10 февраля 2018 г.

УВАГА! На сайті Дергачівської міської ради не працює функціональна частина додатків. Нажаль, міська рада не може додавати будь-які файли. Просимо вибачення за тимчасові незручності!

Інформація про громадську раду при Дергачівській районній державній адміністрації на 2017-2019 роки

20 червня 2017 року в залі засідань районної державної адміністрації відбулося засідання установчих зборів з обрання нового складу громадської ради при Дергачівській райдержадміністрації на 2017-2019 роки.
В установчих зборах взяли участь: члени ініціативної групи з підготовки проведення установчих зборів з формування нового складу громадської ради при Дергачівській районній державній адміністрації та 15 представників інститутів громадянського суспільства. За результатами установчих зборів було складено протокол.
11 липня 2017 року в залі засідань районної державної адміністрації відбулося перше засідання громадської ради при Дергачівській райдержадміністрації на 2017-2019 роки, в якому взяли участь 11 з 15 членів громадської ради (склад громадської ради затверджено розпорядженням голови районної державної адміністрації від 07 липня 2017 року № 335).
Під час засідання було обрано наступний керівний склад громадської ради:
голова – Анчишкін Олександр Володимирович (член громадської організації «ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТР «МАЙДАН МОНІТОРИНГ»);
заступник – Острогін Юрій Миколайович (член громадської організації «Спілка ветеранів Антитерористичної операції»);
секретар – Зайцева Ірина Валентинівна (член громадської організації «ДЕРКАЧІВСЬКА АЛЬТЕРАТИВА»).
Члени громадської ради затвердили Регламент та розглянули проект Положення про громадську раду при Дергачівській райдержадміністрації на 2017-2019 роки.
План громадської ради при Дергачівській районній державній адміністрації на 2017 рік буде затверджено на другому засіданні.
З метою врахування громадської думки, просимо повідомляти про ваші пропозиції на email: sanchishkin@gmail.com або за тел. 0635844630.
Прийом громадян головою та членами громадської ради при Дергачівській райдержадміністрації буде проводитись кожної другої та четвертої середи щомісяця у приміщені громадської приймальні за адресою
м. Дергачі, площа Перемоги 2.