх наших вихованців в цьому році.

Команда цієї ж вікової категорії стала бронзовим призером відкритої першості міста Харкова з фут залу сезону 2016-2017 років.

 

Віктор Котиш, тренер Дергачівської ДЮСШ «Колос»