13 февраля 2018 г.

УВАГА! На сайті Дергачівської міської ради не працює функціональна частина додатків. Нажаль, міська рада не може додавати будь-які файли. Просимо вибачення за тимчасові незручності!

Успіхи наших футболістів

30-го квітня команда Дергачівського району ФК "Дергачі-2003", зусиллями  Ігоря Неледви (Солоницівка) і Віталія Конозо (Вільшани) здобула впевнену перемогу в регіональному турнірі (8 районів Харківщини) на Призи Клубу Шкіряний М'яч, який проходив в смт. Золочів. Переможені райони: Харківський (3: 1), Валківський (2: 1), Краснокутський (5: 0) і в фіналі Золочівський (2: 0). Голи на рахунку: Дані Дегтяра-4, Влада Корнієнко-4, Ігоря Неледви-2, Макса Посохов. Відзначимо, що команда складалася з учнів Дергачівської гімназії №3 (7 осіб) і «посилення» з Дергачівського №2 і Малоданилівській ліцеїв. Отже перше місце і поїздка на Фінал у Червоний Донець.

Вітаємо наших переможців !!!

4-го, 5-го і 6-го травня проходив триденний турнір Харківської області по дворовому футболу на базі ХДЗВА під егідою Центру фізичного здоров'я "Спорт для всіх". Турнір був прекрасно організований - урочисте відкриття, 3-х разове харчування гравців і тренерів, велика кількість ігор, арбітраж, нагородження.

Гідно представили наш район команда ФК "Дергачі", що складалася з п'яти кращих Дергачівських і п'яти Малоданилівських юних футболістів. У 12-13 років хлопці успішно протистояли 14-ти-річним суперникам і вибороли Кубок і бронзові медалі за 3-е місце. А наш капітан Ваня Ачкасов став найкращим нападником турніру. Особливо відзначимо представників доблесного Малоданилівській ліцею - Лев і Ваня Ачкасови, Санька Клімов, Дімони Головко і Коляда; Дергачівської гімназії №3 - Льошу Їжака і Макса Топалова; Дергачівського ліцею №2 - Даню Дегтяря, Вітю Дикарьова і Макса Деменко.  Браво Хлопці!!!

14-те травня І ЗНОВУ БРОНЗА !!!!

Повторення сценарію дворічної давності в Фіналі Харківщини на призи Клубу Шкіряний м'яч серед команд 2003 року р.н .. Так само, як і в травні 2014 го на стадіоні "Газовик" (Червоний Донець) наші хлопці в півфіналі поступаються майбутньому чемпіону "Мрія "м. Куп'янськ, але в матчі за" бронзу "впевнено обіграли кращу команду з Харкова «Арсенал» 2: 1 (голи на рахунку Ігоря Неледви і Олексія Їжака). Призи кращих гравців турніру також отримали наш воротар Діма Головко і капітан Ігор Неледва. Дуже шкода, що не зіграли у фіналі одні з найсильніших, Ваня Ачкасов і Віталій Коноз, відсутність яких позначилося на більш якісному результаті. Кубок та медалі за 3-е місце заслужено отримали А.Їжак, М.Топалов, В. Корнієнко, Д.Дегтярь, Д.Пасько, М.Посохов, Б.Кальніцкій (Дергачі), Д. Головко і Д.Коляда (Мала Данилівка), І.Неледва і Р.Усенко (Солоницівка), В.Н.Грудіна.

тренери В.М. Котиш, В.А. Семенченко.