14 декабря 2017 г.

Міжнародний день захисту дітей

Міжнародний день захисту дітей – це одне з найстаріших міжнародних свят. Вперше на офіційному рівні день захисту дітей було відзначено ще в 1950 році. В Україні цей день відзначається із 1998 року.

Діти — це безмежна щирість та відвертість, сонячні посмішки та приємні клопоти. Діти — наш найцінніший скарб, наше сьогодення та майбутнє.

Саме від нас залежить, як складуться їхні долі. Адже те, що ми вкладаємо в дитину з перших днів життя — любов, справедливість, повагу, милосердя, чесність — повертається до нас сторицею.
Хочеться вірити в те, що кожна дитина обере правильний шлях, знайде своє покликання, виросте достойною людиною та віддячить батькам за подароване життя, за турботу та ніжність.

До Міжнародного дня захисту дітей  Дергачівська міська рада організувала свята маленьким дергачівцям протягом трьох днів по різним мікрорайонам міста.

Морозиво, яскраві кульки та незабутні емоції від спілкування з казковим ведмедиком пандою отримали дітлахи семи дитячих майданчиків. Це дитячі майданчики, на яких роботи з благоустрою території проводяться безпосередньо самими мешканцями. На цих майданчиках батьки дітей систематично проводять маленькі заходи: чи то кашу всі разом зварять, чи ігри для дітей проведуть, чи дискотеку влаштують...

Також, 1 червня 2017 року відкрито сучасний ігровий дитячий майданчик на площі Перемоги.

Бажаємо усім діткам щасливого безтурботного дитинства, добра, тепла та здоров’я! Нехай здійсняться всі дитячі мрії!