8 февраля 2018 г.

УВАГА! На сайті Дергачівської міської ради не працює функціональна частина додатків. Нажаль, міська рада не може додавати будь-які файли. Просимо вибачення за тимчасові незручності!

Участь у круглому столі від Українського фонду соціальних інвестицій

Перший заступник Дергачівського міського голови Владислав Юрійович Кисіль став учасником круглого столу, організованого Українським фондом соціальних інвестицій.

Проект «Гідна праця» реалізує Український фонд соціальних інвестицій за кошти уряду Німеччини. Ініціатива охопить 14 громад Запорізької, Дніпропетровської та Харківської областей. Як повідомляють організатори, у рамках проекту півтисячі переселенців вдосконалять свої професійні навички, завдяки чому зможуть знайти нову роботу або відкрити власну справу. Також у програмі візьмуть участь одинадцятикласники, які готуються почати професійний шлях.

Кожен учасник проекту «Гідна праця» пропише свій особистий план дій для досягнення мети. Організатори обіцяють, що переселенці і молодь навчаться активно шукати роботу, презентувати себе, працювати з відмовами та досягати цілей. Учасники проекту вчитимуться на тренінгах, модульних програмах, круглих столах, пройдуть курси перекваліфікації та бізнес-курси. Старшокласники зможуть визначити майбутню професію під час тренінгів з професійної орієнтації. Партнерами проекту «Гідна праця» є місцева влада та центри зайнятості. На місцях навчальні та організаційні заходи проводитимуть компанії, які перемогли за кваліфікацією на відкритому тендері. Ініціатива стартувала у жовтні і триватиме до квітня 2018 року. Зараз триває відбір учасників.