8 февраля 2018 г.

УВАГА! На сайті Дергачівської міської ради не працює функціональна частина додатків. Нажаль, міська рада не може додавати будь-які файли. Просимо вибачення за тимчасові незручності!

У Борівській районній лікарні встановили сучасний апарат УЗД

Керівник області Юлія Світлична відвідала медичний заклад у рамках робочої поїздки в район.

Голова ХОДА повідомила, що сучасне обладнання вартістю понад мільйон гривень придбано за кошти обласного бюджету.

«Новий сучасний апарат ультразвукової діагностики, який тепер встановлено у Борівській центральній районній лікарні, значно поліпшить якість надання медичної допомоги мешканцям району. Пацієнтам тепер не доведеться їздити до Харкова або до інших районів, щоб пройти необхідне обстеження», - сказала Юлія Світлична.

За інформацією фахівців, апарат дає можливість проводити точну діагностику захворювань органів черевної порожнини та позачеревного простору, молочної та щитоподібної залози, урологічних захворювань, дозволяє провести дослідження судин головного мозку, серця, магістральних артерій та вен нижніх кінцівок. До комплектації приладу також входить монітор, принтер для друкування зображень, джерело безперебійного живлення та три спеціальних датчики (конвексний, фазовий та лінійний).

«Ми дуже вдячні керівництву області за те, що знайшли можливість виділити кошти на таке необхідне обладнання. Апарат вітчизняного виробництва відповідає всім вимогам якості», - зауважила головний лікар Борівської ЦРЛ Любов Віннікова.

Перебуваючи в лікарні, Юлія Світлична поспілкувалася з її колективом. Вони обговорили проблемні питання закладу та перспективи розвитку медичної сфери району.

Голова ХОДА також завітала до лікарняної аптеки, щоб перевірити, як в районі реалізується програма «Доступні ліки».