19 января 2018 г.

УВАГА! На сайті Дергачівської міської ради не працює функціональна частина додатків. Нажаль, міська рада не може додавати будь-які файли, окрім фотографій. Просимо вибачення за тимчасові незручності!

День Соборності України

День Соборності України - щорічне свято, яке відзначають 22 січня. Дата вибрана не випадково, адже саме 22 січня 1919 року на Софіївській площі в Києві підписали Акт злуки Української народної республіки і Західно-Української Народної республіки. Офіційно День Соборності в Україні відзначають з 1999 року, але вже в кінці 80-х українці самі проводили пам'ятні акції. Найяскравіший приклад - 21 січня 1990 року, коли жителі багатьох населених пунктів, взявшись за руки, створили живий безперервний ланцюг від Києва до Львова.
У 2016 році в цей день відзначається  97-ма річниця проголошення Акту возз'єднання Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки. У нашому  місті, за сталою традицією,  міський голова О.В.Лисицький разом із представниками трудових колективів, дітьми дошкільних навчальних закладів  поклали квіти до памятника Великому Кобзарю Т.Г.Шевченко.