18 февраля 2018 г.

УВАГА! На сайті Дергачівської міської ради не працює функціональна частина додатків. Нажаль, міська рада не може додавати будь-які файли. Просимо вибачення за тимчасові незручності!

апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації

26 червня 2017 року в залі засідань районної державної адміністрації відбулася чергова апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, служб району, місцевими головами під головуванням голови районної державної адміністрації Жидкова К.С. з порядком денним:
1. Про хід освоєння коштів субвенції з районного бюджету у 2017 році на ремонт доріг Дергачівського району. Про належне утримання узбіччя дороги Харків – Щербаківка.
2. Про роботу Дергачівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Харківської області.
3. Про хід виконання розпоряджень голови райдержадміністрації від 30 березня 2017 року №161 «Про затвердження Плану організаційних і практичних заходів щодо запобігання виникненню лісових пожеж у пожежонебезпечний період 2017 року», 05 травня 2017 року №230 «Про затвердження Плану організаційних і практичних заходів щодо запобігання нещасним випадкам з людьми на водних об’єктах району на 2017 рік».
За підсумками апаратної наради головою районної державної адміністрації були надані відповідні рекомендації та доручення