19 января 2018 г.

УВАГА! На сайті Дергачівської міської ради не працює функціональна частина додатків. Нажаль, міська рада не може додавати будь-які файли, окрім фотографій. Просимо вибачення за тимчасові незручності!

профілактичний рейд на привокзальному ринку в місті Дергачі

08 грудня офіцерським складом Дергачівського районного управління ГУ ДСНС України у Харківській області був проведений профілактичний рейд на привокзальному ринку в місті Дергачі, до якого також приєднався перший заступник голови Дергачівської міської ради Владислав Кисіль та представники місцевого органу виконавчої влади. Це досить людне місце, тут кожного дня збирається велика кількість мешканців Дергачівщини, аби зробити купівлі. Саме тому його протипожежний стан зажди у полі зору рятувальників.

Фахівці з пожежної та техногенної безпеки спочатку провели бесіди з адміністрацією ринку та його обслуговуючим персоналом, під час яких закликали приділяти особливу увагу стану електромереж й електрогосподарства, забезпечити наявність та справність первинних засобів пожежогасіння, належно утримувати шляхи евакуації та системи пожежного захисту. Вони також нагадали про категоричну заборону продажу не сертифікованих піротехнічних виробів.

Крім того, рятувальники провели бесіди з покупцями та розповіли їм про правила безпеки в громадських місцях, порядок евакуації в разі виникнення надзвичайних ситуацій.

Всім співрозмовникам були вручені відповідні листівки та пам’ятки.