15 декабря 2017 г.

Урочисті проводи до Національної гвардії України

Військова служба на сьогодні – це шлях до отримання нових можливостей, та є почесним обов'язком кожного громадянина України. Відповідно до Указу Президента України від 24.09.2014 № 744 «Про невідкладні заходи щодо захисту України та зміцнення її обороноздатності», призовників строкової служби не відправляють до зони АТО.

Голова районної державної адміністрації Костянтин Жидков взяв участь в урочистих проводах до Національної гвардії України мешканця смт Пересічне Владислава Гончара, чемпіона Європи з карате, студента 3 курсу Академії фізичної культури, який звернувся до Дергачівського райвійськкомату з проханням призвати його на строкову військову службу. Він вирішив перевестись на заочну форму навчання, щоб виконати свій громадянський обов'язок щодо захисту Батьківщини та зміцнення її обороноздатності. За словами Владислава, труднощів армійського буття він не боїться, хоче сам випробувати себе і тим більше, що на службу Державі його благословили батьки. Це приклад, вартий для наслідування кожному справжньому чоловікові.

Костянтин Жидков побажав Владиславу Гончару здоров’я, успіхів, відваги, достойно і з гордістю нести звання українського військового.