13 февраля 2018 г.

УВАГА! На сайті Дергачівської міської ради не працює функціональна частина додатків. Нажаль, міська рада не може додавати будь-які файли. Просимо вибачення за тимчасові незручності!

Сільськогосподарські підприємства району розпочали збирання ранніх зернових та зернобобових культур

Першими в районі жнива-2017 розпочали С(Ф)Г „Відродження” (голова Биченко М.А.) та ПСП „Сад” (директор Гужвинський В.Л.), де 11.07.2017 року намолочено 69 т та 55 т гороху нового урожаю відповідно.
Напередодні жнив в районі працювала робоча група в складі науковців Інституту рослинництва ім. В.Я. Юр’єва НААН України. За оцінками фахівців фітосанітарний стан посівів добрий і є всі підстави для отримання високого врожаю.
За дорученням голови райдержадміністрації Жидкова К.С. спеціалістами відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації здійснюється обстеження посівів озимої пшениці та інших ранніх зернових та зернобобових культур з метою визначення біологічної урожайності. Результати даних обстежень також свідчать, що аграріями району вирощений добрий урожай, але згідно з народною мудрістю урожай не той, що у полі, а той, що у коморі. Тож зараз перед працівниками агропромислового комплексу стоїть відповідальне завдання зібрати вирощений урожай своєчасно і без втрат.

Начальник відділу
агропромислового розвитку
райдержадміністрації М.А. Іщенко