18 января 2018 г.

УВАГА! На сайті Дергачівської міської ради не працює функціональна частина додатків. Нажаль, міська рада не може додавати будь-які файли, окрім фотографій. Просимо вибачення за тимчасові незручності!

кустовий семінар на тему: «Розвиток малого підприємництва у регіоні. Актуальні новини законодавства у податковій та трудовій сфері. Проблемні питання та шляхи їх вирішення. Роль органів місцевого самоврядування та бізнес об'єднань»

01 листопада 2017 року в залі засідань райдержадміністрації відбувся виїзний кустовий семінар на тему: «Розвиток малого підприємництва у регіоні. Актуальні новини законодавства у податковій та трудовій сфері. Проблемні питання та шляхи їх вирішення. Роль органів місцевого самоврядування та бізнес об'єднань» для представників малого та середнього бізнесу Дергачівського та Золочівського районів за участю представників Харківського регіонального фонду підтримки підприємництва, Харківської обласної громадської організації «Асоціація приватних роботодавців», Головного управління Держпраці у Харківській області, Головного управління Державної фіскальної служби України у Харківській області, Слобожанської ОДПІ ГУ ДФС у Харківській області.
Учасники семінару отримали вичерпну інформацію про актуальні новини законодавства у податковій, земельній та трудовій сферах. Особливу увагу було приділено питанням, що виникають під час здійснення підприємницької діяльності та шляхи їх вирішення; інформаційній, консалтинговій та фінансовій підтримці для підприємців з боку міжнародних та регіональних програм.