15 декабря 2017 г.

Турнір Кубку Дергачівського міського голови з гри в доміно

Турнір Кубку Дергачівського міського голови з гри в доміно проведений в квітні 2017 року в Дергачівському НВК ЗШ-ДЗ був настільки цікавим і дружелюбним,що зможе посперечатися з любим із турнірів інших видів спорту.

Турнір відкрив перший заступник міського голови В. Кисіль. Передав вітання від міського голови О.Лисицького та побажав гарної гри, приємного спілкування та гарного настрою. А також вручив подяку головному судді турніру, голові районного Клубу любителів доміно В. Степаненку.

В Турнірі прийняли участь 4 команди мешканців м. Дергачі в кількості 32 учасників різного віку сформовані за дружніми стосунками між собою і спортивного настрою до змагань.

При Дергачівському районному Будинку культури більше десяти років був започаткований «Клуб любителів доміно» від якого в Кубку міського голови виступили 2  команди Дергачі-1 (клуб) і Дергачі-2 (клуб), а також команда Дергачівської міської ради. Всі ці три команди прийняли участь в Першості Дергачівського району з гри в доміно сезону 2016-2017 р.р, де команда  міської ради посіла 2 місце, поступившись  Вільшанській селищній раді,а команда Дергачі-1(клуб) в фіналі нажаль посіла лише 4 місце.

В грі доміно не буває однозначних лідерів-переможців, що і підтверджується при проведенні Кубку міського голови, коли команда Дергачі-1 (клуб) в Першості була четвертою, а з великою перевагою виграла турнір Кубку міського голови.

Хочеться відзначити Мірошніченка Андрія, який завдяки свого авторитету зібрав чудову команду своїх друзів-однодумців і їх команда Дергачі (Авонгард) гідно виступила в турнірі.

Турнірна таблиця розіграшу Кубку має слідуючий вигляд:

місце

команда

ігри

виграші

нічії

програші

очки

різниця

примітки

  1.  

 

Дергачі-1 (клуб)

3

2

1

-

5

8:4

 

  1.  

 

Дергачі-2 (клуб)

3

-

3

-

3

6:6

 

  1.  

 

Дергачівська м.р.

3

-

2

1

2

5:7

Різниця партій

  1.  

 

Дергачі (Авонгард)

3

-

2

1

2

5:7

 

 

По закінченню турніру учасників було нагороджено дипломами, кубками та медалями, а також зібралися за круглим столом та обговорили плани на майбутнє, всі вуличні ігри, помилки в іграх.