11 февраля 2018 г.

УВАГА! На сайті Дергачівської міської ради не працює функціональна частина додатків. Нажаль, міська рада не може додавати будь-які файли. Просимо вибачення за тимчасові незручності!

День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції

14 грудня ми відзначаємо сумну дату в новітній українській історії - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції.
Щоб відзначити мужність та професіоналізм героїв ліквідаторів, у Дергачах відбулося урочисте покладання квітів за участю дергачівців-ліквідаторів аварії на ЧАЕС, представники міської та районної влади, учнівської молоді, трудових колективів міста.
26 квітня 1986 року на ЧАЕС сталася найбільша в історії атомної енергії аварія, яка від внутрішніх детонацій знищила 4-ий блок АЕС, і радіоактивні елементи йоду, стронцію і цезію поширилися на північну частину України, Білорусію, Прибалтику, Польщу, Швецію, Фінляндію й інші країни Чорнобильська катастрофа спричинила великі людські жертви. Чорнобиль став символом атомної небезпеки у світовому масштабі.Чорнобиль для нас ніколи не стане минулим. Великий подвиг здійснили всі, хто брав участь у ліквідації наслідків вибуху на атомній станції. Від усього серця зичимо ми героям-ліквідаторам та усім дергачівцям, хто пам’ятає світ до Чорнобиля і тим, хто народився вже після катастрофи,- міцного духу, здоров’я і впевненості у завтрашньому дні.