19 января 2018 г.

УВАГА! На сайті Дергачівської міської ради не працює функціональна частина додатків. Нажаль, міська рада не може додавати будь-які файли, окрім фотографій. Просимо вибачення за тимчасові незручності!

Національний Кубок України по ралі ХАДО ДРС

24 січня в місті Дергачі пройшов Національний Кубок України по ралі ХАДО ДРС. Такий  Кубок розігрувався вперше, з часів проголошення Незалежності України.

В змаганнях взяли участь 37 екіпажів з Харківської, Київської, Донецької, Дніпропетровської, Черкаської і Запоріжської областей. Одним із учасників етапу ралі був Віталій Євтєхов з Дніпропетровська, який два тижня тому фінішував першим в столиці Сенгалу, Дакарі, на відомій гонці «Африка –Екорейс-2016».

Приємно відзначити великий успіх наших земляків, із Дергачів: пілота Олександра Кречуна та штурмана Єлизавету Шахову, із команди Sinta, які зайняли друге місце в аматорському класі «Трофей». А переможцями в класі «Профі» стали представники міста Харків ХАДО Моторспорт Станіслав Беседін- Андрій Боровий, та Микола Чмих- Олександр Вільчінський.

   Президент автоклубу Харків та головний суддя змагань Олексій Миколайович Беседін відмітив професійну підготовку стадіону «ФК Дергачі» В «Парк Сервіс» і подякував міського голову О.В. Лисицького і директора стадіону В.М. Катиша за сприяння в організації зимових ралі.