15 февраля 2018 г.

УВАГА! На сайті Дергачівської міської ради не працює функціональна частина додатків. Нажаль, міська рада не може додавати будь-які файли. Просимо вибачення за тимчасові незручності!

Привітання голови районної державної адміністрації

Шановні медичні працівники Дергачівщини!
Щороку, в третю неділю червня, ми відзначаємо День вашого професійного свята!
Ми розуміємо, наскільки важлива для суспільства медицина, і яке колосальне навантаження лежить на людях, які працюють у цій сфері.
Споконвіку більше за всі скарби та будь-які надбання цінувалося здоров'я людини. А тому професія лікаря завжди була, є та залишиться однією з найнеобхідніших і найшановніших. Саме для вас, дорогі медики, завжди актуальні такі поняття, як доброта, гуманність благородність та професіоналізм.   
Висловлюю найтепліші слова вдячності тим, хто не жаліючи зусиль і часу приймає на себе важкий тягар людського болю і страждань, оберігає найцінніше, що є у людини – її життя. Адже здоров'я нації є базовою умовою розвитку сильної держави та її благополуччя.
Ми знаємо, що нам є над чим працювати, особливо з огляду на те, що в країні проводяться масштабні реформи, в тому числі - реформа системи охорони здоров'я. Але я впевнений, що, завдяки нашим медикам, їх професіоналізму, прагненню працювати і розвиватися, у нас буде позитивний результат.
Прийміть найщиріші побажання міцного здоров'я, благополуччя вам та вашим рідним. Нехай збудуться всі ваші задуми і все добре, зроблене з думкою і натхненням, повертається до Вас сторицею!

 

Голова районної
державної адміністрації                                                                                           К.С. ЖИДКОВ