19 января 2018 г.

УВАГА! На сайті Дергачівської міської ради не працює функціональна частина додатків. Нажаль, міська рада не може додавати будь-які файли, окрім фотографій. Просимо вибачення за тимчасові незручності!

ТЕРИТОРІАЛЬНА ОБОРОНА ДЕРГАЧІВСЬКОГО РАЙОНУ

З початком липня 2017 року в Україні стартують навчання з територіальної оборони.
Відповідно до Плану підготовки Командування Сухопутних військ Збройних Сил України всі області України будуть залучені у командно-штабних навчаннях з територіальної оборони.
Всі райони Харківщини, у тому числі і Дергачівський район, приймуть учать у проведенні командно-штабних навчаннях з територіальної оборони.
Під час командно-штабних навчань на Дергачівщині будуть відпрацьовані питання виконання заходів в умовах правового режиму воєнного стану та заходів територіальної оборони.
До командно-штабних навчань будуть залучатися представники обласної та районних державних адміністрацій, обласного та районних військових комісаріатів, підрозділи Служби безпеки України, Національної поліції України, Національної гвардії України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, екстреної медичної допомоги та інші служби.
Протягом трьох діб на пунктах управління та навчальних місцях будуть відпрацьовані питання щодо порядку управління силами і засобами, які залучаються до виконання завдань територіальної оборони:
-охорони та захисту державного кордону;
-забезпечення умов для надійного функціонування органів державної влади, органів військового управління, стратегічного (оперативного) розгортання військ (сил);
- охорони та оборони важливих об'єктів і комунікацій;
- боротьби з диверсійно-розвідувальними силами, іншими озброєними формуваннями агресора та антидержавними незаконно утвореними озброєними формуваннями;
- підтримання правового режиму воєнного стану.

Військовий комісар Дергачівського районного військового комісаріату Харківської області, підполковник В.М.ТРІЩЕНКО