17 января 2018 г.

УВАГА! На сайті Дергачівської міської ради не працює функціональна частина додатків. Нажаль, міська рада не може додавати будь-які файли, окрім фотографій. Просимо вибачення за тимчасові незручності!

колектив Дергачівського ДНЗ №1 «Калинка» виборов третє почесне місце і був нагороджений дипломом ІІІ ступеню у номінації «Пізнавальний розвиток дитини засобами гри»

Серед дошкільних закладів м. Дергачі ДНЗ №1 «Калинка» має найповажніший вік – майже 80 років. Та колектив в ньому працює молодий і завзятий, звичайно ж,  під керівництвом досвідчених наставників – завідувача  Дробот В.М. та методиста Шаповал Н.В.

         Вихователі закладу завжди у творчому пошуку сучасних ефективних форм роботи з малечею, щиро діляться своїми здобутками під час районних заходів, тому  і користуються повагою серед колег - «дошкільників» не тільки району, а й  області.

         Так, нещодавно Дергачівський ДНЗ №1 «Калинка» взяв участь у 48 обласній виставці-ярмарку педагогічних ідей «Освіта Харківщини ХХІ століття», організаторами якої є Департамент науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації та Харківська академія неперервної освіти,  яка проходила 31 жовтня – 2 листопада 2017   за темою «Формування життєвої компетентності дошкільника через гру як основну діяльність».

         Колектив презентував педагогічну новинку «Години гри за підсумками тематичного тижня». На виставці були представлені фото-, відео- та друковані матеріали, які розкривали досвід роботи педагогічного колективу з означеної теми.

         Завідувач Дробот В.М. розкрила перед  колегами з області сутність та ефективність роботи педагогічного колективу по впровадженню заявленої ідеї. Методист Шаповал Н.В. провела з вихователями майстер-клас «Подорожуємо містом Грайлик».

         Використовуючи інтерактивні форми роботи з педагогами, продемонстрували компетентність вихователів з питань ігрової діяльності та важливість застосування знань на практиці.

         Методична подорож – гра колективу ДНЗ «Калинка» була однією з кращих, тому була представлена також на Всеукраїнському семінарі-практикумі, який в цей час проходив у м. Харкові.

         На обласній тематичній виставці ефективного педагогічного досвіду колектив Дергачівського ДНЗ №1 «Калинка» виборов третє почесне місце і був нагороджений дипломом ІІІ ступеню у номінації «Пізнавальний розвиток дитини засобами гри».