19 января 2018 г.

УВАГА! На сайті Дергачівської міської ради не працює функціональна частина додатків. Нажаль, міська рада не може додавати будь-які файли, окрім фотографій. Просимо вибачення за тимчасові незручності!

Першість Дергачівського району з гри у доміно

У листопаді 2016 року розпочалась Першість Дергачівського району з гри у доміно, в якій взяли участь 8 команд селищних, сільських рад, Клубу любителів доміно і Дергачівської міської ради. Усі команди були розбиті на 2 підгрупи за регіональним принципом та грали між собою за коловою системою у два кола. По дві команди підгрупи вийшли до фіналу, де були розіграні призові місця Першості. У Солоницівсько – Вільшанській підгрупі приймали участь команди Солоницівської, Пересічанської, Вільшанської селищних рад та Протопопівської сільської ради. До Дергачівсько- Козачолопанської підгрупи увійшли 2 команди Дергачівського районного Клубу любителів доміно: Дергачі - 1 (Клуб), Дергачі-2 ( Клуб), а також команди Безруківської сільської ради та Дергачівської міської ради. Після завершення ігор у підгрупах виділилась четвірка фіналістів До неї увійшли команди Вільшанської, Пересічанської селищних рад, Дергачівської міської ради та команда Дергачі-1 (Клуб). До останнього туру фінальної частини Першості йшла дуже напружена та інтригуючи боротьба з великою відповідальністю до матчевих зустрічей. В останній день фіналу, 19.03.2017 року, за перемогу у першості змагались команди Вільшанської селищної ради і Дергачівської міської ради. З мінімальною перевагою  Вільшанці здобули перемогу і стали першими чемпіонами району з гри в доміно. Дергачівці отримали срібні нагороди, а третіми призерами стала команда Пересічанської селищної ради. Командна Дергачі-1 (Клуб) не витримала напруженого фіналу і стала четвертою у Першості, але в останній матчевій зустрічі перемогла команда з  Пересічного з рахунком 7:1.

Склад команди місцевої ради був самим молодшим за віком. В основному складі самому старшому учаснику менше 50-ти років, що дуже вразило членів команд першості, це Лещенко Олександр (капітан), Лещенко Юрій, Єрмалович Олександр Михайлович, Мірошніченко Олександр, Ільченко Юрій, Рогожа Олег, Балаклицький Валерій, Покусай Микола, Островерх Сергій, Драган Віталій, Єрморович Олександр Григорович, Мілкін Олексій.

На заході був приcутній перший заступник Дергачівського міського голови Владислав Кисіль, який привітав  з перемогою  та вручив  подарунки учасникам - Дергачівцям.