8 февраля 2018 г.

УВАГА! На сайті Дергачівської міської ради не працює функціональна частина додатків. Нажаль, міська рада не може додавати будь-які файли. Просимо вибачення за тимчасові незручності!

Удосконалення адміністративних і соціальних послуг у Харківській області

20 листопада 2017 року відбулася зустріч голови районної державної адміністрації К. С. Жидкова з експертом-ментором І.Г. Синицькою за участю начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Н.Ю. Приходько та начальника відділу з питань організації діяльності центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації А.С. Кравченко.
Відділ з питань організації діяльності центру надання адміністративних послуг Дергачівської районної державної адміністрації став переможцем та та отримав можливість приймати участь у менторській Програмі «Удосконалення адміністративних і соціальних послуг у Харківській області» за проектом німецької Федеральної компанії Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.
Під час зустрічі було обговорено посилення спроможності партнерських інституцій щодо удосконалення та покращення якості надання адміністративних і соціальних послуг відділом з питань організації діяльності центру надання адміністративних послуг та управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.