7 февраля 2018 г.

УВАГА! На сайті Дергачівської міської ради не працює функціональна частина додатків. Нажаль, міська рада не може додавати будь-які файли. Просимо вибачення за тимчасові незручності!

До уваги депутатів Дергачівської міської ради

Виконавчий комітет Дергачівської міської ради повідомляє, що  відповідно до  Закону України “Про засади запобігання і протидії корупції” щорічно до 1 квітня декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік (далі – декларація) зобов’язані подавати за місцем роботи (служби) суб’єкти відповідальності за корупційні правопорушення, до числа яких відносяться депутати місцевих рад.

Відповідно до частини третьою статті 8 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад" депутати місцевих рад, які є самозайнятими особами, безробітними або пенсіонерами, подають зазначені декларації до апаратів відповідних місцевих рад або їх виконавчих комітетів.

Форма декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік є додатком до Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції" (на 10 сторінках, включаючи примітку). Бланк декларації можна самостійно роздрукувати з електронного носія за адресою http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/3206-17 або отримати в уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції в Дергачівській міській раді.