9 февраля 2018 г.

УВАГА! На сайті Дергачівської міської ради не працює функціональна частина додатків. Нажаль, міська рада не може додавати будь-які файли. Просимо вибачення за тимчасові незручності!

Тракторний завод підписав меморандум про співпрацю з Харківським національним аграрним університетом

Це відбулось у рамках Міжнародного форуму «Агропорт. Схід. Харків - 2017».

5 жовтня було підписано меморандум про співпрацю між ПАТ «Харківський тракторний завод» (група DCH Олександра Ярославського) і Харківським національним аграрним університетом ім.Докучаєва.

Генеральний директор ХТЗ Андрій Коваль підкреслив, що спільна робота в рамках цього меморандуму допоможе підприємству впроваджувати інновації. «Нам дуже важливо розуміти - яка техніка, які технології повинні бути реалізовані для того, щоб техніка стала більш затребуваною і оптимальною для споживача», - сказав він.

«Я думаю, що наука, освіта, виробництво завжди повинні стояти поруч. Тоді ми переможемо», - у свою чергу зауважив ректор Харківського національного аграрного університету ім.Докучаєва Олександр Ульянченко.

Харківський національний аграрний університет став третім вишем, з яким ХТЗ підписав меморандум про співпрацю. Раніше аналогічні документи було підписано з Харківським національним університетом ім.Каразіна та НТУ «Харківський політехнічний інститут».

Власник і президент групи DCH Олександр Ярославський вважає таку співпрацю підприємства з вишами важливою і перспективною.

«Для нас це дуже важливо. Що таке ХПІ? ХПІ - це ВНЗ, який готує фахівців. Що таке ХТЗ? ХТЗ - це майданчик, це підприємство харківське, це українське підприємство, яке потребує таких фахівців. Тому природно, що для нас це дуже цінно. До цього ми підписали договір про співпрацю з харківським університетом. Ми бачимо в цьому велику перспективу для себе як для заводу», - сказав Олександр Ярославський.

Відновити роботу ХТЗ після багатомісячного простою вдалося на початку цього року. Зараз, за ​​словами Андрія Коваля, підприємство випускає в середньому 100-120 тракторів щомісяця і працює над поверненням старих ринків (Середня Азія) і відкриттям нових (США, Канада).

Нагадаємо, Міжнародний форум «Агропорт» - щорічний масштабний захід з підтримки фермерства та сільгоспвиробників України і Східної Європи, який з 2015 року проходить за підтримки Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (FAO) і входить до календаря ООН. З 2016 року об'єднує фермерів всієї України і проводиться у форматі «Захід - Схід».

Місцем проведення форуму є Міжнародний аеропорт «Харків» (група DCH Олександра Ярославського, яка традиційно є стратегічним партнером «Агропорту»).