8 февраля 2018 г.

УВАГА! На сайті Дергачівської міської ради не працює функціональна частина додатків. Нажаль, міська рада не може додавати будь-які файли. Просимо вибачення за тимчасові незручності!

Поліцейські підвели підсумки діяльності за дев’ять місяців поточного року та інформують жителів міста Дергачі про результати службової діяльності.

Нещодавно в Дергачівському відділі поліції відбулась нарада на якій обговорювались результати профілактики, розслідування та розкриття злочинів за три квартали  2017 року, питання  взаємодії з громадою Дергачівщини.

Заступник начальника ВП майор поліції Максим Стецина проінформував присутніх, що за вказаний звітний період в Журналі єдиного обліку правопорушень Дергачівського ВП зареєстровано 6024 (торік 5722) повідомлень про правопорушення та інші події, з яких по 1677 (торік 2202) відкрито кримінальні провадження,   розглянуто згідно Закону України «Про звернення громадян» 7225 (торік 6339) заяв. Він вказав, що поліцейськими постійно проводиться робота щодо виявлення та притягнення до адміністративної відповідальності осіб, які допускають порушення адмінзаконодавства. З початку року поліцейськими було складено 2289 адміністративних протоколів. До ЄРДР внесено 8 фактів незаконного обігу зброї, з яких 3 розкрито. Громадяни добровільно здали у відділ поліції 8 одиниць зареєстрованої  гладкоствольної зброї, 10 одиниць не зареєстрованої; газової – 4 (зареєстрованої) одиниці та 1 не зареєстровану; 2 одиниці (зареєстрованої) нарізної зброї;  4 спецзасобу під резинову кулю;   1 пістолет «Макарова» та 1 перероблений «Флобер»; 108 боєприпасів і 16 патронів.

Тимчасово виконуючий обов’язки заступника начальника - начальника СВ полковник поліції Едуард Кравецький  доповів, що на теперішній час в провадженні знаходиться  3860  кримінальних проваджень, без врахування закритих – 2819. Повідомлено про підозру 227 особам, при цьому з числа зареєстрованих у звітному періоді – 196, обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою –12 , домашній арешт -1, особисте зобов’язання – 4. Кількість кримінальних правопорушень, за якими закінчено досудове розслідування – 1272; направлено до суду із обвинувальним висновком 189; закрито – 1047 кримінальних проваджень.

Начальник відділу полковник поліції Едуард Коваленко акцентував увагу особового складу на оперативному розкритті злочинів. Він зазначив, що на території району за звітній період, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, зменшилась кількість особливо тяжких та тяжких кримінальних правопорушень: 2017- 378 (2016 -540), з яких розкрито - 86( 2016 -55). Цей факт пов’язаний з діяльністю правоохоронців, активізацією превентивних заходів, а також залежить від соціальних та економічних чинників, що безпосередньо впливають на стан оперативної обстановки  в районі. Едуард Вікторович додав, що завдання поліцейських залишаються незмінними - це протидія злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку на території обслуговування, охорона прав і свобод, здоров’я та життя людей, а також державних і суспільних інтересів. Тому, для ефективної діяльності поліцейські повинні тісно співпрацювати з населенням, щоденно працювати над налагодженням взаємодії з органами державної виконавчої влади, місцевого самоврядування і жителями району.

На нараді був присутній куратор відділу заступник начальника УКП полковник поліції Олег Лобунець. Олег Ігоревич не тільки вислухав присутніх, які виступили з доповідями, а й надав практичні рекомендації поліцейським щодо якісного розслідування кримінальних проваджень і затримання злочинців по гарячих слідах.  Олег Ігоревич зауважив, що з початку року особовий склад Дергачівського відділу поліції професійно і чесно виконував службові обов’язки, забезпечуючи  захист населення та надаючи якісний правоохоронний сервіс, при цьому дотримуючись принципів верховенство права,   прозорості у роботі та підзвітності громаді Дергачівщини. 

Графік

прийому громадян керівниками Дергачівського відділу поліції в адміністративному будинку м. Дергачі, вул. 1-го Травня 10.

 

П.І.Б. , посада, спец звання керівника

Дні та часи прийому громадян

1

Начальник Дергачівського ВП полковник поліції Коваленко Едуард Вікторович

кожний перший та третій понеділок  місяця з 15 до 17 години

2

Заступник начальника ВП  майор поліції  Стецина Максим Григорович

кожну другу та четверту середу місяця з 15 до 17 години

3

Т.в.о. заступника начальника ВП - начальника кримінальної поліції  підполковник  поліції Михайліченко Вадим  Анатолійович

кожний другий та четвертий вівторок місяця з 15 до 17 години

4

Т.в.о. заступника начальника ВП- начальника слідчого відділу  полковник  поліції  Кравецький Едуард Володимирович

кожну першу та третю п’ятницю місяця з 15 до 17 години.