18 января 2018 г.

УВАГА! На сайті Дергачівської міської ради не працює функціональна частина додатків. Нажаль, міська рада не може додавати будь-які файли, окрім фотографій. Просимо вибачення за тимчасові незручності!

Почесний громадянин Дергачівського району

Рішенням ХХ сесії Дергачівської районної ради  VІІ скликаня від 01 серпня 2017 року звання «Почесний громадянин Дергачівського району» присвоєно дергачівцям:

Праску Олександру Івановичу -   голові Дергачівської районної громадської організації, Всеукраїнської громадської організації «Союз Чорнобиль України». Олександр Іванович приділяє максимальну увагу потребам ветеранів війни та праці, людям, які потребують соціальної допомоги, багатодітним та одиноким матерям, учасникам АТО, ліквідатором аварії на ЧАЕС. З великою відповідальністю відноситься до патріотичного виховання молоді Дергачівщини.

Приймає активну участь  в культурно – масових заходах району, в загальноміських  та районних доброчинних справах, грає в муніципальному духовому оркестріДергачівської міської ради.

   Депутат Дергачівської міської ради 7-го скликання, та попередніх трьох скликань.

Радівілову  Роману Юрійовичу – народному герою України, кавалеру ордену за мужність ІІІ ступеню (посмертно). Роман завжди займав активну проукраїнську позицію. Не тільки героїчна смерть, але і останні три роки життя Романа Родівілова є справжнім подвигом, прикладом беззавітного служіння своєму народу, своїй Батьківщині.

Всі роки війни Роман добровільно воював в самих небезпечних місяцях, незважаючи на поранення і контузії завжди повертався на передову до своїх побратимів. Ніколи не шукав для себе якоїсь вигоди або нагород, а навпаки весь віддав себе служінню своєму народу. Роман Юрійович Радівілов є справжнім Народним героєм. Він є взірцем патріотизму та самовідданості рідному краю. Віддав життя захищаючи мир та спокій в нашій країні.