6 февраля 2018 г.

УВАГА! На сайті Дергачівської міської ради не працює функціональна частина додатків. Нажаль, міська рада не може додавати будь-які файли. Просимо вибачення за тимчасові незручності!

НАКАЗ військового комісара Дергачівського районного військового комісаріату Харківської області від 10 липня 2017 року № 10

Про призов громадян на 
строкову військову службу
у серпні 2017 року

1.На підставі вимог Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, Указу Президента України від 07.07.2017 року № 178/2017 
“Про проведення у серпні 2017 року призову громадян України на строкову військову службу до Національної гвардії України” в серпні 2017р. проводиться призов громадян на строкову військову службу. 
2.Явці на призовну дільницю Дергачівського району Харківської області для призову на строкову військову службу підлягають усі громадяни України чоловічої статі, яким в період чергового призову виповниться 20 років, що народились у період з 1997 по 1990 рр., у яких закінчилась відстрочка від призову, або не призвані раніше на строкову військову службу за різних обставин, а також у встановленому порядку поновлені на військовому обліку.
3.Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, що проживають на території Дергачівського району Харківської області зобов’язані прибути до районної призовної дільниці за адресою: 
м.Дергачі, вул. Сумський шлях, 17 у встановлений час з документами, що зазначені в повістках. Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути до районного військового комісаріату в десятиденний строк з дня початку призову на строкову військову службу, що визначено Указом Президента України (01 серпня 2017 року).
4.Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території Дергачівського району Харківської області, зобов’язані повернутися до місця постійного проживання та з’явитися з 17 липня 2017 року в районний військовий комісаріат для проходження призовної комісії.
5.На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, керівники підприємств, установ та організацій, в тому числі навчальних закладів, незалежно від їх підпорядкування і форм власності, зобов’язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на районну призовну дільницю.
Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються до районного військового комісаріату, несуть відповідальність згідно з законодавством.

Військовий комісар Дергачівського районного військового комісаріату Харківської області
підполковник В.М. ТРІЩЕНКО