18 января 2018 г.

УВАГА! На сайті Дергачівської міської ради не працює функціональна частина додатків. Нажаль, міська рада не може додавати будь-які файли, окрім фотографій. Просимо вибачення за тимчасові незручності!

Роботи по розчистці міста від снігу!

За проханням зацікавлених!

З 12 грудня з початком снігопадів на території Дергачівської міської ради було введено цілодобовий режим роботи комунального підприємства «Дергачікомунсервіс». Рішенням виконавчого комітету міської ради КП було зобов’язано при початку інтенсивного снігопаду через годину почати розчистку доріг комунальної власності від центру до периферії та при необхідності залучати за договором додаткову техніку. На території Дергачівської міської ради 243 об’єкти дорожнього господарства та 8 сіл, що становить 102 га дорожнього покриття. Так в ніч з 17 на 18 грудня організовано та розпочато роботу снігоприбиральної техніки, а саме: 3 одиниці комунального підприємства та 4 одиниці приватних осіб. З ранку 18 грудня було надано в допомогу ще 4 одиницями техніки – Дергачівським лісництвом, ДРІТ, ФГ «Сад» та ДЗУ. Роботу було розпочато з соціально важливих об’єктів: під’їзд до швидкої допомоги, автобусних зупинок (20 шт.), під’їзди до дошкільних навчальних закладів, шкіл, потім розпочато пробивку по вулицям: 1 Травня, Революції, Залізнична, Центральна, Потьомкіна, пров. Залізничний (об’їзна дорога), Професійна (Комінтерна), Сербіна, Каштанова (Ч.Міліціонера), 8 Березня, Нагорна; дороги до сіл, за заявками КП «Дерачівська міська ритуальна служба» до цвинтарів на яких в цей день відбувались поховання. Потім продовжилася розчистка вище зазначених об’єктів та пробивка по вул. Леонова, вул. Культури (Свердлова), вул. 23 Серпня, вул. Піонерській, в/д Радгоспному, в/д Піонерському, пров. Піонерському, пров. Золочівському, пров. Бакуменка (Ворошилова), пров. Крупської, пл. Привокзальній, житловим масивам.

Роботи продовжувались безперервно позмінно по розчистці вищезазначених об’єктів та пробивці нових. Так 19 грудня були пробиті шляхи по вулицям: Ч.Прапора, Гната Хоткевича (Жовтнева), Матюшенка, Калинова (Ж.Перемоги), Спортивній (Калініна), Семафорній, Чкалова, Світла (Леніна), Морозенка (Комсомольська), Папаніна, Польова, Огородній, Трудова, Незалежності (Будьонного), Хлібороба, Транспортна, Борейська (Кірова), Степова, Горького, Зарічна, Лісна, Трояндова (К.Маркса), Гагаріна; по провулкам: Семафорний, Комунальний, Дергачівський, Калиновий (Ж.Перемоги) Семенський (Колгоспний), Квітучий (Соціалістичний), Луговий, Вишневий, Огородній, Східний, Корсіковський, Ушакова, Шкільний, Заводський, в/д Сосновий, дороги в селах Замірці, Білаші, площа біля храму Різдва Богородиці та багато інших, через які проходили шляхи до даних об’єктів.

Звичайно не обійшлося без поломок техніки через звичку дергачівців зберігати будівельні матеріали за подвір’ям, а також закопувати бетоні та металеві стовпчики, яких через велику кількість снігу не видно, що призводило до виходу зі строю техніки на великі проміжки часу (навіть для зварювальних робіт), а також більш ширше розчищати.

20 грудня до роботи приступило 6 одиниць техніки, якими продовжено роботу по розчистці всіх вищезазначених об’єктів, за можливістю, та в Дергачівській центральній районній лікарні, дороги с. Семенівки, , вул. Молодіжна (Щорса), вул. Зелена, вул. Лозівська, вул. Постишева, вул. Світлофорна, пров. Робочій, пров. Тітова, вул. Кооперативна, вул. Садова, пров. Дергачівський, пров. Сковороди (30 років ВЛКСМ), вул. Харківська (Радянська), пл. Перемоги, підйом до вул. Наукова (Артема).

Звичайно тут згадані не всі вулиці, провулки, в’їзди, тупики та інші дорожні об’єкти, оскільки інформація готувалася швидко для зацікавлених.

В подальшому роботи буде подовжено по більш кращій розчистці всіх вищезазначених об’єктах, в першу чергу соціально важливих та також за заявками мешканців. При отриманні більш детальної інформації та фото з місць роботи всіх буде повідомлено!