14 декабря 2017 г.

Шановні мешканці міста!

Незабаром планується відкриття скейт парку по пров. Парковому, просимо вас ознайомитися з інформацією про безпеку катання на скейтборді

 

Скейтбординг (від англ.. skateboarding) впевнено увійшов у життя сучасних підлітків і з кожним роком кількість його прихильників тільки зростає.

Це екстремальний вид спорту, що полягає в катанні, а також у виконанні різних трюків на спеціальній дошці на колесиках − скейтборді. Людину, яка займається скейтбординогом називають скейтбордистом або скейтером. Заняття цим видом спорту приносить не тільки задоволення, але і величезну користь: розвивається витривалість, координація, заповнюється величезний недолік руху, який присутній в житті більшості сучасних людей. Але, одночасно, скейтбординг (втім, як і будь-який інший вид спорту) може завдавати шкоди, якщо не дотримуватися правил безпеки.

2. Обмеження за віком.

 

При катанні на скейтах діють певні обмеження за віком: дітям до 5 років кататися не можна, а з 5 до 10 років тільки у присутності дорослих.

 

3.Завжди одягайте захист: шолом, наколінники, налокітники.

Шоломи − це кращий захист для голови та найважливіша частина безпеки скейтерів.

Крім того, існує захист для колін − наколінники, ліктів − налокітники і зап’ясть − рукавички.

 

4. Навчіться правильно падати.

Перед тим, як почати кататися на скейті і виконувати якісь трюки, краще правильно навчитися гальмувати і падати. Падати краще вчитися не в русі, а стоячи на м’якій траві. Якщо ви впали на майданчику, то не лежіть, а вставайте якомога швидше, тому що інші скейтери можуть не встигнути помітити ваше падіння і наїхати на вас.

5. Виконуйте трюки по черзі.

Слідкуйте за тим, щоб ні з ким не зіткнутися. Якщо ви катаєтеся на майданчику для скейтбордингу (рампі) разом із кількома учасниками, то повинні дбати про те, щоб не почати спуск одночасно. Один із способів − перед спуском крикнути що-небудь попереджувальне, наприклад: «дошка», щоб інші почекали, поки ви закінчите трюк.

6. Відпочивайте поза межами зони катання.

Якщо ви вирішили відпочити, то це краще зробити на деякій відстані від майданчика скейтпарку. Тим самим ви не будете заважати іншим і вбережете себе від раптового удару чийогось скейтборду.

7. Чистота майданчика для скейтбордингу.

Для гарного і безпечного скейтбордингу дуже важлива якість поверхні. Майданчик для скейтбордингу повинен бути чистим і рівним. Крім того, дуже небезпечною є наявність на території будь-якого скла. Навіть, якщо це поки ціла пляшка, що стоїть в стороні, вона може бути розбита скейтбордом, а скейтер може впасти на уламки і отримати дуже сильні поранення. Не забувайте про це.

Сподіваємось, наші прості поради допоможуть вам активно та з користю провести час! Бережіть своє здоров’я та життя!