18 января 2018 г.

УВАГА! На сайті Дергачівської міської ради не працює функціональна частина додатків. Нажаль, міська рада не може додавати будь-які файли, окрім фотографій. Просимо вибачення за тимчасові незручності!

Урочисті Заходи до Дня Захисника України

13 жовтня 2017 року у районному Будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня захисника України та Дня українського козацтва. 

Зі словами привітання до учасників святкових заходів звернулися голова Дергачівської районної державної адміністрації К.С Жидков, голова Дергачівської районної ради Г.Ю. Лазарєв, військовий комісар Дергачівського районного комісаріату, підполковник  В.М. Тріщенко, перший заступник голови  державної адміністрації І.Б. Гаплєвська, заступник голови районної ради В.П. Стрілець, перший заступник Дергачівського міського голови В.Ю. Кисіль.


Під час заходу дергачівцям –захисникам були вручені відзнаки: «За участь в АТО»; «За заслуги»; «За службу Державі»; «За службу в Україні» та «Орден матері бійця АТО» - Молодчій Людмилі Петрівні.

Кожен присутній учасник АТО отримав в подарунок українську вишиванку, а від Дергачівської міської ради – прапор Дергачів.

14 жовтня - День вшанування всіх, хто стоїть на захисті незалежності та територіальної цілісності нашої країни, військових традицій Українського народу. Це свято кадрових військових, добровольців, волонтерів, капеланів, патріотів.

У Дергачах у цей день , відбулося покладання квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченка, пам’ятного знаку ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС та до могили загиблого Народного Героя України  Радівілова Романа Юрійовича. У заході взяли участь керівники міста та району, представники трудових  колективів, учнівської молоді, громадських організацій та пересічні громадяни.