6 февраля 2018 г.

УВАГА! На сайті Дергачівської міської ради не працює функціональна частина додатків. Нажаль, міська рада не може додавати будь-які файли. Просимо вибачення за тимчасові незручності!

У Харкові відкрилася ХІХ Міжнародна фотовиставка газети «День»

З 30 листопада по 23 грудня жителі міста й області зможуть побачити 200 світлин, що відображають життя України за цей рік.

Проект реалізується в нашому регіоні за підтримки голови ХОДА Юлії Світличної. Вхід на виставку, що проходить у фойє ХНАТОБу, - безкоштовний.

«Ми стали першим – після національної презентації – регіоном, який прийняв цю гарну виставку, - відзначила на відкритті виставки керівник області. -  Ці світлини несуть непідробні емоції. Ви бачите, що це не постановочні кадри, це справжня картина життя. Сподіваюся, що ця виставка дасть можливість краще зрозуміти Україну й українців, а також підвести підсумки 2017 року та зробити власні висновки. Чекатимемо на вас і наступного року».

Заступник головного редактора газети «День» з питань розвитку Анна Мазуренко відзначила, що партнерські стосунки видання з нашим регіоном укріплюються. І той факт, що саме з Харківщини стартує всеукраїнське турне виставки «Дня» є переконливим доказом цього.

«Ми будемо їздити з цими роботами по всій Україні. Ця виставка жива, вона об’єднує людей, доносить правильні сенси, - сказала Анна Мазуренко. - Тому я дуже дякую нашим надійним партнерам. Ми дуже раді, що в Харкові є такі достойні люди, як Юлія Світлична та її неймовірна команда, яка нам дуже допомогла та посприяла в реалізації цього проекту».

Усі, хто прийде подивитися на роботи, що представлені на виставці, матимуть змогу проголосувати за кращу роботу. Професійне журі головний приз фотоконкурсу «Дня» віддало роботі «Фея переселенців».