13 февраля 2018 г.

УВАГА! На сайті Дергачівської міської ради не працює функціональна частина додатків. Нажаль, міська рада не може додавати будь-які файли. Просимо вибачення за тимчасові незручності!

Конференція співробітництва малих громад України в рамках проекту «Організація співпраці малих міст України, громадянського суспільства та експертного середовища у питаннях енергобезпеки»

19 та 20 жовтня 2017 року  у місті Лубни, Полтавської області відбулася Конференція співробітництва малих громад України в рамках проекту «Організація співпраці малих міст України, громадянського суспільства та експертного середовища у питаннях енергобезпеки» організована фондом «Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу».

Від Дергачівської міської ради у роботі взяв участь перший заступник Дергачівського міського голови Владислав Кисіль.  

Розглядалися  важливі питання, як «Кліматична політика держави в умовах децентралізації», «Усунення перепон для залучення інвестицій ц підвищення енергоефективності громадських будівель у малих і середніх містах України на основі моделі ЕСКО», «Засоби фінансування муніципальних інвестиційних проектів», «Сталий розвиток громад в умовах зміни клімату», « Водопостачання та водовідведення в малих містах та ОТГ: проблеми та шляхи вирішення», «Заліснення, як важлива екологічна складова скорочення вмісту СО2 в атмосфері», «Громадські ініціативи задля сталого розвитку малих громад, досвід Польщі», «Представлення конкурсу з розробки SECAPs для малих громад і парасолькової програми», «Підготовка та практичний досвід впровадження проектів модернізації муніципальних систем вуличного освітлення», «Перспективи подальшої діяльності REC в Україні у сфері енергетики», «Сонячні електростанції та «зелений» тариф, специфіка впровадження в Україні», «Сучасні технології та кращі практики модернізації муніципальних систем вуличного освітлення», «Шляхи скорочення муніципальних витрат на теплову енергію», «Системи опалення з використанням біомаси – досвід впровадження та експлуатації», «Енергомоніторинг. Проблеми і досягнення».

Дергачівська міська рада отримала сертифікат переможця конкурсу на розробку та написання Планів Дій Сталого Енергетичного Розвитку та Клімату для малих громади.

Отож, попереду серйозна кропітка робота, яку міська рада має намір виконати у співпраці з Громадською Організацією "Міжнародна асоціація "Вікно в Європу"