19 января 2018 г.

УВАГА! На сайті Дергачівської міської ради не працює функціональна частина додатків. Нажаль, міська рада не може додавати будь-які файли, окрім фотографій. Просимо вибачення за тимчасові незручності!

Почесний громадянин м. Дергачі

Рішенням № 18 ХХVІІ сесії VІІ скликання Дергачівської міської ради від 28.07.2017року звання «Почесний громадянин міста Дергачі» (посмертно)    присвоєно Лисицькому Олександру Васильовичу – Дергачівському міському голові з 21.03.1990-29.04.2017 р.р.

Не хочеться говорити про цю людину у минулому часі. Надзвичайно яскрава і суперечлива особистість з добрим і чуйним серцем… Саме таким запам’ятається голова  Дергачівської міської ради - Олександр Васильович Лисицький тим, кому довелось зустрітись і працювати з  ним.

          Яскравим щоденним прикладом його роботи була систематична звітність міського голови  та відгуки громадськості про  його роботу  у газеті «Рідне місто» , на зустрічах із людьми та доповідях на пленарних засіданнях ради.

Для багатьох людей міста Дергачі, Олександр  Васильович був і порадником і наставником, добрим другом і вимогливим вчителем.  Майже півстоліття віддано служив суспільству, з них  майже 30 присвятив служінню людям на посадах державного службовця та в органах місцевого самоврядування.

          Ініціативний, вольовий, відповідальний за справу свого життя, Олександр Васильович Лисицький завжди, за будь-яких обставин, безкомпромісно та наполегливо відстоював інтереси дергачівців.

Пішов з життя почесний громадянин Дергачівського району, один із кращих керівників органів самоврядування Всеукраїнського рейтингу професійних досягнень, кращий керівник Дергачів за показниками не одного загально національного рейтингу,  володар Державного ордену « За заслуги» третього ступеню, ордену другого ступеню  « Відродження Українського козацтва на Слобожанщині».  Пішов від нас володар почесного знаку «Дергачівська слава».

29 квітня 2017 року трагічно обірвалося його життя. В пам’яті  дергачівців він залишиться людиною з великої літери,  чия наполеглива і  самовіддана праця, високий професіоналізм,  компетентність, відповідальність та  активна громадська позиція є гідним внеском у розбудову нашої держави. Людиною, яка трепетно любила Україну вболівала за проблеми рідного краю та дбала про його розквіт і зростання.

Рішенням № 23 ХХVІІ сесії VІІ скликання Дергачівської міської ради від 28.07.2017року  звання «Почесний громадянин міста Дергачі» присвоєно Степаненку Володимиру Олексійовичу – голові Ветеранської організації «Взаємодія» Дергачівського районного відділу Головного Управління Міністерства Внутрішніх Справ України в Харківській області, голові Громадського формування з охорони громадського порядку «КОРПУС ГРОМАДСЬКОЇ БЕЗПЕКИ», голові Дергачівської філії Харківського відділення Української секції Міжнародної поліцейської асоціації, члену Громадської Організації «Об’єднання ветеранів органів внутрішніх справ Харківського Національного Університету внутрішніх справ», члену Ради Харківської обласної ветеранської організації Асоціації ветеранів Міністерства внутрішніх справ України, співзасновнику Благодійної організації Благодійний фонд «ЗАХИСТ ТА РОЗВИТОК».

Своєю діяльністю, Степаненко Володимир Олексійович здійснює вагомий внесок у соціально-економічний розвиток м. Дергачі, а також у розвиток історичних, культурних, освітніх, спортивних, екологічних та правоохоронних громадських ініціатив м. Дергачі.