19 января 2018 г.

УВАГА! На сайті Дергачівської міської ради не працює функціональна частина додатків. Нажаль, міська рада не може додавати будь-які файли, окрім фотографій. Просимо вибачення за тимчасові незручності!

особистий прийом громадян у Прудянській селищній раді Костянтина Жидкова

10 січня 2018 року голова районної державної адміністрації Костянтин Жидков провів особистий прийом громадян у Прудянській селищній раді.
До керівника району звернулися жителі вулиці Чайківка села Цупівка з проханням здійснити ремонт дорожнього покриття вулиці, а жителя з вулиці Замостянка хвилювало питання якості вже відремонтованої у 2017 році частини дороги Дергачі – Козача Лопань.
Питання ремонту дороги також порушили і жителі села Шаповалівка: «Шановний Костянтине Сергійовичу, просимо Вас посприяти у виділенні коштів на ремонт дороги біля містка через річку Лопань, який з’єднує село Шаповалівка з селищем Прудянка».
Мешканка селища Прудянка просила допомогти замінити аварійну електроопору. Голова районної державної адміністрації дав доручення керівнику Дергачівського району електромереж вирішити дане питання.
Поза увагою не залишилося питання ремонту фасаду будівлі Цупівського НВК і «парадного входу» та сходів у Прудянській ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Також жителі селища Прудянка просили сприяти у встановленні біля Прудянської ЗОШ І-ІІІ ступенів відповідних дорожніх знаків, придбати для фельдшерсько-акушерського пункту стоматологічне обладнання.
Голова районної державної адміністрації уважно вислухав громадян, селищного голову Світлану Кучеренко та керівників відповідних служб щодо шляхів вирішення порушених питань, озвучених у ході прийому.
Костянтин Жидков пообіцяв громадянам надати всю можливу допомогу в межах повноважень районної державної адміністрації.