17 января 2018 г.

УВАГА! На сайті Дергачівської міської ради не працює функціональна частина додатків. Нажаль, міська рада не може додавати будь-які файли, окрім фотографій. Просимо вибачення за тимчасові незручності!

День працівника житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення

З нагоди Дня працівника житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення у Дергачівській міській раді відбулася зустріч з трудовими колективами комунальних підприємств, які опікуються питаннями комфорту та злагодженої життєдіяльності міста. Серед них працівники КП « Дергачікомунсервіс», ХОКП « Дирекція розвитку інфраструктури території» Дергачівське підприємство комунального господарства», КПТІ « Інвенрос», КП « Дергачівська міська ритуальна служба».

Зі щирими словами вдячності за невтомну працю, до комунальників звернувся перший заступник міського голови Владислав Кисіль.

Вітали з професійним святом та дарували свою творчість усім присутнім талановиті учні гімназії №3, запальний вокальний колектив « Перфоменс», Мірошнікова Юлія та Нестеренко Дарина, артисти районного Будинку культури.