19 января 2018 г.

УВАГА! На сайті Дергачівської міської ради не працює функціональна частина додатків. Нажаль, міська рада не може додавати будь-які файли, окрім фотографій. Просимо вибачення за тимчасові незручності!

Прийом громадян у Дергачівській міській раді

У березні відбувся черговий спільний прийом громадян  поліції та органу місцевого самоврядування, під час якого  заступник міського голови Владислав Кисіль разом з т.в.о. заступника начальника  - начальника СВ Дергачівського відділу поліції підполковником поліції Кареном Багдасаровим приділили увагу людям, які мали невирішені особисті питання.

Жителі міста цікавились благоустроєм, ремонтом дорожнього покриття після зимових негод. Також були звернення щодо розслідування по кримінальним провадженням, так як Карен Сергійович найбільш обізнаний з цих питань. Він уважно вислухав кожного громадянина і  надав правові консультації та роз’яснення.

По завершенню прийому керівники обговорили питання  взаємодії по охороні правопорядку, захисту жителів міста, їх майна, а також адміністративних будівель міських органів влади, організації, установ та підприємств від злочинних посягань. Поряд з цим акцентувалась увага на перспективах подальшої співпраці.