19 января 2018 г.

УВАГА! На сайті Дергачівської міської ради не працює функціональна частина додатків. Нажаль, міська рада не може додавати будь-які файли, окрім фотографій. Просимо вибачення за тимчасові незручності!

Добра справа!

Важко уявити собі життя людини без вогню. Оволодіння вогнем допомогло людині забезпечити себе теплом і світлом і зменшило його залежність від несприятливих погодних умов, допомогло йому розселитися по Землі і досягти певного рівня цивілізації.


Однак, якщо  вогонь, вийшов з-під контролю то він може стати грізним ворогом. «Людський фактор» перетворює вогонь на страшну, руйнівну стихію. Одже, грань, якої вогонь обернеться до людини (друг чи ворог), багато в чому залежить від людини.

         На сторінках газети « Рідне місто» систематично освітлювались заходи із забезпечення пожежної безпеки та  охорони життя та здоров'я людей, проте за останній місяць у місті відбулося три пожежі.

 На сесії міської ради, що проходила 05 вересня 2016 року було виділено кошти сім’ям, домоволодіння яких  постраждали внаслідок пожеж.

Пожежа, що трапилася у сім’ї гр. Зей Валентини Вікторівна нанесла не тільки матеріальні шкоду, але й поставила під загрозу життя члена сімї, інваліда 3 групи, який хворіє на цукровий діабет,  знищивши  його ліки-інсулін, що вкрай необхідні для його життя.

 Але завдяки тісній співпраці Дергачівіської міської ради з  Міжнародним благодійним фондом «Малоданилівська громада» вдалося  невідкладно забезпечити  хворого життєво необхідним препаратом!

Дякуємо всім не байдужим до горя інших та бажаємо ніколи не зазнати такого лиха!